Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność


NelsonPL

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, karolek_ust napisał:

Gdzie masz tą regulacje zawieszenia jak lewarkiem podniesisz

Nie nabijajmy chłopu postów, tak jak Yogi napisał, to bez sensu, na forum są dużo lepsze tematy, które giną, a to coś jest w czołówce... coś tu nie tak... On ma w tej cudownej a4 wszystko, ale tak od końca, nawet aktywny tempomat, gdzie radaru nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karolek_ust napisał:

Gdzie masz tą regulacje zawieszenia jak lewarkiem podniesisz

Zobacz sobie na zdjęciu.

Mam te lepsze amortyzatory..

Wybierasz:Komfort,Normal lub Sport

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, NelsonPL napisał:

Zobacz sobie na zdjęciu.

Mam te lepsze amortyzatory..

Wybierasz:Komfort,Normal lub Sport

 

 

Poczytaj o tym systemie i potem pisz co ty masz i do czego to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karolek_ust napisał:

Poczytaj o tym systemie i potem pisz co ty masz i do czego to. 

Wiem dobrze co to za system i wiem. że jest dużo lepszy od zwykłych amortyzatorów.:kawa:

Wiem też dobrze, że mało aut jest na OLX z takimi dobranymi rzeczami jak u mnie.

Też czasu mi zajeło, by dorwać taki jaki chciałem samochód w Niemczech (AutoHold itd) :cygaro:

Takie dodatki nie są tanie.:cygaro:

I jestem bardzo szczęśliwy, że mi się udało dorwać Moją Piękność o imieniu ULTRA.:dance2::drunk::a4fan:

Ps: Zawieszenie system: Comfort, Auto Individual, Dynamic

Ps: Na dniach kolejne dodatki z ASO:drinks:

CDN...

wwwwwwsww.jpg

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karolek_ust napisał:

Poczytaj o tym systemie i potem pisz co ty masz i do czego to. 

Gdzieś tu na forum pisał o błędzie jednego z czujników na amortyzatorze chyba, więc ma aktywne zawieszenie. Do weryfikacji na wlepce kod 1BL lub 1BQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, NelsonPL napisał:

Wiem dobrze co to za system i wiem. że jest dużo lepszy od zwykłych amortyzatorów.:kawa:

Możesz napisać jakie masz zawieszenie w aucie? Konkretny kod 1B się zaczyna. Znajdziesz go na wlepie w książce serwisowej lub we wnęce na koło zapasowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może i nie aktywny tempomat. Jak dla mnie wystarcza. Spisuje się super.:dance2:

AutoHold to żaden bajer. Nie rozśmieszaj mnie. Zobacz lepiej ile takie coś kosztuje w ASO:cygaro:

Nie wspomnę o kosztach WEBASTO  i takiego zawieszenia jak ja mam. (amortyzatory):kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hugo napisał:

Możesz napisać jakie masz zawieszenie w aucie? Konkretny kod 1B się zaczyna. Znajdziesz go na wlepie w książce serwisowej lub we wnęce na koło zapasowe. 

Mam 1BL:cygaro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, NelsonPL napisał:

AutoHold to żaden bajer. Nie rozśmieszaj mnie. Zobacz lepiej ile takie coś kosztuje w ASO:cygaro:

AutoHold to ma sens z automatem a w połączeniu z aktywnym tempomatem jeszcze bardziej. Jakoś nie rozumiem po co to komu w manualu :dontknow: Jeżeli chodzi ci o to, że jak stoisz na wzniesieniu, samochód zaciąga hamulec żeby ułatwić ruszenie pod górkę, to żadna kosmiczna technologia. Citroen w 2007 miał coś takiego nawet w berlingo, które miało zwykły ręczny na linkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, gagat3k napisał:

Pracowałem w komisie, książkę z pieczątkami ogarnia się w chwilę wolnego czasu ^^

Ja też i nie było problemem zrobic historię taka jak klient by chciał . U nas się tego nie robiło ale wspólnik który wstawiał do nas na plac swoje samochody mógł załatwić wszystko ale to kilka lat temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cysiek18 napisał:

AutoHold to ma sens z automatem a w połączeniu z aktywnym tempomatem jeszcze bardziej. Jakoś nie rozumiem po co to komu w manualu :dontknow: Jeżeli chodzi ci o to, że jak stoisz na wzniesieniu, samochód zaciąga hamulec żeby ułatwić ruszenie pod górkę, to żadna kosmiczna technologia. Citroen w 2007 miał coś takiego nawet w berlingo, które miało zwykły ręczny na linkę :)

Jak to nie wiesz jaki sen . U mnie w manualu ma sens jak się bawię Dragy i robię czasy 0-100 to przydaje mi się by precyzyjnie ruszyć heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karolek_ust napisał:

Jak to nie wiesz jaki sen . U mnie w manualu ma sens jak się bawię Dragy i robię czasy 0-100 to przydaje mi się by precyzyjnie ruszyć heh

Jakie masz czasy 0-100 i 100-200 na dragym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karolek_ust napisał:

Ja też i nie było problemem zrobic historię taka jak klient by chciał . U nas się tego nie robiło ale wspólnik który wstawiał do nas na plac swoje samochody mógł załatwić wszystko ale to kilka lat temu

Ale bez wpisu do bazy danych w ASO. Taka książka jet g...o warta. Jak ktoś jest rozgarnięty przy kupnie auta, to porówna wpisy z książki z tymi z bazy danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Marky Mark napisał:

Ale bez wpisu do bazy danych w ASO. Taka książka jet g...o warta. Jak ktoś jest rozgarnięty przy kupnie auta, to porówna wpisy z książki z tymi z bazy danych.

Dokładnie.

Padam ze śmiechu jak czytam te ich komentarze. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książkę to z tego całego tematu można napisać, o pewnym bajkopisarzu, tak btw mam kilka pytań, bo było już kilka rzeczy które rzekomo się pojawiły, ale ich na aucie nie ma. Gdzie są końcówki wydechu, kamery, projektorki itp. miały być fotki, które się nie pojawiły, tą jedną z końcówkami co kiedyś wstawiłeś to mam wątpliwości czy to twoje auto, bo numery na tablicy wyglądają na niej jakby były wklejone czy coś w tym stylu, nawet nie ma wlepy legalizacyjnej... na ostatnich fotkach tych elementów zwyczajnie brakuje. :whistling: 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, KonradA4troop napisał:

Książkę to z tego całego tematu można napisać, o pewnym bajkopisarzu, tak btw mam kilka pytań, bo było już kilka rzeczy które rzekomo się pojawiły, ale ich na aucie nie ma. Gdzie są końcówki wydechu, kamery, projektorki itp. miały być fotki, które się nie pojawiły, tą jedną z końcówkami co kiedyś wstawiłeś to mam wątpliwości czy to twoje auto, bo numery na tablicy wyglądają na niej jakby były wklejone czy coś w tym stylu, nawet nie ma wlepy legalizacyjnej... na ostatnich fotkach tych elementów zwyczajnie brakuje. :whistling: 

Już się rozmyśliłeś? :grin: 

 

16 godzin temu, KonradA4troop napisał:

Nie nabijajmy chłopu postów, tak jak Yogi napisał, to bez sensu, na forum są dużo lepsze tematy, które giną, a to coś jest w czołówce... coś tu nie tak... 

Już kilka osób straszyło, że nie będzie się tu wypowiadać i też coś nie pykło. Ehhhhh Panowie, sami się nakręcacie :wink:

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gagat3k napisał:

Jakie masz czasy 0-100 i 100-200 na dragym?

Nie robiłem dokładnych pomiarów bo ciągle pada i ślisko heh , chce zrobić teraz pomiary jak się zrobi lepiej na drogach i potem jak wleci IHI i wydech cały 3"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Hugo napisał:

Już się rozmyśliłeś? :grin: 

 

Już kilka osób straszyło, że nie będzie się tu wypowiadać i też coś nie pykło. Ehhhhh Panowie, sami się nakręcacie :wink:

Nie rozmyśliłem się, ale widzę że reszta też nabija i kolejne głupoty na siłe tu wciska, to aż mnie oczy pieką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, KonradA4troop napisał:

Książkę to z tego całego tematu można napisać, o pewnym bajkopisarzu, tak btw mam kilka pytań, bo było już kilka rzeczy które rzekomo się pojawiły, ale ich na aucie nie ma. Gdzie są końcówki wydechu, kamery, projektorki itp. miały być fotki, które się nie pojawiły, tą jedną z końcówkami co kiedyś wstawiłeś to mam wątpliwości czy to twoje auto, bo numery na tablicy wyglądają na niej jakby były wklejone czy coś w tym stylu, nawet nie ma wlepy legalizacyjnej... na ostatnich fotkach tych elementów zwyczajnie brakuje. :whistling: 

Zobacz ostatnie fotki i dużo wcześniejsze fotki.

To znajdziesz i końcówki zamontowane wydechu i projektory (przód) :dance2:

Fotki projektorów z przodu też są bardzo dokładne. Wystarczy poszukać. :)

Nawet nakładki na pedały i inne rzeczy.

PS: Jeśli nadal nie widzisz, to już tylko wizyta u okulisty. :nuda:

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...