Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, Barti_ napisał:

Przecież widać, że to model w skali 1:43.. :decayed:

mocno uszkodzona z przodu? Lepsza/gorsza niż ta pierwsza?

Poszło priv, dokładniejsze zdjęcie. Ocierka przód, maska cała, do kupienia zderzak ( nie będzie to takie proste..) błotnik i lampa, bo pękła. Co do stanu to trzeba rozebrać sprawdzić co i jak, jak motor itp. Gwint jest, custom wydech jest, historia serwisowa jest. Myśle, ze będzie dobrze 

Opublikowano

uuu kolejne widzę powiedz sprowadzałeś to z US ? 

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, marky2552 napisał:

uuu kolejne widzę powiedz sprowadzałeś to z US ? 

Tak, sprowadzam fury ze stanów :thumbup1:

Opublikowano
12 godzin temu, HOLMATRO napisał:

Tak, sprowadzam fury ze stanów :thumbup1:

PW

Opublikowano
  • Autor

94261EF1-7936-400A-9966-12BDEE2E0222.jpeg

 

akurat szklarz z lustrem przechodził :eusathink::decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Tak wszędzie narzekają na te 4.2 w S4, że tak się grzeją, ze gubią konie... Ja nie zaobserwowałem :decayed:

Zdjęcie po 40 minutach jazdy do pracy, olej skakał koło 80 stopni, podczas jazdy -11 w dolocie, na postoju -9 :wink:

IMG_8777.jpg

 

 

Następnego dnia po zrobieniu zakupów w jednym z bardziej ekskluzywnych sklepów na rynku polskim, stojąc w kolejce do  wyjazdu pod górkę z parkingu, nie chcąc tracić czasu na przeglądanie FB postanowiłem trochę poodśnieżać. Kilka godzin później dostałem takiego MMSa:

 

 

Edytowane przez HOLMATRO

Opublikowano

Mistrz :grin:

Opublikowano

Też staram się tak pomagać gdzie się tylko da :grin:

Biedny citroen:(

Opublikowano

ten ziomek w ostatnich sekundach to wygrał :grin:

Opublikowano
  • Autor

Wyłączyłem dźwięk, bo na nagraniu nie słychać bulgotu V8 tylko piłowanie HDI... :angry: które wyło w niebogłosy tuż obok kamerzysty, którego zresztą nie widziałem.

Opublikowano

Haha no to nieźle ?

Opublikowano

:D końcówka najlepsza haha 

Opublikowano

Gość z cytryny poszedł jak dzik :polew:,  miło popatrzeć jak q kręci kółeczka , tak dostojnie z klasą :D

 

Opublikowano
  • Autor

Miało być na spokojnie tej wiosny. Znowu mi nie wyszło. Jak zwykle zawinił szwagier @dayd_4
 

Już wkrótce, na ulicach Doliny Biedy zawita...

 

5AADE506-3C30-469B-8270-27E23963F04D.jpeg

 

Opublikowano

@HOLMATRO B2 sedan quattro? :D 

Opublikowano

O kurła , ostatnio po głowie mi chodzi takie B2 , :wink:

Opublikowano
W dniu 23.02.2021 o 18:40, HOLMATRO napisał:

Miało być na spokojnie tej wiosny. Znowu mi nie wyszło. Jak zwykle zawinił szwagier @dayd_4
 

Już wkrótce, na ulicach Doliny Biedy zawita...

 

5AADE506-3C30-469B-8270-27E23963F04D.jpeg

 

No to szwagier następne foty robimy już na dwie B2:dance2:

DSC_0098.JPG

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, dayd_4 napisał:

No to szwagier następne foty robimy już na dwie B2:dance2:

DSC_0098.JPG

Taki jest plan i zamysł..

 

Narazie moje Audi 4000 S Quattro Tornado Red :radocha: stoi w Los Angeles :wallbash:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno nic nie aktualizowałem. Nie jest tak, że się nic nie dzieje z autem, pomimo braku czasu  na cokolwiek nie umiałem się powstrzymać i zakupiłem trochę gratów i modów do 25QUATTRO chociaż zamysł był taki, że zostaje w oryginale. Nie zostanie... :decayed:

 

Jeden z elementów układanki:

 

IMG_9434.jpeg

IMG_9433.jpeg

 

BIXENONY SKRĘTNE z soczewkami z B8,5, świeżymi odbłyśnikami, customową przysłoną, malowaniem wnętrza na czarno. Przy okazji, choć nie było potrzeby, nowe żarniki D1S Osram Night Braker Lasr Xenarc. Lampy przygotował @KoJ@K, żarniki jak większość gratów do aut od @dzik.

 

STAY TUNED, w zanadrzu jeszcze 3 mody czekają na światło dzienne. Jak poprosicie, uchylę tajemnicy.. :evil2:

 

Opublikowano

Jak nowe :wub: 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.