Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 - Avant - BEX - Wisienka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

super siedzi ta rolka na B6 :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Wymiana mechanizmu podnoszenia szyby prawy przód. Linka się zerwała i silniczek zaczął ją wkręcać.received_928258521649095.thumb.jpeg.1ff70aefdd7b286a712a84431648e285.jpegIMG20230318153037.thumb.jpg.d9052bbee2b5cd1750a14bd8381d9d82.jpg

Opublikowano

Wymiana lux robota, jak ramka okna chce puścić ? u mnie tak się utleniła ta ramka że puścić nie chciała przy wytłumianiu drzwi i jestem ciekaw, co będzie jak ten mechanizm u mnie padnie ?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Langista napisał(a):

Wymiana lux robota, jak ramka okna chce puścić ? u mnie tak się utleniła ta ramka że puścić nie chciała przy wytłumianiu drzwi i jestem ciekaw, co będzie jak ten mechanizm u mnie padnie ?

Na pewno zabawa będzie przednia, na Twoim miejscu zaopatrzyłbym się w drugą ramkę na podmianę :grin:

U mnie wszystko poszło dość gładko, może przez to poprzedni właściciel już wymieniał ten mechanizm kilka lat temu. Tylko założył zamiennik i jak widać nie posłużył zbyt długo, ja kupiłem ori używany i mam nadzieję, że nie będę musiał tam zaglądać przez najbliższe lata :cheesy:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Nie minął rok, a czujnik klimatyzacji zaczyna wariować, raz się włącza econ, a raz nie. Niestety podczas ostatniej wymiany mechanik założył jak sam mówił "średniej jakości zamiennik" i jak widać się nie mylił :facepalm: Teraz rozglądam się za ori czujnikiem, ale cena jest solidna, zaboli portfel :cry:Screenshot_2023-05-01-18-02-24-02_be80aec1db9a2b53c9d399db0c602181.thumb.jpg.cdd4e879fb861f9c47cda6fedf800885.jpg

 

Z nowości wpadły chromowane uchwyty do bagażnika IMG20230423160039.thumb.jpg.c1bfda036f58b979b2353bc111e54f4a.jpg

 

A tutaj foteczka przy kałuży :decayed:IMG20230422192452.thumb.jpg.1886bbca876f34e57fb1f3c30c85df33.jpg

Opublikowano

Malinowo jest. :thumbup1:

Na tej focie wygląda jakby relingów nie miała. / moja już nie ma /

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, dekiel 13 napisał(a):

Malinowo jest. :thumbup1:

Na tej focie wygląda jakby relingów nie miała. / moja już nie ma /

Dzięki! 

No rzeczywiście na tej fotce wygalda jakby nie miała relingów, nawet spoko to wygalda, ale na żywo bardziej mi pasuje z nimi.

Na tej feldze Audera zrobiła się bardziej fotogeniczna :grin:

 

Opublikowano

Kozacka furka, felga robi robotę ;)

Opublikowano

niestety czujniki, termostaty warto brać "ori"

 

W dniu 1.05.2023 o 18:18, dedpad napisał(a):

ale cena jest solidna, zaboli portfel

ale ta cena to troszkę ich poniosło

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Patryks25 napisał(a):

Kozacka furka, felga robi robotę ;)

Dzięki! :cheesy:

5 godzin temu, _małyTM_ napisał(a):

niestety czujniki, termostaty warto brać "ori"

 

ale ta cena to troszkę ich poniosło

No niestety taniej raczej już nie będzie, a z zamiennikami to zawsze loteria.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj po pracy zastała mnie taka niespodzianka :facepalm: Snapchat-662258367.thumb.jpg.7f9c977052fa727fde80075e2f2d9826.jpgOczywiście winowajca postanowił uciec, ale zostawił trochę lakieru, więc możliwe, że uda się znaleźć sprawcę, jeśli dalej będzie parkował na parkingu osiedlowym :eusathink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ładna b6-stka?widać trochę tam namodziłes ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 7.07.2023 o 10:03, A4b6quattro napisał(a):

Ładna b6-stka?widać trochę tam namodziłes ?

Dzięki! :) Trochę rzeczy już udało się zrobić, mam jeszcze w planach kilka modów, które jeszcze pojawią się w tym roku :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wpadł przełącznik podgrzewania tylnej kanapy i ryglowania drzwi. Póki co będzie tylko pełnił funkcję ozdobną, ale może kiedyś wpadnie jakiś pomysł na grzanie kanapy :decayed:IMG_20230710_180409.thumb.jpg.a0a444861c5f0623490a47b3c3659c2b.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Grzana kanapa,dobry mod, polecam?

Opublikowano
W dniu 10.07.2023 o 18:08, dedpad napisał(a):

Wpadł przełącznik podgrzewania tylnej kanapy i ryglowania drzwi. Póki co będzie tylko pełnił funkcję ozdobną, ale może kiedyś wpadnie jakiś pomysł na grzanie kanapy :decayed:IMG_20230710_180409.thumb.jpg.a0a444861c5f0623490a47b3c3659c2b.jpg

Produkuje maty grzewcze na wzór oryginału :)

Opublikowano
W dniu 10.07.2023 o 19:08, dedpad napisał(a):

Wpadł przełącznik podgrzewania tylnej kanapy i ryglowania drzwi. Póki co będzie tylko pełnił funkcję ozdobną, ale może kiedyś wpadnie jakiś pomysł na grzanie kanapy :decayed:IMG_20230710_180409.thumb.jpg.a0a444861c5f0623490a47b3c3659c2b.jpg

tez mam taki zestaw i czeka na lepsze czasy. co do przycisku ryglowania, to niestety działa tylko z MK w wersji USA, jedyna opcja żeby go ożywić to zmostkowac z przyciskiem drzwi lewych albo pociągnąć do prawych jeśli tam nie masz przycisku ryglowania.

Opublikowano
W dniu 22.07.2023 o 20:15, black_edition napisał(a):

Produkuje maty grzewcze na wzór oryginału :)

Polecam. :thumbup1:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Na liczniku prawie 190kkm, więc przyszedł czas na zmianę oleju i filtrów. Wleciał standardowy zestaw Liqui Moly 5w-40 i filtry Mann, dodatkowo wymieniłem lampki tablicy rejestracyjnej, bo stare dokonały już żywota :decayed:

IMG20230815091857.thumb.jpg.2fd48a8046c8b75b8a0287dc083aea6b.jpg

 

Zastanawiam się czy na 200kkm zrobić większy serwis tj. rozrząd przód, bo będzie już prawie 60kkm od ostatniej wymiany i czy to już czas na zmianę łańcuszka rozrządu (słychać go przez sekundę zima przy mrozach podczas odpalenia)? No i czy warto coś jeszcze zrobić przy tej okazji?  :eusathink:

 

Z przodu aktualnie mam zestaw INA, a teraz planuje zmienić na pompę wody HEPU, pasek CONTI i napinacz SNR.

 

Na tył czytałem, że warto dać łańcuch IWIS i ori napinacz 058109217B (jest sporo tańszy od katalogowego do B6) i do tego wyłączyć w sofcie nastawnik zmiennej fazy. Robił ktoś taki zabieg i czy warto się w to bawić?

Opublikowano
2 godziny temu, dedpad napisał(a):

czy to już czas na zmianę łańcuszka rozrządu (słychać go przez sekundę zima przy mrozach podczas odpalenia)?

U mnie w BFB od zakupu tj. od 130 k km słychać też przez sekundę tylko w zimie przy odpaleniu zimnego silnika, nawet nie jest to zawsze i nic nie ruszam, odkąd pamiętam to było tak samo także nawet nie myślę o zmianie, u Ciebie postąpiłbym podobnie.

 

Odnośnie paska z przodu to tutaj nikt Ci nie zagwarantuje, że nic się nie stanie, zrób jak uważasz.

Osobiście to trochę wstyd się przyznać ale części miałem kupione i z racji tego, że chciałem zmienić sam to zbierałem się z wymianą z 60 k km, wymieniłem po trzech latach od zakupu i przejechaniu 120 k km, poprzednik zrobił około 10 k km, tylko pasek miał 4 lata, wszystko wyglądało bdb po takim przebiegu. Teraz zamontowałem zestaw Dayco z mechanicznym napinaczem plus pompę wody Hepu i chyba ja już nie będę zmieniał w tym aucie bo wcześniej pójdzie na sprzedaż.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.