Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

siema siema.

będę zamawiał u Toma jutro lub poniedziałek jakby kto co chciał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trza było z Kamilem się zgadać on dziś brał w elblągu w sklepie a jakbyście wzięli w oil-landzie we dwóch to przesyłka byłaby gratis a i taniej też - no ale już "po ptokach" :wink4:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 19:16_________________________________________________Kamil ten olej castrol w oil-landzie 137zł z przesyłką :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzicha, chopy i panocki :) znacie gościa yanosho od nas z forum? Turbine ma dla mnie na sprzedaż :slina:

PS. Olej już zakupiłem Castrola EDGE 5W-40 (normy 505.01, 502.00, 505.00 jak poprzednio lany przez Cristofor Motul). Ponad 10zł przepłaciłem no cóż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzicha, chopy i panocki :) znacie gościa yanosho od nas z forum? Turbine ma dla mnie na sprzedaż :slina:

PS. Olej już zakupiłem Castrola EDGE 5W-40 (normy 505.01, 502.00, 505.00 jak poprzednio lany przez Cristofor Motul). Ponad 10zł przepłaciłem no cóż :)

zapytaj tutaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=7607.0

ja nie słyszałem nic na temat tego kolegi więc nic nie powiem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil coś dla ciebie - tylko trzeba by wyczochrać słupki, lampki itp

http://moto.allegro.pl/audi-rs4-b5-s4-a4-podsufitka-i1686504672.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadam .Po niedzielnej ulewie wielkie porządki bo zalało mi garaż i piwnice :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta jasne :polew:

jakby to byl jakis limitowany to cena byla by inna a i mialby wiecejbajeru w srodku i na zewnatrz pewnie :gwizdanie:

a tak na marginesie kurna nie odwiedze was teraz, dostalem inna robote na kontrakt w koncu :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/audi-a4-1-9-110-km-klimatronik-lim-wersja-600-szt-i1713775637.html

śmiechowa co nie???

to naprawdę jakaś limited edition?????

:shocked::kox:

ale kosa :naughty:

Buszek

Podziękuj tacie na namiary za elektryka :notworthy: w 90 % centralny ogarnięty teraz kluczykiem zamykam auto jeszcze jedno podejście i polot będzie ładział :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno podejście i polot będzie ładział :kox:

a co to polot? :tongue4::polew:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 21:47_________________________________________________

http://allegro.pl/audi-a4-1-9-110-km-klimatronik-lim-wersja-600-szt-i1713775637.html

śmiechowa co nie???

to naprawdę jakaś limited edition?????

co by nie mówić fajna sztuka :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, nie potrzebuje ktoś napinacza do klimy do b5 ? Mam nówencję INA od TOM77, oddam po kosztach, zawsze odchodzi koszt wysyłki. Sprzedaję bo musiałem do siebie do kompresora dokupić łapę z allegro bo się okazało że od benzyniaka nie pasuje i na łapie był prawie nowy napinacz :wallbash:

A i mam też jeden górny wahacz prawy ale nie wiem czy przedni czy tylni nowy febi na handel :P sprzedam za jakieś 80 zeta jak by ktoś potrzebował, jaki dokładnie powiem jutro bo u rodziców leży ;) - dostałem nowy w ramach reklamacji i tak leży biedak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, nie potrzebuje ktoś napinacza do klimy do b5 ? Mam nówencję INA od TOM77, oddam po kosztach, zawsze odchodzi koszt wysyłki. Sprzedaję bo musiałem do siebie do kompresora dokupić łapę z allegro bo się okazało że od benzyniaka nie pasuje i na łapie był prawie nowy napinacz :wallbash:

A i mam też jeden górny wahacz prawy ale nie wiem czy przedni czy tylni nowy febi na handel :P sprzedam za jakieś 80 zeta jak by ktoś potrzebował, jaki dokładnie powiem jutro bo u rodziców leży ;) - dostałem nowy w ramach reklamacji i tak leży biedak ;)

A chcesz przedliftowego grilla za 2 piwa :przebiegly:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...