Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 godziny temu, NelsonPL napisał:

Nie chciałem zmieniać z powodu wyglądu bo bardzo mi się podobają.

Tak sobie pomyślałem o większych ale stwierdziłem że 17-tki  przy tym aucie wygląda jednak świetnie.:cygaro: I nie mam w planie na razie nic zmieniać. Mam ważniejsze mody w planie.

CDN....:beach:

Ciężko się nie zgodzić, do tego auta te felgi pasują idealnie. Co do modów to zapowiedzi prac jest więcej niż samej roboty ale fajnie że trochę zrozumiałeś i zaczynasz coś robić sam.

Opublikowano

Te 17 to może i ładne na oponę zimową. Felga robi robotę i na 19” Twoje auto na letnich byłoby zajebistą pięknością, a tak tylko pięknością.?

Opublikowano
12 minut temu, vvalery napisał:

Te 17 to może i ładne na oponę zimową. Felga robi robotę i na 19” Twoje auto na letnich byłoby zajebistą pięknością, a tak tylko pięknością.?

W jego mniemaniu...

Jak czytam ten temat to coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że Nelson żyje w alternatywnej rzeczywistości,  w dwóch równoległych światach...

Opublikowano
2 godziny temu, Dev napisał:

W jego mniemaniu...

Jak czytam ten temat to coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że Nelson żyje w alternatywnej rzeczywistości,  w dwóch równoległych światach...

Dev tylko i wyłącznie. Dla mnie może mu się podobać co tam chce, kupować części na księżycu, wydawać na nie ile chce i marzyć……a my na to nie mamy wpływu. Jego sprawa i niech tak zostanie. ?  Dla mnie bomba ???

Opublikowano
  • Autor

Wahacze kupione - czas profilaktycznie wymienić. :cygaro:

Projektory (Ringi) oryginalne przyjdą  z USA :dance2::hi::dance2:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, Mukade93 napisał:

bedziesz je wymieniac sam czy ASO? bo pewnie 3 opcja nie wchodzi w grę

 Wymiana w serwisie. :cygaro: (w tym czasie kawka) :kawa:

Projektory na tył zamontuję już sam, jak przyjdą z Ameryki (Atlanta)   :beach:

CDN....

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
  • Autor
28 minut temu, KonradA4troop napisał:

Profilaktycznie... rozleciał się gruz to i robisz, na projektory i inne bzdety kasy nie żałujesz z aso, a na zawieszenie od czego zależy bezpieczeństwo już tutaj po taniości. Jak typowy polaczek. Musiałem to tak napisać w nawiązaniu do: 

"Auto kupiłem od Niemca.  Od Polaczka bym nigdy nie kupił.

Nigdy też nie kupowałem i nie kupię na Alledrogo  itp

Takie mam zasady. 

Ps: Projektory zamawiam z USA. "

Poczytaj sobie o firmie TRW zanim coś napiszesz.

To Niemiecka porządna  firma. 

Opublikowano

audi A4 B8, A5 , A6 C7, A7, A8, Q5  juz w fabryce miały montowane wahacze TRW

Opublikowano
18 minut temu, Dev napisał:

audi A4 B8, A5 , A6 C7, A7, A8, Q5  juz w fabryce miały montowane wahacze TRW

A to nie był czasem Lemforder?

Opublikowano
19 minut temu, KonradA4troop napisał:

A to nie był czasem Lemforder?

Dokładnie. Lemforder był na pierwszy montaż. Kupując taki wahacz poza ASO widać sfrezowane miejsce w którym było logo audi.

Opublikowano
13 godzin temu, KonradA4troop napisał:

A to nie był czasem Lemforder?

Począwszy od B5, B6,7 i teraz B8/9 zawsze Był LEM ale  i było TRW. Jak zmieniam zawieszenia to widzę co jest co.

Edytowane przez Dev

Opublikowano
17 minut temu, Dev napisał:

Począwszy od B5, B6,7 i teraz B8/9 zawsze Był LEM ale  i było TRW. Jak zmieniam zawieszenia to widzę co jest co.

U mnie w B7 z tego co pamiętam to też są niektóre oznaczone TRW razem z ORI logiem, także to by była prawda i kolega @NelsonPLkupi najwyższą jakość bo przecież tylko takiej oczekuje :wink:, oczywiście jeśli nie trafi na jakąś podróbkę.

Opublikowano
  • Autor
37 minut temu, pelonek1 napisał:

U mnie w B7 z tego co pamiętam to też są niektóre oznaczone TRW razem z ORI logiem, także to by była prawda i kolega @NelsonPLkupi najwyższą jakość bo przecież tylko takiej oczekuje :wink:, oczywiście jeśli nie trafi na jakąś podróbkę.

Odp:

Zgadza się, dla Mojej Piękności tylko wszystko najlepszej jakości.

Następny cel:

Michelin Primacy 4+ :cygaro:   

 

4x-Michelin-PRIMACY-4-225-50R17-94-V.jpeg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
  • Autor

Części prawie skompletowane.:cygaro::dance2:

Jutro jeszcze dojdą tylko dwa banany.:banan::banan:(wahacze)

 

20220411_172313 (3).jpg

20220411_172540 (3).jpg

20220411_173043 (4).jpg

20220411_173117 (3).jpg

20220411_173954 (3).jpg

20220411_174129 (3).jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Też zawsze wkładałem TRW i nigdy się nie zawiodłem 

Opublikowano
  • Autor

Dotarły dwa banany (wahacze) :banan::banan::cygaro:

Wszystko skompletowane.:drunk::dance2::drunk:

 

20220412_185928 (2).jpg

 

20220412_190234 (3).jpg

20220412_185852 (2).jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
1 godzinę temu, NelsonPL napisał:

Dotarły dwa banany (wahacze) :banan::banan::cygaro:

Wszystko skompletowane.:drunk::dance2::drunk:

 

20220412_185928 (2).jpg

 

20220412_190234 (3).jpg

20220412_185852 (2).jpg

jak zamawialem wahacze z lemfa to przyszlo wszystko w 1 pudle a Tobie te TRW przysylaja jak klocki lego osobno?
image.thumb.png.3151cb7b393549336c4c28cf9a58fa00.png

Opublikowano

Z TRW nie ma kompletów, wszystko osobno trzeba zamawiać, przynajmniej jak patrzyłem to do B7 tak jest.

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, Mukade93 napisał:

jak zamawialem wahacze z lemfa to przyszlo wszystko w 1 pudle a Tobie te TRW przysylaja jak klocki lego osobno?
image.thumb.png.3151cb7b393549336c4c28cf9a58fa00.png

Nic mi nie przysyłają. Wszystkie wahacze były zamawiane w serwisie (no prawie wszystkie, bo banany dokupiłem w innym sklepie motoryzacyjnym) :)

Wszystko nowe, z rachunkami itd itp:kawa: (faktycznie, znaczki :audi: są specjalnie starte) Widać to na wahaczach.

Teraz tylko czekam na umówiony dzień w serwisie i montaż.:cygaro:

Opublikowano

Pamietam jak bylem mlody i glupi i tez chcialem profilaktycznie wymieniac czesci bo przeczytalem na forum, ze jak jest juz taki a taki przebieg to trzeba wymienic. :D

I tak chcialem wymienic dwumase i sprzeglo jak mialem 165k nalotu bo przeczytalem, ze rozleci sie przy 180k, teraz jest kilka lat pozniej i 280k nalotu a dwumas dziala jak nalezy. :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.