Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
OE = Original Equipment

:notworthy:

to już wsio wiem:wink: teraz zostaje skompletować sprzęt i roboty

Ja Ci moge polecić klocki Bosch'a. Ja bym je wybrał zamiast Textar'a bo przy zwykłej jeździe na pewno zrobisz na nich więcej km. (pisze z doświadczenia)

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 586,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ostatecznie padło na Ferodo i tarcze i klocki

Opublikowano

Koledzy gdzie idzie kupić Klocki Ferodo DS Performance w dobrej cenie ? Skończyły mi si klocki i trzeba je zmienic na coś dobrego. Czyli dsy :-)

Opublikowano

Mam, jaki zacisk ???

Opublikowano
Mam, jaki zacisk ???

To pytanie do mnie ? Jak tak to mogę zmierzyć tarczę hamulcową bo nie bardzo wiem o co z zaciskiem chodzi. Ps jaka cena?

Opublikowano

No, do Ciebie. Powiesz mi co masz za tarcze a tym samym zacisk to powiem Ci ile kosztuja klocki

Opublikowano

To pytanie z innej beczki.. Niedługo będę musiał wymienić klocki i tarcze, jakie są najlepsze jakie polecacie? Cena nie gra roli.

Opublikowano
No, do Ciebie. Powiesz mi co masz za tarcze a tym samym zacisk to powiem Ci ile kosztuja klocki

Zmierzylem dzisiaj bez ściągania koła i wyszło 288mm ale jutro potwierdze ho zrzuce koło i dokładnie zmierze. Wiem wiem 320 by się przydały ale szkoda mi tarcz. Jak skończą się tarcze wtedy dopiero wrzuce większe heble. Ps klocki są z czujnikami ?

Opublikowano

Zawsze sa z czujnikami

Opublikowano

Cześć Dev!

Priv nie idzie to piszę tutaj...

Ile u Ciebie klocki na przód pod standardowe tarcze do B6 1.9 ośka 2003? Oczywiście coś dobrego Ferodo czy co tam masz.

Opublikowano
Zawsze sa z czujnikami

zmierzyłem dokładnie tarcze 288mm więc jaka cena?

Opublikowano

Pisz do Wandeja w temacie Ferodo.

Ma bardzo dobre ceny.

---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:59 ----------

Zawsze sa z czujnikami

zmierzyłem dokładnie tarcze 288mm więc jaka cena?

480zl z wysyłką

Opublikowano
Pisz do Wandeja w temacie Ferodo.

Ma bardzo dobre ceny.

---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:59 ----------

Zawsze sa z czujnikami

zmierzyłem dokładnie tarcze 288mm więc jaka cena?

480zl z wysyłką

A fakturę dostanę? W koszty bym to chciał wrzucić.

Opublikowano

Nie ma problemu z FVAT

Opublikowano

To z b8, tarcza nie pasi

Opublikowano

Zimmermann robi tarcze na tył 288mm ?

EDIT: namierzyłem 100.3310.20

Opublikowano

Cena mi pasi wezmę te dsy . Szczegóły telefonicznie czy przez PW ?

Opublikowano

W b8 S4 wszystkie klocki są z czujnikiem ? bo przy tych zaciskach które mam nie ma żadnego przewodu od klocka hmm nie wiem czy tak jest ori czy ktoś to oderwał (jeżeli tak to klocki do wymiany tak ? bo będzie błąd ? )

Opublikowano

W B8 czujnik jest tylko na lewym kole.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.