Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Takie tam z rąki, drugiej walczyłem z Gonzalesem :sarcastic:

F0102AD9-FF2B-4006-A833-5D8568DFCD86.jpeg

Opublikowano

skróc odrobinę kominy

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Dev napisał:

skróc odrobinę kominy

Jak wydech zimny jest w sam raz, po trasie wyjeżdżają 2 cm :dontknow: trochę cofnę, ale schowane tez mi się nie podobają 

Opublikowano

@Dev jak wszystko unikatowe to i niech wydech będzie inaczej niż wszyscy:wink4:

Opublikowano

ładniutka - a jej unikatowość powala

Ps. na pierwszych fotach widzę postój na stacji Orlen w moim Knurowie a w tle moje byłe mieszkanie  i konkretnie mój balkon :)

Opublikowano

dopiero co kupiłem RS4 i myślałem że mam coś czego jest mało a tu proszę jaki rodzyn

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, miron78 napisał:

ładniutka - a jej unikatowość powala

Ps. na pierwszych fotach widzę postój na stacji Orlen w moim Knurowie a w tle moje byłe mieszkanie  i konkretnie mój balkon :)

F7FE826B-36B8-4825-B0CA-85160CB60C7E.jpeg

tutaj ? :thumbup1:

 

3 godziny temu, miron78 napisał:

dopiero co kupiłem RS4 i myślałem że mam coś czego jest mało a tu proszę jaki rodzyn

wrzuć zdjęcia jakieś, jest spora szansa ze niebawem będzie jeszcze jedno RennSport4 na forum :whistling:

 

 

edit:

Nie wrzucaj, już Cię przestalkowałem :good:

Edytowane przez HOLMATRO

Opublikowano
WWW.COPART.COM

 

zaraz idzie, No.107

poszła za 2600 $

Edytowane przez Dev

Opublikowano
1 godzinę temu, Dev napisał:
WWW.COPART.COM

 

zaraz idzie, No.107

poszła za 2600 $

Kupiłeś?

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Dev napisał:
WWW.COPART.COM

 

zaraz idzie, No.107

poszła za 2600 $

Wiem obserwowałem ale uwalony motor i nalatane, zderzak niekompletny, nawet carfaxa mi się nie chciało pobierać. 

Opublikowano
10 godzin temu, george napisał:

Kupiłeś?

prosze Cie....

Opublikowano
17 godzin temu, HOLMATRO napisał:

F7FE826B-36B8-4825-B0CA-85160CB60C7E.jpeg

tutaj ? :thumbup1:

 

wrzuć zdjęcia jakieś, jest spora szansa ze niebawem będzie jeszcze jedno RennSport4 na forum :whistling:

 

 

edit:

Nie wrzucaj, już Cię przestalkowałem :good:

tak

od 4 lat użytkuje inny nasz klubowicz mieszkanko :)

Opublikowano
14 godzin temu, Dev napisał:
WWW.COPART.COM

 

zaraz idzie, No.107

poszła za 2600 $

czaiłem się na nią.
Szkoda, że sprzedawał handlarz, bo inaczej może coś z tego by było. 
Carfax był ok, miała niedawno szkodę w lewy przód. Serwisy olejowe w miarę utrzymane.

Ale poszła taniuuuutko :)

Edytowane przez jolley

Opublikowano
5 godzin temu, jolley napisał:

czaiłem się na nią.
Szkoda, że sprzedawał handlarz, bo inaczej może coś z tego by było. 
Carfax był ok, miała niedawno szkodę w lewy przód. Serwisy olejowe w miarę utrzymane.

Ale poszła taniuuuutko :)

Sa jeszcze dwie

Opublikowano
7 minut temu, Dev napisał:

Sa jeszcze dwie

dwie szkody czy dwie kolejne sztuki na copart? :P

Opublikowano
21 minut temu, jolley napisał:

dwie szkody czy dwie kolejne sztuki na copart? :P

Dwie sztuki ale nie  na coparcie

Opublikowano
3 godziny temu, Dev napisał:

Dwie sztuki ale nie  na coparcie

podziel się linkiem Dev :)

Opublikowano
  • Autor

Przenieście się do działu ogłoszeń już z tym proszę :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 16.12.2020 o 22:50, Dev napisał:
WWW.COPART.COM

 

zaraz idzie, No.107

poszła za 2600 $

Nie, nie poszła.

Opublikowano

Co to za handle w tym wątku ???

?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.