Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ile pali Wam gazu?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
60% miasto i 70% kilometrów na klimatyzacji, zszedłem do 11,03 a4 b5 1.8 ADR

To się nazywa 130% normy :decayed:

Może wytłumaczyć twoje słowa dokładniej ? ;d

Opublikowano
Nie wiem jak wy jeździcie....

Wcześniej jeździłem:

Renault 19 1.4E LPG spalał 7-8l

Renault Laguna 2.0 F3R LPG spalał 10l

Seat Toledo 2.3 V5 LPG spalał 10-11l

a teraz Audi pali od 10 do 12 l, instalacja działa świetnie.

Może coś z twoim autem lub instalacją jest nie tak?

Opublikowano

Ok, pierwsze kilometry za mna. Na 26 litrach zrobilem 240 km, czyli spalanie 10,8. Klimatronic nonstop na 20 stopni, dawalem czasami w buta, 70% miasto, 30% autostrady. Za dokladnie tydzien jade do polski wiec wtedy zobaczymy srednie na trasie.

Opublikowano

ADR klima non stop. Trasa: 8-9L Miasto 11-13. Jazda bez przekraczania 140 km na ekspresowych/autobanach. DK max 130.

Opublikowano
60% miasto i 70% kilometrów na klimatyzacji, zszedłem do 11,03 a4 b5 1.8 ADR

To się nazywa 130% normy :decayed:

Może wytłumaczyć twoje słowa dokładniej ? ;d

60% + 70% :decayed:

Opublikowano

Chodziło że 60% kilometrów jeździłem w mieście a 40% na trasie + 70% na klimie i 30% bez klimy, Nie zrozumiałeś kolego ;)

Opublikowano

Wczoraj trasa Warszawa-Legnica . Prędkość od 70 (na remontowanej Wawa-Piotrków za TIRem) do 200 na obwodnicy Wrocka + A4 na Legnicę.

42 litry LPG przejechane 405 km (5 km od chaty brakło gaziora). Wychodzi jak byk 10/100 :))

Opublikowano

Fajny wyniczek i spokojnie do osiągnięcia. 3 litry nie muszą palić 20 litrów(choć bezproblemowo mogą). Dla przykładu jeżdżąc Pajero II 3,5 V6 gazu spala 14-16/100km. Jazda normalna...czasem odrobina fantazji. Masa 2100kg, opony 265x70xr15 i dość słaba opływowość:decayed: Rekord 11/100, ale non-stop 80km/h. Rekord w drugą stronę: Zimowa polowaczka i jazda po lesie z włączonymi wszelkimi napędami+reduktor = 29/100:decayed: Normalna jazda ze zwykłym 4x4= 18-19/100.

Opublikowano
Wczoraj trasa Warszawa-Legnica . Prędkość od 70 (na remontowanej Wawa-Piotrków za TIRem) do 200 na obwodnicy Wrocka + A4 na Legnicę.

42 litry LPG przejechane 405 km (5 km od chaty brakło gaziora). Wychodzi jak byk 10/100 :))

200km/h w V6 i spalił 10l ? :decayed:

Opublikowano

Mi pali zazwyczaj 9-12 litrów po mieście. Z racji, że silnik nie za duży, w trasie wychodzi podobnie, chociaż da się zejść niżej przy stałej ~90km/h. Chyba nie jest źle :wink:

Opublikowano
Chyba nie jest źle :wink:

No raczej nie bardzo, skoro na mieście i w trasie pali ci podobnie. Mi w mieście żre 12-15 (zależy jak sie jeździ) a w trasie średnio 10.1-10.7 podczas prędkosci z reguły w przedziale 110-120 km/h. (a nie przy 90-u. Przy tylu to poniżej dychy się zejdzie :decayed: )

Opublikowano

Pisałem już tutaj o moich wynikach:) A6 tip+Q, ostatnio rzadko trasy - jazda pół na pół z miastem+klima - 16.8l lpg. 11.5 moj rekord w trasie przy spokojnej jeździe, bo gdy jadę sobie jak lubię, to koło 14-15l lpg. Przymierzam się do zmiany wtrysków i wtedy zobaczymy, jak się będzie sprawa przedstawiać;)

Opublikowano

Mój ASN 3.0 quattro tip pali 15 w mieście 9 w trasie

Opublikowano

mi moje 1,6 na mieście z instalacją BRC 2 generacji pali 9,4 Gazu myślę że to wynik całkiem zacny bo nie jeżdżę wcale powoli ;D .. trasy sam jestem ciekaw podejrzewam że będzie miło... :)

Opublikowano

bardzo fajny kalkulator LPG Kalkulator Lpg - Kalkulator gazu - Przelicznik Lpg - Opłacalność Lpg - Kalkulator instalacji gazowej - Kalkulator Lpg benzyna - Auto gaz kalkulator - Kalkulator spalania gazu - Kalkulator opłacalności | gazeo.pl niech ktoś go gdzieś przykleji przyda sie do potomnych

2. widzę ze z ASN niema źle 15l-16l w mieście jest w miarę przyzwoite

Opublikowano

Witam wczoraj autostrada warszawa konin , konin warszawa 500 km czas przejazdu 4godzinki prędkość 180-200 km gazu wyszło 16l

Opublikowano

Spalanie 10 litrów w trybie 60% trasa, 40% miasto, spalanie 11,5 w trybie 20% trasa, 80% miasto przy silniku 1.6, to nie, aby deczko za dużo? Zważywszy na fakt, iż z klimy nie korzystałem, latam na 15'', 195 szerokość.

Podlecieć do gazownika, żeby troszkę zwiększył dawkę powietrza czy lepiej nie ruszać?

Opublikowano
Spalanie 10 litrów w trybie 60% trasa, 40% miasto, spalanie 11,5 w trybie 20% trasa, 80% miasto przy silniku 1.6, to nie, aby deczko za dużo? Zważywszy na fakt, iż z klimy nie korzystałem, latam na 15'', 195 szerokość.

Podlecieć do gazownika, żeby troszkę zwiększył dawkę powietrza czy lepiej nie ruszać?

Nie masz sekwencji? jeżeli nie masz to może być za bogato

Opublikowano

Podlecieć do gazownika, żeby troszkę zwiększył dawkę powietrza czy lepiej nie ruszać?

A co tu ruszać? To jest za słaby silnik do tej budy i po prostu w czasie jazdy musisz kręcić dłużej na wyższych obrotach. Stąd takie spalanie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.