Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Na zawsze, do końca...oby :a4fan:

Opublikowano

Ja już jeżdżę ponad 3 lata na ciemnych i jest ok:thumbup:

Opublikowano

Oby bo auto wygląda jedwabiście :guma:

Opublikowano
  • Autor

Ja to już w sumie na przyciemce jeżdże gdzieś ze 14 lat, bo każde auto zawsze to od razu miało zrobione :cool1:

Opublikowano

I tak trzymaj:cool1:

Opublikowano

Heh nie jesteś sam. Ja w poprzednich vag bez tablicy  przodu bo zdesie USA były też jeździłem kilka lat. Jak się dobrze z nimi żyje to się nie ma problemów. Ładnie czarnuch wygląda 

Opublikowano
  • Autor

Panowie może ktoś podpowie - kompletnie nie mam pomysłu na felge do tego samochodu, niby tyle jeat fajnych, a jednak nic do m ie nie mówi - bierz mnie bierz mnie ...:doh: może macie jakiegoś pomysła ?  Rozmiar to 19' lub 20' , budżet w miAre rozsądny, no i najlepiej coś wklęsłego, nie mniej niż 9J ... :cool1: na chwile obecną jaram się rolką z Z Performance, ale 1700zl za sztuke niestety mnie mocno sprowadza na ziemie ... :grin:

 

Screenshot_20200623-210648_Facebook.jpg

Opublikowano

Duffy ma roti spf-a rozmiar 20x10 czy 10.5 :naughty: Mnie kusi wrócić do rantów, ale w 20 to już gruby hajs :(

Opublikowano

Te z z performance rzeczywiście dobrze by siadły, zastanów się lepiej dobrze :D

Opublikowano
  • Autor

Niestety budżet mnie ogranicza w przypadku tych Z Performance ... :slina:

Opublikowano
  • Autor

Uwielbiam takie ogłoszenia ... jakby ktoś szukał to ostrożnie z tym sprzedającym, bo nie wiadomo co kombinuje ... przez telefon też farmazon pjerdolił nie zły :doh:

 

image;s=644x461
WWW.OLX.PL

Sprzwdam alufelgi 19 Audi stan idealny jak nowe lub zamienie na...

 

Opublikowano

Twoje zdjęcia użył?

Miałem kilka lat temu podobną sytuację z B6. Koleś na olx wrzucił ogłoszenie felg i użył kilku zdjęć mojego auta z forum. Ciężko było mu wytłumaczyć, że wprowadza ludzi w błąd:facepalm:

Opublikowano
3 godziny temu, KoJ@K napisał:

Uwielbiam takie ogłoszenia ... jakby ktoś szukał to ostrożnie z tym sprzedającym, bo nie wiadomo co kombinuje ... przez telefon też farmazon pjerdolił nie zły :doh:

 

image;s=644x461
WWW.OLX.PL

Sprzwdam alufelgi 19 Audi stan idealny jak nowe lub zamienie na...

 

zgłos do OLXa

Opublikowano

To nie jedyny złamas co zajebał foty, no nie:whistling:

Opublikowano
2 godziny temu, FroS-t napisał:

To nie jedyny złamas co zajebał foty, no nie:whistling:

 Leszku, twoje B7 kilka razy było widać jako 'poglądowe'

Opublikowano

 Co zrobisz jak nic nie zrobisz:whistling:

Opublikowano

Dziś z Kojakiem grzebaliśmy w necie to jeden prezydent nawet na fejsbuniu sobie zaadoptował jego foto:grin:

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze gdyby se wrzucił jakieś tam jedno poglądowe czy dwa, ale tu zerżnięte są wszystkie, przez telefon mi mówi, że to fotki u niego na aucie, a po chwili okazuje się, że to są 7.5J .... :doh:

Opublikowano

Trzeba na przyszłość pomyśleć o dodawaniu znaku wodnego czy coś w tym stylu przez całe zdj do ogłoszeń ?

Opublikowano
  • Autor

20' 9J et26

 

20200628_130901.jpg

20200628_130951.jpg

20200628_131419.jpg

20200628_150702.jpg

20200628_131235.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.