Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie jesteście jeszcze w Zakopanem? Może byśmy się spotkali?:)

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, morelo napisał:

Panowie jesteście jeszcze w Zakopanem? Może byśmy się spotkali?:)

Wróciliśmy w niedziele w nocy, ale był weekend tak pełen wrażeń, ze znowu nam się chce wiec podejrzewam ze w tym roku znowu zajedziemy. Jak coś dam znać :wink:

Opublikowano
W dniu 13.10.2021 o 20:41, HOLMATRO napisał:

Wróciliśmy w niedziele w nocy, ale był weekend tak pełen wrażeń, ze znowu nam się chce wiec podejrzewam ze w tym roku znowu zajedziemy. Jak coś dam znać :wink:

Do zakopca mam 100km, może spocik esek? Hehe

Opublikowano
W dniu 11.10.2021 o 20:26, Tkoczu_ napisał:

Taki jakiś na pompie? Albo na sterydach  :kox::polew:

Patrząc na te foty to stwierdzam że sline powinni chyba zmienić na „slim” :grin:

Fotograf chciał jak najlepiej uwydatnić swojego DTMa;) Sline tam robił tylko za tło:thumbup:

Opublikowano
20 minut temu, dayd_4 napisał:

Sline tam robił tylko za tło:thumbup:

Też ten widoczek wykorzystałem ? Byłem w ten week:

DSC_0434.thumb.jpg.f70d62549819b2c0b87bad2d9b167a7a.jpg

DSC_0435.thumb.jpg.18a49e5832c8d985b5379aeef8b76a68.jpg

Opublikowano

Ta B6 obok od szanownego Szwagra ma zrolowane nadkola czy jakoś poszerzone bo wygląda to kozacko.

Opublikowano
4 godziny temu, Ivanek napisał:

Ta B6 obok od szanownego Szwagra ma zrolowane nadkola czy jakoś poszerzone bo wygląda to kozacko.

Tak to wyglada na czarym lakierze. Zreszta w b6 zawsze te nadkola takie wieksze sie wydaja :D

Opublikowano
  • Autor

Dobra rolka i nie trzeba nic rolowac. B6 ma nadkola mocniej uwydatnione niż B7, dopiero w RS4 poprawili te kwestie i jest bardzo przyzwoicie :thumbup1:

 

F1BAB1EF-DDD6-4496-AE64-8163B2659793.jpeg

 

E189570A-3D35-4111-BF45-9597C9818612.jpeg

237DF6A2-335F-4E79-AB50-B6482DFB61BD.jpeg

C964768D-37E5-4523-B489-0380D22C0471.jpeg

Edytowane przez HOLMATRO

Opublikowano

Na czarnym to wygląda bajecznie, jeszcze naciąg, mokro mam :D

Opublikowano
14 godzin temu, HOLMATRO napisał:

Dobra rolka i nie trzeba nic rolowac. B6 ma nadkola mocniej uwydatnione niż B7, dopiero w RS4 poprawili te kwestie i jest bardzo przyzwoicie :thumbup1:

 

F1BAB1EF-DDD6-4496-AE64-8163B2659793.jpeg

Ja bym to do kalendarza widział jakiegos :D

 

 

 

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor


:whistling:2x 1of250 S4 DTM 25th Anniversary Quattro:whistling:

D9EA8648-D688-4C1A-896C-2DD4740B4D3A.jpeg

 

Komu, bo idę do domu… ? :wink:  
 

offtop:

kto chce moje 19x9 et33 z nowymi Conti 235/35 Sport Contact 5P AO ( homologacja Audi) ? Przejechane łącznie ze 3 miechy, auto stało od czerwca do września. Cena do uzgodnienia. Zmieniła się koncepcja na przyszly sezon :facepalm::decayed:

Opublikowano

Sprzedajesz osobno? Ile cenisz za opony?

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, FroS-t napisał:

Sprzedajesz osobno? Ile cenisz za opony?

Raczej myśle żeby komplet sprzedać, chce już się pozbyć żeby tego nie nosić nie składować. Jak pójdzie komplet to komplet, jak nie to będę się zastanawiał. Ale ta felga z 235/35 conti to idealny set na B7, wiec może ktoś sie skusi. 

Opublikowano
  • Autor

Tak wyglada komplet poza autem, widać jeszcze farbę fabryczną na bieżniku: 

 

C685B17F-D401-4B96-ADC8-596DE25A6BDC.jpeg

148CE46E-F2DB-49AB-9814-0DAF304B3CB3.jpeg

5FE16D96-6FD2-49BE-8958-40DB07AA9BA1.jpeg

DE0160D2-F40D-4289-99D6-6B5426FB5CA6.jpeg

9470B121-DEFB-4020-9D04-490F716762FA.jpeg

E4EAE13C-C655-49C7-91EA-59C0CCDF98B3.jpeg

490DD526-7E5D-4630-9AEF-CC8D68D63B44.jpeg

2E338D80-A05C-4D85-86A4-8D30DD2BDC43.jpeg

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jeżeli chodzi o set na sezon 2022, jest już komplet kupiony, ciekaw jestem waszych opinii.. Wyglądać to będzie tak:

828312964_Zrzutekranu2021-12-3o21_25_14.thumb.png.a1e0ad7bf2d16269e92787a1d12f8776.png

1004825832_Zrzutekranu2021-12-3o21_24_35.thumb.png.753842d86c5cd73a88b65472b0c67b53.png

Opublikowano

Ładnie wyglada ta czarna felga. Na Audicy siądzie pięknie. Co do Poprzednich felg wyglądają bardzo podobnie do Felg RS4 :banan:

Opublikowano

Jak dla mnie bardzo OKi :)

Tak w ogóle to co to za felga? OEM z grupy vag?

Opublikowano
  • Autor
42 minuty temu, staniek napisał:

Jak dla mnie bardzo OKi :)

Tak w ogóle to co to za felga? OEM z grupy vag?

WWW.FELGI.PL

Felgi aluminiowe ATS GTR Grey. Zobacz atrakcyjną ofertę w naszym sklepie. Kup Teraz ATS GTR Grey – Dostawa Gratis!

Mi się udało zdobyć 18x9 ET 37, ciężkie do zdobycia z takim ET. Teraz pytanie, jakie gumy na to naciągnąć, żeby wszystko ładnie weszło :eusathink:

Opublikowano

Ja bym szedł standardowo 235/40

I tak wyjdzie lekki naciąg, czyli idealny kompromis wygląd/trakcja :)

W sumie to nawet dobrze mi się wydawało, że R8 na takiej feldze wychodziło.

 

 

Edytowane przez staniek

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, staniek napisał:

Ja bym szedł standardowo 235/40

I tak wyjdzie lekki naciąg, czyli idealny kompromis wygląd/trakcja :)

W sumie to nawet dobrze mi się wydawało, że R8 na takiej feldze wychodziło.

 

 

Tak, na tym kole tylko 18x11 wychodziło fabrycznie Audi R8 LMS CUP :wink:

BED4AC92-04B5-41B9-B755-CEA7EC3D57BE.thumb.jpeg.c074643d57ef6fe15c82d775dcef766c.jpeg

Natomiast moje 18x9 na torze upalała seria Scirocco Cup i Golfy R. 
59074E01-C367-4130-8D28-32C3E939D606.jpeg.11c40cba1254e3631e04ed0a7694949f.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.