Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 1.8 T Quattro Sedan 2006 rok by pelonek1


pelonek1

Rekomendowane odpowiedzi

Podrzucić proponuje trutke na gryzonie bo zestaw głośno mówiący zjedzą ? niezła niespodzianka,pewnie jakąś holenderska kuna tam bywała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pila24 napisał:

Podrzucić proponuje trutke na gryzonie bo zestaw głośno mówiący zjedzą ? niezła niespodzianka,pewnie jakąś holenderska kuna tam bywała.

Nie wiadomo co tam było, tak czy inaczej niezłe gniazdo sobie szykowało skoro tyle śmieci tam nagromadziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli rozglądam się za kierownicą multifunkcyjną. Czy do mojego wnętrza będzie pasować czarna kierownica czy lepiej szukać w takim kolorze jak mam teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj czarnej bo po pierwsze na czarnej nie widać zużycia tak jak na szarej i łatwiej taką znaleźć w dobrym stanie,po drugie również pasuje do wnętrza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, pila24 napisał:

Szukaj czarnej bo po pierwsze na czarnej nie widać zużycia tak jak na szarej i łatwiej taką znaleźć w dobrym stanie,po drugie również pasuje do wnętrza. 

IMG-20201001-WA0001.jpg

Będzie pasować z A6 C6 lift? Musze jeszcze znaleźć poduszkę do niej. 

Co jeszcze muszę kupić do kompletu? Moduł kierownicy mam z końcówką Q i tempomat na pokładzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, pelonek1 napisał:

 

IMG-20201001-WA0001.jpg

Będzie pasować z A6 C6 lift? Musze jeszcze znaleźć poduszkę do niej. 

Co jeszcze muszę kupić do kompletu? Moduł kierownicy mam z końcówką Q i tempomat na pokładzie.

Tak podejdzie z c6,poduszka od b7,b8 przed liftem i c6. Jeszcze kabelek poduszki pod multifunkcje,taśma airbag 12 pin pod multi,łącznik 4 pin do taśmy airbag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, pila24 napisał:

łącznik 4 pin do taśmy airbag

Czy ten łącznik nie jest potrzebny tylko do B6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, pelonek1 napisał:

Czy ten łącznik nie jest potrzebny tylko do B6?

Masz rację,pomerdoliło mi się że masz b6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, pelonek1 napisał:

 

IMG-20201001-WA0001.jpg

Będzie pasować z A6 C6 lift? Musze jeszcze znaleźć poduszkę do niej. 

Co jeszcze muszę kupić do kompletu? Moduł kierownicy mam z końcówką Q i tempomat na pokładzie.

Kierownicę z powyższego zdjęcia kupiłem, taśmę też. Niestety sprzedawca nie miał poduszki do niej. Od czego bedzie pasować poduszka? Kiera jest z A6 C6 polift.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, pelonek1 napisał:

Kierownicę z powyższego zdjęcia kupiłem, taśmę też. Niestety sprzedawca nie miał poduszki do niej. Od czego bedzie pasować poduszka? Kiera jest z A6 C6 polift.

 

23 godziny temu, pila24 napisał:

poduszka od b7,b8 przed liftem i c6

Powinny podejść te co wymieniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, pila24 napisał:

 

Powinny podejść te co wymieniłem.

Wyleciało mi z głowy że pisałeś. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wpadły dwa nowe mody.

Pierwszy to montaż ORI podgrzewanych wkładów lusterek. Instalacja była w lusterkach także robota przy tym żadna. Mam pytanie jak one mają grzać? U mnie jest tak, że przez chwilę po włączeniu są gorące a później delikatnie ciepłe. Tylna szyba też tak sobie grzeje. Czy tak ma być i będzie lepiej jak temperatura na zewnątrz będzie nizsza?

Drugi mod to montaż kierownicy multifunkcyjnej. Wszystko działa super a w połączeniu z modułem bluetooth jest wygodnie i bezpiecznie. Wnętrze też zyskało trochę na wyglądzie.

Było takIMG_20201107_134859.jpg

Jest tak

IMG_20201107_161025.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie mylę to ori wkłady mają wbudowany termowylacznik, i możliwe, że po prostu mimo załączenia grzania tylnej szyby same lusterka w danym momencie nie grzeją... 

Wkłady  masz nowe, czy używane? Zamiennik? 

Tak naprawdę do odszronienia/odparowania lusterka nie potrzebna jakaś duża temp... 

Kierownica na duży plus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kamil-vag napisał:

Wkłady  masz nowe, czy używane? Zamiennik? 

Wkłady ORI używane. Po włączeniu ogrzewania tylnej szyby przez chwilę grzeją i są porządnie nagrzane, po jakimś czasie stygną i są lekko ciepłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wkłady ori i grzeją tak sobie,zarówno na panelu klimy b6 jak i najnowszego z b7 grzeją tak samo . Właśnie brakuje mi tego pierwszego uderzenia gorąca by błyskawicznie osuszyć lusterka. Wnętrze sporo lepiej wygląda z tą kierą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pila24 napisał:

Właśnie brakuje mi tego pierwszego uderzenia gorąca by błyskawicznie osuszyć lusterka.

U mnie to pierwsze uderzenie gorąca jest, później jest za to tak sobie. No ale jest i tak dużo lepiej niż bez grzanych. Tak w ogóle to zastanawiam się, jak na czymś takim jak podgrzewane lusterka można dziadować zamawiając nowe auto za tyle pieniędzy (w kodach wyposażenia miałem bez grzanych lusterek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pelonek1 napisał:

Tak w ogóle to zastanawiam się, jak na czymś takim jak podgrzewane lusterka można dziadować zamawiając nowe auto za tyle pieniędzy (w kodach wyposażenia miałem bez grzanych lusterek).

U mnie fabrycznie był grzany tylko wkład od strony kierowcy,od pasażera bez grzania. Jak widać dziadować można ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, pila24 napisał:

U mnie fabrycznie był grzany tylko wkład od strony kierowcy,od pasażera bez grzania. Jak widać dziadować można ?

Oj można. Kiedyś widziałem fotele sline w pełnej elektryce, niestety ktoś przyoszczędził i zamówił bez grzania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wymieniałem filtry gazu. Robiłem to pierwszy raz oraz jest to moje pierwsze auto z instalacją gazową stąd pojawia się pytanie. Czy po załączonych niżej zdjęciach można ocenić czy interwał wymiany filtrów jest ok, czy powinny być wcześniej wymienione oraz czy może jeszcze za wcześnie na ich wymianę? Filtr fazy lotnej był tylko w tym jednym miejscu taki brudny.

IMG_20201111_123638.jpgIMG_20201111_123616.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 2 auta kiedyś z LPG i w żadnym nigdy nie były tak za***ane filtry ? wymieniałem co 10 tys... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...