Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
11 godzin temu, NelsonPL napisał:

Dokładnie.:cygaro:

Jak to się mówi ,,karma wraca'' :whip2:

Fajnie było pośmigać nowiutką Insignia II Grand Sport na koszt sprawcy. :dance2:

 

Wszyscy oczywiście gratulujemy osiągnięć, a teraz pytanie na poważnie. Czy przeglądasz tematy dotyczące innych aut na forum? Mógłbyś proszę to ewentualnie zrobić i wysnuć jakieś wnioski? Proszę w imieniu wszystkich. Czy zauważasz różnicę pomiędzy Twoim topikiem a pozostałymi w tym dziale?

Opublikowano

filmik wymiata, koleś jest z innej planety.

Opublikowano

Jeśli dobrze pamiętam to w wieku 13 lat też robiłem takie filmiki. Brawo jeszcze trochę fejmu i nelsonowe ULTRA zyska miano legendy na tym forum.

Opublikowano

W tym filmiku to nawet dźwięk silnika nie Twój:P

Opublikowano
W dniu 4.09.2021 o 14:48, kamelus_ napisał:

Elegancki karawan. Idealny do ślubu...

do tego na zwykłej żarówce hehe

Opublikowano

Insygnia władzy "z OC Sprawcy"

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, dekiel 13 napisał:

Ile Ty się tam turlałeś tą Insygniom , 20 km/h ?

 Trzymaj ręce na 'za 15cie trzecia ' to opanujesz poślizg w tym cudownym aucie.

Jechałem z prędkością odpowiednią do warunków panujących na drodze.:cygaro:

Opublikowano
  • Autor
52 minuty temu, krzysiek_f napisał:

Insygnia władzy "z OC Sprawcy"

Tak  hahahahaha :grin:

Jak to się mówi: Karma wraca.:cygaro:

Sprawca teraz będzie miał spore rachunki do zapłaty. (ewentualnie jak będzie miał farta to straci tylko wszystkie zniżki i podrożeje mu OC)

Ewentualnie dowalą mu regres, co jest bardzo wielce prawdopodobne.

Mnie już to nie interesuje. Ważne że wszystko zostało załatwione po mojej myśli.

THE END :cygaro:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
  • Autor

Najbliższy cel:

Montaż w ASO nowy mieszek i gałka zmiany biegów.:cygaro:

 

 

c203d2a0bc238a3963aeaf6de5267c01 (6).jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

No i ten magiczny sweter z ASO na każdym filmie ??

Opublikowano
30 minut temu, NelsonPL napisał:

jak będzie miał farta to straci tylko wszystkie zniżki 

Jesteś w błędzie.

 

19 minut temu, NelsonPL napisał:

Najbliższy cel:

Montaż w ASO nowego lewarka zmiany biegów.:cygaro:

 

 

c203d2a0bc238a3963aeaf6de5267c01 (6).jpg

Spróbowałbyś nawet tak prostą rzecz wymienić sam jak na mężczyznę przystało :facepalm:

 

Opublikowano
18 minut temu, NelsonPL napisał:

Najbliższy cel:

Montaż w ASO nowego lewarka zmiany biegów.:cygaro:

 

 

c203d2a0bc238a3963aeaf6de5267c01 (6).jpg

Żartujesz sobie z nas? :mysli:

Opublikowano
32 minuty temu, karolek_ust napisał:

No i ten magiczny sweter z ASO na każdym filmie

nie długo popularnoscią prześcignie Kononowicza

Opublikowano

Ludzie.. ta menda kłamie ciagle. Widzicie na nagraniu z a4 te jego kamerki z aso? Bo ja kurde nie.

Opublikowano
24 minuty temu, gagat3k napisał:

Ludzie.. ta menda kłamie ciagle. Widzicie na nagraniu z a4 te jego kamerki z aso? Bo ja kurde nie.

No nie widzisz jej bo nią filmy kręci właśnie hehehe , używa kamerki do zdj filmów rejestratora nawet do zdj do dowodu 

Opublikowano
6 godzin temu, NelsonPL napisał:

Najbliższy cel:

Montaż w ASO nowego lewarka zmiany biegów.:cygaro:

 

 

c203d2a0bc238a3963aeaf6de5267c01 (6).jpg

Na focie jest gałka  + mieszek a nie lewarek . To co w końcu zmieniasz ?

Opublikowano
  • Autor
22 minuty temu, dekiel 13 napisał:

Na focie jest gałka  + mieszek a nie lewarek . To co w końcu zmieniasz ?

Zmieniam całość jak na fotce.

Będzie  orginalne.

 

Opublikowano
2 minuty temu, NelsonPL napisał:

Zmieniam całość jak na fotce.

Będzie  orginalne.

 

Na focie masz mieszek i gałę.  2 minuty roboty z wymianą a Ty do ASO zasuwasz ?

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, dekiel 13 napisał:

Na focie masz mieszek i gałę.  2 minuty roboty z wymianą a Ty do ASO zasuwasz ?

To montaz w ASO jest już zabroniony?

Montuje tam gdzie chce....  :)

Opublikowano
7 minut temu, NelsonPL napisał:

To montaz w ASO jest już zabroniony?

Montuje tam gdzie chce....  :)

No comment.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.