Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, H4mm3R napisał(a):

Trochę taki agro-tuning z tymi naklejkami :decayed:

Którymi?

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, H4mm3R napisał(a):

Na felgach

Miałem naklejki i w nawiązaniu do obecnych modeli kół które audi wypuszcza postanowiłem nawiązać. (obawiam się tylko  że długo nie wytrzymają) ✌️

Screenshot_20230530_110641_Gallery.jpg

Opublikowano
1 godzinę temu, D4NTE napisał(a):

Miałem naklejki i w nawiązaniu do obecnych modeli kół które audi wypuszcza postanowiłem nawiązać. (obawiam się tylko  że długo nie wytrzymają) ✌️

Screenshot_20230530_110641_Gallery.jpg

 

niewiem z czego je masz ale mi kumpela je wyciela w ploterze i narazie karchery im nie straszne :P
  

image.png

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, Mukade93 napisał(a):

niewiem z czego je masz ale mi kumpela je wyciela w ploterze i narazie karchery im nie straszne :P
  

image.png

Zamówiłem od 9af2cdee467f9bd90f353400d233

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kilka ujęć z dlugego weekendu nad morzem B)

20230603_121550.jpg

20230609_163753.jpg

20230603_121437.jpg

20230603_121426.jpg

20230607_024225.jpg

20230607_025221.jpg

20230606_133202.jpg

20230603_104441.jpg

IMG-20230607-WA0100.jpg

IMG-20230607-WA0087.jpg

IMG-20230607-WA0057.jpg

IMG-20230607-WA0056.jpg

IMG-20230607-WA0044.jpg

IMG-20230607-WA0045.jpg

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Jest bardzo ładna, wszystko fajnie siedzi z tym boxem na dachu OOOO, jedynie co to tył niżej siedzi ale to pewnie przez bagaże :)

Opublikowano
  • Autor

 

W dniu 15.06.2023 o 10:11, dawid195a napisał(a):

Jest bardzo ładna, wszystko fajnie siedzi z tym boxem na dachu OOOO, jedynie co to tył niżej siedzi ale to pewnie przez bagaże :)

Niestety po zamontowaniu haka jak i bagaży siada mocniej z tyłu i trzeba uważać na wybojach:kwasny:

Opublikowano
W dniu 1.04.2023 o 15:05, D4NTE napisał(a):

Dzięki za pozytywną opinie, zawieszenie mam sport plus sprężyny eibach pro kit. Co do folii czekam na termin w studiu na jej zmianę na coś łagodniejszego ?

Bardzo ładna fura, bardzo mało jeździ audi s-line po naszych drogach, kolor kozak, te felgi z tym kolorem robią dobrą robotę.

Jakie hamulce przekładałeś z A4 40 tfsi ? Bo fabrycznie mam identyczne tylko czerwone.

Jedyny problem zawsze z eibach pro kit to że nigdy auto nie stoi równo tylko widać jak przód jest zawsze minimalnie wyżej.

Jak miałem B6 w sline to zakładałem cały kit (amortyzatory + sprężyny) - 40 mm od AP Sportfahrwerke i siadło idealnie, szukam czegoś takiego do B9 żeby siadło idealnie równo.

Opublikowano
4 minuty temu, spin444 napisał(a):

bardzo mało jeździ audi s-line po naszych drogach,

Jestem innego zdania:whistling:

S-line to nie model pojazdu a pakiet stylistyczny sport line. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
11 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Jestem innego zdania:whistling:

S-line to nie model pojazdu a pakiet stylistyczny sport line. 

Wiem, myśle że każdy na forum wie czym jest s-line, chodziło mi tylko że mało osób w salonie zamawia pakiet s-line do Audi, przez co przynajmniej w Łodzi i okolicach bardzo rzadko można spotkać jakiekolwiek audi w pakiecie s-line

Opublikowano
  • Autor
55 minut temu, spin444 napisał(a):

Wiem, myśle że każdy na forum wie czym jest s-line, chodziło mi tylko że mało osób w salonie zamawia pakiet s-line do Audi, przez co przynajmniej w Łodzi i okolicach bardzo rzadko można spotkać jakiekolwiek audi w pakiecie s-line

Dziwie się czemu, ale w Krk też zauważyłem tą przypadłość, że jak jest a4 to bez s-line i jeszcze bez full ledów czy matrixów :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, spin444 napisał(a):

Bardzo ładna fura, bardzo mało jeździ audi s-line po naszych drogach, kolor kozak, te felgi z tym kolorem robią dobrą robotę.

Jakie hamulce przekładałeś z A4 40 tfsi ? Bo fabrycznie mam identyczne tylko czerwone.

Jedyny problem zawsze z eibach pro kit to że nigdy auto nie stoi równo tylko widać jak przód jest zawsze minimalnie wyżej.

Jak miałem B6 w sline to zakładałem cały kit (amortyzatory + sprężyny) - 40 mm od AP Sportfahrwerke i siadło idealnie, szukam czegoś takiego do B9 żeby siadło idealnie równo.

hamulce ma z wersji 45 tfsi 338 mm co do pro-kit jest minimalna różnica ale bez dramatu wg mnie. Avant ze względu na przeznaczenie i większy bagażnik w którym się wszystko przewozi ma prawo lekko tyłem ciążyć. Ja jeszcze haka dołożyłem i lekko usiadł

przed założeniem haka

obraz.png.13bc58b28118028baf45812ca87d05ee.png

 

poobraz.png.2401db77d521fb7c5775d9bc8fd36af5.png

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
2 godziny temu, D4NTE napisał(a):

 

poobraz.png.2401db77d521fb7c5775d9bc8fd36af5.png

Na tej drugiej fotce mega siedzi o taki właśnie efekt mi chodzi ? musze zainwestować chyba tez w te sprężyny jak najszybciej

Opublikowano
W dniu 21.06.2023 o 13:34, D4NTE napisał(a):

Dziwie się czemu, ale w Krk też zauważyłem tą przypadłość, że jak jest a4 to bez s-line i jeszcze bez full ledów czy matrixów :facepalm:

Nie każdy ma taki portfel, żeby wszystko zaznaczyć w konfiguratorze. :) Ze swoich obserwacji mogę dodać że często są konfiguracje "ładne" ale słabe, albo "bieda" wersja w mocnym silniku i quattro :P Rzadko kiedy jest full zestaw.
Niektórzy wolą mieć ładnie, a inni przedkładają quattro ponad bajery.

Opublikowano

Jest jeszcze jedna kwestia, Audi dzisiaj już jakością nie grzeszy, nie dziwię się jak ktoś chce auto tylko do jazdy po torze czy na spoty i ma jedynie wyglądać + nie dać się wyprzedzić, a dla komfortu biorą Skodę, która lepsze wyposażenie i wykończenie ma za połowę ceny. No i też sam fakt problemu z bogatszym wyposażeniem - problem z elektroniką.

Edytowane przez Langista

Opublikowano
20 minut temu, Langista napisał(a):

a dla komfortu biorą Skodę, która lepsze wyposażenie i wykończenie ma za połowę ceny

Np. jakie?

Ta rączka w Octavi do zamykania klapy w standardzie zamiast elektrycznej klapy bagażnika, jak w B9?

Bez przesady ale jakości B9 nie da się porówać do Skody.

Skoda to trochę większy Golf i jedyną zaletą Skody Octavi w porównaniu do B9 to miejsce, którego wewnątrz jest więcej niż w B9.

 

Screenshot_20230623_121746_Opera.jpg

Opublikowano

Chodziło mi bardziej o wartość tego za co płacimy. Pomijając rączkę to z tego co widzę, najbogatsza wersja SuperB to 260k, na ilu skończy się B9? Na 400? 500?

Opublikowano
Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Np. jakie?

Ta rączka w Octavi do zamykania klapy w standardzie zamiast elektrycznej klapy bagażnika, jak w B9?

Bez przesady ale jakości B9 nie da się porówać do Skody.

Skoda to trochę większy Golf i jedyną zaletą Skody Octavi w porównaniu do B9 to miejsce, którego wewnątrz jest więcej niż w B9.

 

Screenshot_20230623_121746_Opera.jpg

Zgadzam się całkowicie w tamtym roku skuszony ceną miałem zamawiać octavie RS ale odstraszyła mnie jakość wykonania wnętrza, w audi A4 jak się domówi fajne fotele i dodatkowe obszycie to jest super.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.