Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile pali Wam gazu?


maniak66

Rekomendowane odpowiedzi

1.8T BFB z instalacją Prins, seryjne graty.

Pełny bak =160zł

Robię na tym 450km

Wychodzi jakies 12 litrów/100km.

Jazda dynamiczna, pół/pół - Wwa/trasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vectra c 1.8 gts na zbiorniku 32l zrobiłem 310km jakieś 10,5 litra jazda wkoło komina,100 kilometrów trasa 140-150.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0 alt, instalacja LPGTech, wtryski hana. Dojazd do pracy 17km w jedną stronę: 9.5l Trasa 8.5l

Ja mając ten silnik i opony 225/45R17 nigdy nie udało mi się zejść nawet w samej trasie i spokojnej jezdzie poniżej 11 L. Teraz jeżdząc pół na pół miasto/trasa pali mi 13-13,5 litra i myślę że to jest w miare normalne spalanie. Instalacja to STAG4 ,wtryski HANA i zaznaczam iż mam dobrze ustawiona instalacje. Na twoim miejscu kolego patrząc jak mają inni użytkownicy ALTów, jednak sprawdził bym czy nie masz za ubogo bo to bardzo niezdrowo dla silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj smoczek nadal miasto 18-19l / 100km, bez deptania specjalnego

a na trasie okolice 17l...

i wciaz gdybam co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj smoczek nadal miasto 18-19l / 100km, bez deptania specjalnego

a na trasie okolice 17l...

i wciaz gdybam co i jak.

No to Ci chla jak smok , mam Audi 100c4 quattro manual i po mieście jazdy po 3/4 km 19 trasa 11/12l , AUDI v8 3.6l automat podobnie w mieście 24/26L trasa 14/16L. Sprawdź ile pali benzyny i dodaj 20 procent , masz silnik nowszej generacji od moich i powinien palić mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj smoczek nadal miasto 18-19l / 100km, bez deptania specjalnego

a na trasie okolice 17l...

i wciaz gdybam co i jak.

No to Ci chla jak smok , mam Audi 100c4 quattro manual i po mieście jazdy po 3/4 km 19 trasa 11/12l , AUDI v8 3.6l automat podobnie w mieście 24/26L trasa 14/16L. Sprawdź ile pali benzyny i dodaj 20 procent , masz silnik nowszej generacji od moich i powinien palić mniej.

A w profilu masz wpisane B6 4.2l :-D to jakie w koncu masz auto :-D?

WIEM, ZE powinien palic mniej.

Benzyny pali 16-17 l, zgodne jest to z FISem

ale ja nie deptam w ogole go, on powinien palic mi gazu max. 17l jakbym od skrzyzowania do skrzyzowania deptal gnoja.

Jutro termostat bede sprawdzal, lambdy obie mam OK, czujnik wody tez. Cos musi byc...

---------- Post dopisany at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany at 11:46 ----------

12-13l na takie duże budy to jest nic i jazda praktycznie za darmo, ja mam starego golfa II 1.6 benz+gaz 70ps ( tyle ze zadbany 150tys km realnego przebiegu ) i pali : w miescie nie sprawdzane dokładnie ale około 10-11l w dyżym korku ,w jezdzie średniej 7.5-8.5l ale w trasie do 90km/h to w szoku byłem bo wyszedł 6-7l gazu to już wogole jazda za grosze do tego jak sie coś zepsuje ( narazie nic ) to naprawa/wymiana czesci za smieszne pieniadze.wiadomo że nie ma wygody audi ale na nasze dziury to jak znalazł :)

No kobieta ma Seata Ibize II po mnie, 1.4 60KM, gaz sekwencja 1,5 roczna. Jak sie go cisnie (a to jedynie najlepsza opcja :-D) to w miescie lyka 10l/100km, a na trasie 6.5l/100km spala. Ekonomia przede wszystkim :-D no ale 0 dynamiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W profilu mam S4 B6 , ale mam jeszcze dwa auta . Kiedyś miałem Audi 100 c4 2.6 v6 ośka w automacie , silnik starszy konstrukcyjnie od Twojego i na sekwencji nie osiągnąłem takiego wyniku jak Ty 11trasa max 17 miasto. Podejrzewam że masz skopaną instalacje ,mapy PB się rozjechały i stąd takie wysokie spalanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.8T Prins

11,5/100 jazda dynamiczna, duzo w miescie.

Jak zapierd... to ok 13/14 litrow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

360km za 100zł gazu przy 2,75zł

Przy czym 240km zrobione w dwóch trasach, prędkość ok 130-140km/h, a pozostałe 120km zrobione po mieście zapinając nieźle :decayed: Coś mi zaczął mniej palić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj smoczek nadal miasto 18-19l / 100km, bez deptania specjalnego

a na trasie okolice 17l...

i wciaz gdybam co i jak.

to dosyc sporo. u mnie ten sam silnik, tylko skrzynia manualna i w miescie 12-14L a w trasie 10-12L, osobiscie uwazam ze rewelacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...