Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 PhantomBlack 3.0Q 308hp Sline 20” pompei


SushiSakana

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

przedstawiam moja czarnulke która zostanie troszkę dłużej u mnie. Trochę się pomodzi i pomyśli co dalej.

A4 B8 avancik w kolorze LZ9Y. Silniczek CCWA seria 239/240km(176kW). Różnie podają źródła ?. Po mapie 308km/606nm a wiec lajcik. Wszystko spięte TipTronikiem. Przy wymianie oleju, grzaniu silnika etc. etc. nie powinna mieć większego wpływu na żywotność skrzyni czy silnika. Mimo nalotu! 360 500km ?
 

Zewnątrz; przód, tył przerobiony na LIFT sline. Grill, znaczki czarny połysk. Relingi, chromy szyb zostały. 
Środek został przed lift jak na tą chwile. Heble seria(zbyt słabe). Zawiecha eibach gwincior. Reszta seria.

Kapory:

lato; felga pompei 20” 9,5j, 255/30 Pirelli P zero

zima; felga brock 19” 8,5j, 235/45 Michelin pilot alpin 5

Środek:

Alcantara, czarny sufit, grzane dupki, bt, multifunkcja, grzane lusterka, ambiente, full led, schowki, Bang&Olufsen(zawiodłem się, lepiej gra BOSE w lekko wyciszonej b7). 
40B6DF59-31B2-4B0E-AA4E-3D6D791E0EF9.jpeg948F467D-E53A-4BD3-AFDF-54A9F5D1763F.jpegBE9DA311-BC40-4E98-B7A0-BEA788749FC3.jpegD567053B-55FB-40EA-84C8-DF6FF76FB14D.jpeg
Plany; 

- heble

- środek lift

- elektryczna klapa

- podziałać coś z dźwiękiem, dp?!

- grill rs4

Reszte dopisze gdy cos realnego ma tą chwilke wpadnie mi do głowy. Szerokości ??‍♂️

FE9EBF25-4470-42F3-9FE7-27FEB0C90EF3.jpeg

Edytowane przez SushiSakana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kubaanizer napisał:

Na zdjęciach masz przód z s-line, ale nie competition 

Poprawiam :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia kozak, autko też niczego sobie :wink:. Jakieś ślady zużycia przy takim przebiegu? Poprzednia b8 przy 250kkm miała już dziury w fotelu kierowcy i (jasną) kierownicę i gałkę wytartą. Było co robić :decayed: 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trafiłem audiczke po kimś kto bardzo dbał. Fotele z minimalnym śladem zagięć na skórze wiec jak na ten przebieg sam jestem w szoku.(tak wiem ten doklejony znaczek :decayed:)CC73ED1E-0596-4C14-9823-9C950EFB81B3.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna:kox: Przy spalaniu 2.0TDI z S-troniciem i quattro takie 3.0TDI wydaje się być równie ekonomiczną opcją:wink:

Widzę tutaj duży hebel jeszcze:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Wandej napisał:

Piękna:kox: Przy spalaniu 2.0TDI z S-troniciem i quattro takie 3.0TDI wydaje się być równie ekonomiczną opcją:wink:

Widzę tutaj duży hebel jeszcze:kox:

W planach pisał że chce hebel. Do tej 20 to z SQ5 380 mm by wyglądało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heble załatwione, przed chwila pomalowane. Mogłem oddać na proszkowe ale nie chciałem dłużej czekać :lol:. Na ta chwile akebono 6tłok, tarcza 375mm trw, klocki ferrodo, przewód oplot, zaciski poleciały w cos z palety BMW; Yas Marina kolorek. Tył chyba wleci s4? Zobaczymy. 0CB96FD9-A5C7-435C-BF97-E849311833FC.jpeg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update;

heble założone :banan:.

D0418BF4-9341-4109-A4B8-F47E55853EE7.jpegj


Mega różnica w hamowaniu, sprawa druga bardzo ciężko jest je zagotować jakaś szybsza jazda po mieście co w przypadku serii zdarzało się po 3-4 min agresywniejszej jazdy po mieście. Jedyne co bym zmienił, tarcze ale to tarcze. Nie warto ciąć koszty na tym elemencie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.08.2020 o 11:04, karolek_ust napisał:

Tył daj 356 mm z A8 i będzie kozak. Daj na, priv znają ile cię wyszło heble

nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...