Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Lolek napisał:

Byłem zobaczyłem umarlem :facepalm:czytając ten temat nasuwa mi się tylko jedno - kolego @NelsonPL proszę przyznaj się w koncu, że masz 12 lat i jesteś tylko autorem tej fantazy, a właścicielem który nie ma zielonego pojęcia co się tu odkutasza jest twój ojciec/dziadek -  ten siwy jegomość ze zdjęć powyżej :grin: 

To że Ty tak masz, nie znaczy że ktoś inny też.:dance:

Więc jesteś w błędzie.:cygaro:

 

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
37 minut temu, NelsonPL napisał:

To że Ty tak masz, nie znaczy że ktoś inny też.:dance:

Więc jesteś w błędzie.:cygaro:

 

Kłóciłbym się, ale nie będę xD my mamy inne wartości życiowe niż walenie konia do starej padaki, którą będziemy golić jajeczka za 20 lat lub wcześniej :cygaro::a4fan:

Edytowane przez BLENDEK

Opublikowano

Wróci wkoncu autohold

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, karolek_ust napisał:

Wróci wkoncu autohold

Tak. To świetny system. Zawsze z niego korzystam. :dance2:

Opublikowano
2 minuty temu, NelsonPL napisał:

Tak. To świetny system. Zawsze z niego korzystam. :dance2:

No, w manualu przydatny jak u świni siodło...

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, kamelus_ napisał:

No, w manualu przydatny jak u świni siodło...

Tak, bardzo przydatny.:cygaro:

Tak samo jak Webasto.

Jeśli chodzi o Insignie to nie korzystałem i mnie wkurzał system AutoStop

Kontrola trakcji i ostrzeganie przed kolizją czyli odległość od poprzedzającego auta bardzo fajne.

Czujniki parkowania przód i tył oraz aktywny tempomat też spoko.

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
1 minutę temu, NelsonPL napisał:

Tak, bardzo przydatny.:cygaro:

Tak samo jak Webasto.

Nie rozumiem co ma webasto do AHA.

Webasto dla parkujących pod chmurką jest przydatne. AHA w manualu praktycznie nie ma zastosowania.

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, kamelus_ napisał:

Nie rozumiem co ma webasto do AHA.

Webasto dla parkujących pod chmurką jest przydatne. AHA w manualu praktycznie nie ma zastosowania.

To chyba nie wiesz do czego służy Auto Hold skoro piszesz że nie ma zastosowania. Cały czas z niego korzystam i bardzo pomocny to system.

Ps.Auto parkuje w garażu. Webasto przydaje się w trasie.

Milo jest wsiadać do ciepłego auta. :cygaro:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
4 godziny temu, NelsonPL napisał:

Insignia - kilka zimowych fotek:

człowieku po jakiego uja wstawiasz tu fotki tego kondona oplowskiego? dobrze, pojeździłeś, podnieciłeś się i zostaw wrażenia dla siebie i dla swojej rodziny

Opublikowano
11 minut temu, NelsonPL napisał:

To chyba nie wiesz do czego służy Auto Hold skoro piszesz że nie ma zastosowania

No... nie mam zielonego pojęcia... uświadom mnie proszę

Opublikowano
1 godzinę temu, kamelus_ napisał:

No... nie mam zielonego pojęcia... uświadom mnie proszę

Nie ogarniesz. AHA jest genialne, a ACC I full PDC co najwyżej " też spoko"

Opublikowano

PANIE Nelson ten zwrot  "z OC Sprawcy" jest już obsesyjnie powtarzany. :facepalm:

Opublikowano
11 godzin temu, tobias napisał:

człowieku po jakiego uja wstawiasz tu fotki tego kondona oplowskiego? dobrze, pojeździłeś, podnieciłeś się i zostaw wrażenia dla siebie i dla swojej rodziny

przynajmniej real foto:P

9 godzin temu, pawel72689 napisał:

PANIE Nelson ten zwrot  "z OC Sprawcy" jest już obsesyjnie powtarzany. :facepalm:

Ku***  i koks tez z OC sprawcy?

Opublikowano

Proponuje zlewać temat, przecież koleś ma mentalność 3 letniego dziecka :facepalm:

Opublikowano
23 godziny temu, NelsonPL napisał:

To że Ty tak masz, nie znaczy że ktoś inny też.:dance:

Więc jesteś w błędzie.:cygaro:

 

Kurde rozgryzłeś mnie sherlocku, ale przynajmniej zachowuję to dla siebie i nie robię z siebie pośmiewiska na forum. 

Opublikowano
  • Autor

Insignia II Grand Sport dziś została oddana do wypożyczalni.:papa:

Moja Piękność wróciła z ASO Audi  :dance2::drunk::a4fan:

Wszystko zrobione idealnie.:cygaro:

 

Opublikowano

Zapomniałeś o najważniejszym... Wszystko zrobione idealnie z "OC sprawcy" :cygaro: 

Opublikowano

obejrzałem do samego końca i czuję rozczarowanie oraz niedosyt. Mógłbyś wstawić jeszcze jeden filmik, ale taki, w którym jakieś z przydrożnych drzew się obala na to twoje biedne a4? 

 

p.s. jak się kłamie, to trzeba brnąć w swoich kłamstwach. Jak pisałeś, że kupiłeś kamery za ponad 2k, to dorysuj je na nagraniu, bo coś ich nie widzę :polew:

Edytowane przez gagat3k

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Malec napisał:

Zapomniałeś o najważniejszym... Wszystko zrobione idealnie z "OC sprawcy" :cygaro: 

Dokładnie.:cygaro:

Jak to się mówi ,,karma wraca'' :whip2:

Fajnie było pośmigać nowiutką Insignia II Grand Sport na koszt sprawcy. :dance2:

 

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
31 minut temu, NelsonPL napisał:

Fajnie było pośmigać nowiutką Insignia II Grand Sport na koszt sprawcy

Tankował też sprawca? :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.