Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 1.8 T Quattro Sedan 2006 rok by pelonek1


pelonek1

Rekomendowane odpowiedzi

Też byłem bardzo miło zaskoczony tym ustrojstwem :D 

Jedyna wada to chyba po przełączeniu z bt na usb np po utracie łącza chyba dwukrotna różnica w głośności :D i trzeba szybko wyciszać bo duuuuudni :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, raaf napisał:

Jedyna wada to chyba po przełączeniu z bt na usb np po utracie łącza chyba dwukrotna różnica w głośności :D i trzeba szybko wyciszać bo duuuuudni :) 

Nie będę miał tego problemu bo kupiłem wersję bez bluetooth, jest tylko USB i AUX, mi wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim drugim autem jakim jest C6 jeżdżę obecnie na 17 takich jak na poniższym zdjęciu.

IMGP4736.JPG

Teraz pytania. Jest sens kupować pierścienie centrujące i zakładać te 17 do mojej B7? Jak ta 17 będzie wyglądać na zawieszeniu 1BA? Ma ktoś może taki wzór założony na srebrnym B7?

 

Edytowane przez pelonek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pierścienie dasz kilkanaście złotych, także nie jakiś duży wydatek. 

A jeżeli nie planujesz innych kół do B7, to te nie będą złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Adam87 napisał:

Za pierścienie dasz kilkanaście złotych, także nie jakiś duży wydatek. 

A jeżeli nie planujesz innych kół do B7, to te nie będą złe.

Nie planuję na pewno wiekszych kół. Muszę je kiedyś przymierzyc, zobaczę jak będą wyglądać. Z homologacji wynika że te 17 z C6 mają 7,5" i ET 45. Takie same zaleca też B7 w swojej homologacji dla 17. Z obliczeń wychodzi mi że średnica 17 będzie w B7 o około 11mm większą niż to co mam teraz na 16 także wizualnie powinno być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasowo żeby przymierzyć to bez pierścieni założysz. Jak będą pasic to wtedy pierścienie kup. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Rob@k napisał:

Tymczasowo żeby przymierzyć to bez pierścieni założysz. Jak będą pasic to wtedy pierścienie kup. 

Tak zrobię, myślałem o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy mały modzik. Podziękowania dla kolegów @pila24oraz @Bananza pomoc w podjęciu szybkiej decyzji odnośnie zakupu licznika oraz dodatkowe dla kolegi @Bananza odczytanie kodów pin IMMO ze starego i nowego licznika oraz za dopisanie przebiegu w nowym liczniku. Obyło się bez uziemiania auta na dłużej niż podmiana i adaptacje nowego licznika VCDSem.

IMG_20210409_204652.jpg

 

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorek jednak bardziej miły dla oka niż standardowa czerwonka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pila24 napisał:

Kolorek jednak bardziej miły dla oka niż standardowa czerwonka ?

Niektórzy piszą, że nie pasuje bo wszystko w aucie na czerwono jednak ja napiszę, że pasuje i to bardzo, zrobiło się jakoś przyjemniej w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, pelonek1 napisał:

Niektórzy piszą, że nie pasuje bo wszystko w aucie na czerwono jednak ja napiszę, że pasuje i to bardzo, zrobiło się jakoś przyjemniej w aucie.

Rowniez wymienilem licznik na kolor zakupiony od kolegi pily i to byl mod na duzy +. Od razu nowoczesniej w aucie jest ciekawsza czcionka no i mod odchaczony na liscie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mojej B6 też czeka już kolorowy licznik:wink4:

Mod na naprawdę duży+:thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adam87 napisał:

Do mojej B6 też czeka już kolorowy licznik:wink4:

Mod na naprawdę duży+:thumbup:

Wczoraj zmieniałem to było już ciemno jak go uruchomiłem i byłem pod wrażeniem zmiany. Myślałem że tylko w nocy jest ten efekt, myliłem się bo dziś też mi się nie chciało wysiadać z auta. Jakby VFIZ nie kosztował tyle ile kosztuje, to już by siedział razem z nowym licznikiem.

Zmieniaj, nie czekaj.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze że ty zadowolony. Czerwony Fis już trąci myszką,  ale mistrzostwo jest w b8 gdzie raz trafiłem auto z czerwonym fisem i mmi ( tak samo w  c6 jest ) 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2021 o 13:53, pelonek1 napisał:

Wczoraj zmieniałem to było już ciemno jak go uruchomiłem i byłem pod wrażeniem zmiany. Myślałem że tylko w nocy jest ten efekt, myliłem się bo dziś też mi się nie chciało wysiadać z auta. Jakby VFIZ nie kosztował tyle ile kosztuje, to już by siedział razem z nowym licznikiem.

Zmieniaj, nie czekaj.

I po zmianie na kolor przychodzi myśl do głowy: jak mogłem tak jeździć z tym czerwonym badziewiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rosati napisał:

I po zmianie na kolor przychodzi myśl do głowy: jak mogłem tak jeździć z tym czerwonym badziewiem :D

Tylko rok, jednak to prawda co piszesz, jak mogłem ... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam bez przesady,mi sie podobają zegary z b6/7 nawet te czerwone nie są takie brzydkie. Gorzej było we wcześniejszych generacjach gdzie fis się sypał jak choinka na 3 króli.

SNC00125.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, pelonek1 napisał:

Tylko rok, jednak to prawda co piszesz, jak mogłem ... .

Ja 2 lata wytrzymałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zamontowałem środkowy wydech. Włoszczyzna firmy IMASAF, zakupiona z jakiegoś sklepu internetowego z Niemiec. Pasowało wszystko idealnie oraz dźwięk podobny jak w ORI wydechu. Cena wyszła mniejsza o połowę z wysyłką z Niemiec niż cena na alledrogo ze Smartem :banan:

IMG_20211023_132202.jpg

 

Edytowane przez pelonek1
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...