Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, Wandej napisał:

+1

Dopełnienie pakietu czerń:thumbup1:

Niby tak, ale w B8 w B9,5 pakiet black nie obejmuje ani listw progowych ani emblematów w czerni. Dlatego nad listwami  muszę się zastanowić ?

Opublikowano

Na początek jeszcze raz graty fury - kolorek fajny :) super wygląda S-line w polifcie. Oby się dobrze sprawował ;)

Co do reflektorów, masz pewność, że to Matrixy? Bo jak na moje oko to niestety Full LED, a nie Matrix :( 

PS. W nowych modelach masz oddzielną opcje pakietu czerń i czarnych emblematów.

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Kosmita napisał:

Na początek jeszcze raz graty fury - kolorek fajny :) super wygląda S-line w polifcie. Oby się dobrze sprawował ;)

Co do reflektorów, masz pewność, że to Matrixy? Bo jak na moje oko to niestety Full LED, a nie Matrix :( 

PS. W nowych modelach masz oddzielną opcje pakietu czerń i czarnych emblematów.

Dzięki Paweł✌️,

Reflektory mam LED i tylne światła LED z dynamicznymi kierunkowskazami ?

 

20200612_170802.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dziś weekendowy wypad za miasto z familia i przy okazji plenerna sesja zdjęciowa ?

Wpadły jeszcze wlepki na szyby 

 

20200612_123819.jpg

20200612_123743.jpg

20200612_123232.jpg

20200612_123420.jpg

20200612_123931.jpg

20200612_123311.jpg

20200612_123239.jpg

20200612_123322.jpg

20200612_123858.jpg

20200612_123906.jpg

20200612_123934.jpg

20200612_160939.jpg

Opublikowano
16 godzin temu, D4NTE napisał:

Dzięki Paweł✌️,

Reflektory mam LED i tylne światła LED z dynamicznymi kierunkowskazami ?

 

20200612_170802.jpg

W b9.5 matrixy były chyba dostępne z laserem...? 

Opublikowano

Normalnie są dostępne,z laserem jest opcja tylko w A5

3 godziny temu, Kodzak33 napisał:

W b9.5 matrixy były chyba dostępne z laserem...? 

 

Opublikowano

@D4NTE no elegancko wyglada :) z tym kolorem jescze bym rzepaku poszukal dla kontrastowego tla :) (taa wiem rzepiary to podobno plaga sezonu :D) 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 13.06.2020 o 14:19, gsa napisał:

@D4NTE no elegancko wyglada :) z tym kolorem jescze bym rzepaku poszukal dla kontrastowego tla :) (taa wiem rzepiary to podobno plaga sezonu :D) 

Rzepak super byłby ale niestety nie spotkaliśmy po drodze :-)

Opublikowano
  • Autor

Sesja po wtorkowym spocie :gicior:

20200616_225645.jpg20200616_225637.jpg20200616_225925.jpg20200616_225910.jpg20200616_225907.jpg20200616_225720.jpg20200616_225716.jpg20200616_225649.jpg

20200616_230040.jpg

20200616_232147.jpg

20200616_232343.jpg

20200616_230149.jpg

20200616_231941.jpg

20200616_232055.jpg

20200616_230107.jpg

20200616_230131.jpg

 

20200616_230046.jpg

20200616_225113.jpg

20200616_225131.jpg

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Zdjęcia i fura ładne. :thumbup1:

Ale jedna mała uwaga. Następnym razem nie skręcaj kół do zdjęć. :wink:

Opublikowano

Gratulacje, super wygląda!

 

Mam pytanie, czy jesteś zadowolony z matrixów? Chodzi mi o światło i widoczność na drodze nocą. Obecnie jeźdżę b9 przed liftem na LEDach (zawieszenie mam fabrycznie obniżone) i mam wrażenie, że światła strasznie nisko świecą.

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, vvv napisał:

Gratulacje, super wygląda!

 

Mam pytanie, czy jesteś zadowolony z matrixów? Chodzi mi o światło i widoczność na drodze nocą. Obecnie jeźdżę b9 przed liftem na LEDach (zawieszenie mam fabrycznie obniżone) i mam wrażenie, że światła strasznie nisko świecą.

Miło że się podoba :gicior:

Co do Ledów, jest bardzo jasno z przodu a światła dobrze doświetlają drogę oraz pobocze, nie wydaje mi się by niżej świeciły wręcz jest odwrotnie promień światła jest dalszy niż bixy w B8. Zawieszenie mam 1be więc też jest sport tyle że polifty zostały podniesione przez inżynierie :audi:.

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziś po myciu wpadły na błotniki czarne emblematy s-line ? jakby ktoś chciał srebrne jak nówki mam na sell podklejone taśma 3m. 20200702_172821.jpg

Ponadto zmieniłem dysze spryskiwaczy na te z A7 z efektem mgiełki (jaja że nie ma tego w podstawowym wyposażeniu) przy okazji zamówiłem w aso bryloki do kluczy i etui na pilota. A tak poza drobnymi modami za nami prawie 2 tyś km zrobiłem ze średnim spalaniem ok 8 litrów PB98✌️

20200702_172811.jpg

20200702_173643.jpg

20200702_191651.jpg

20200624_205948.jpg

20200624_132612.jpg

20200624_133607.jpg

Opublikowano

W jaki sposób odrywałeś ori emblemat?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, kamelus_ napisał:

W jaki sposób odrywałeś ori emblemat?

Grubszą nicią odcinasz klej od błotnika, schodzi bez żadnych zarysowań. Tak samo odcinałem logo z klapy bagażnika ? naprawdę nic trudnego ✌️

Opublikowano

Nowe auto a tarcze już rdzewieją.. co za auta teraz robią :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, skotyman napisał:

Nowe auto a tarcze już rdzewieją.. co za auta teraz robią :thumbdown:

to chyba kwestia wody, że taki osad po myciu powstaje. Jedno hamowanie i go nie ma :wink:

Opublikowano
12 godzin temu, D4NTE napisał:

Ponadto zmieniłem dysze spryskiwaczy na te z A7 z efektem mgiełki (jaja że nie ma tego w podstawowym wyposażeniu)

Gdzie kupowałeś te dysze? W ASO? Te oryginalne to porażka, leją jak w dyżym fiacie :)

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, proarnes napisał:

Gdzie kupowałeś te dysze? W ASO? Te oryginalne to porażka, leją jak w dyżym fiacie :)

Zgadzam się z Tobą, padaka jak w poprzednich generacjach. Zamawiałem z allegro z ASO Wrocław, sporo rzeczy u nich biorę. Ewentualnie napisz do @MaciekPL ma nówki na sell. Pewno w lepszej cenie (za późno się dowiedziałem że ma) :kwasny:

DYSZE-SPRYSKIWACZA-MGIELKA-AUDI-A4-A5-A6
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 119 zł - DYSZE SPRYSKIWACZA MGIEŁKA AUDI A4 A5 A6 A7 A8 Q7 (8213221575). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
1 hour ago, D4NTE said:

to chyba kwestia wody, że taki osad po myciu powstaje. Jedno hamowanie i go nie ma :wink:

Ja dla pewności po każdym myciu delikatnie WD-40 psikam :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.