Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"


HarryH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a kto lubi, chociaz ostatnio chodzilem 2-3 razy na miesiac (2 x kanałowe po 5-6 wizyt na ząB) i jakos da rade sie przyzwyczaic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany!

Gdzie robicie przeglądy?

Ja od zawsze robie na starzyńskiego za pizzerią campą.

Plus jest taki, że raz w roku mozna przyjechac i bezplatnie zrobic badanie czy cos w zawieszeniu czy hamulcach nie jest do wymiany.

No ale, od momentu kiedy pracuje tam taki stary dziad, to odechcialo mi sie tam jezdzic

Jest tak nie przyjemny i nie mily ze nie chce go wiecej ogladac.

Gdzie podjechac na stacje zrobic przeglad i miec z tego jakis profit?

W oplu chyba myli auto, gdzies tam dawali jakis kupon.

Jakies sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz na 5 lat jezdze w strone sokolowa, ale akurat musial byc dziś wypadek w drodze, korek na 2km i objazd przez jakies wsie... żal

troche chipsów poszło

http://podlasie24.pl/wiadomosci/sokolow-podlaski/wypadek-na-przejezdzie-w-bielanach-9f30.html

bezmyslnosc kierowcy TIRa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło Siemiatycz śmiertelny. Kierowca stał w korku chyba ze 2h. Babina wjechała skoda pod beczkowóz z mlekiem.

---------- Post added at 15:32 ---------- Previous post was at 15:29 ----------

3 lata temu jak wracałem z wakacji na morzem przed samymi Mokobodami wywaliła się cysterna z gazem. 4 rano... max wkurwienia, objazd przez jakieś dziury, oczy już mi się kleiły... Do domu prawie godzinę później wróciłem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Weekend w Kielcach zaliczony :decayed: Ich żule bardzo przypominają naszych, cześć ich dróg jest tak samo dziurawa jak nasza..., ale duża część jest taka, jakich my nigdy nie zobaczymy...:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracałem przez Warkę, bo sporo bliżej chyba.... ale droga S7 to jest to! Uczepiłem się c7 w 3.0tdi i 150 -160 km/h za nią sunąłem... w niecałe 3h byłem w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: pogoda dobra, na spanie w dzien, a to sie przydaje kiedy idzie sie na noc do roboty

---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ----------

ma ktos znajomosci przy wycinaniu elementow CNC? chodzi o adaptery pod zwrotnice na zaciski 4tloczkowe ^^ napalilem sie na pewien projekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...