Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B6 - Avant - BEX - Wisienka


dedpad

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, MichałA4 napisał(a):

Ładnie siądą te kółeczka , też mi po głowie chodzą ?

W Q5 jakoś szału nie robią, ale do B6 moim zdaniem są po prostu idelane! To że są wklęsłe robi robotę, polecam, będzie Pan zadowolony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, george napisał(a):

Jakie masz spalanie na LPG?

Na trasie przy jeździe 130-150 około 10l, a w trybie mieszanym do 12l. Tutaj takie podsumowanie roczne, wychodzi średnio 11lScreenshot_2023-01-28-23-25-53-78_2b3f3c8d1fd5cd66f114c90effc5a955.thumb.jpg.2fd8c4eb5efb4c27f581976425a6f549.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, BartoszSoldier napisał(a):

A co to za apke masz do LPG? 

Można notować PB i LPG. ;) Fajna apka.

 

@dedpad, mam średnią 13 l/100 km, ale sporo miasta. Wcześniej jeżdżąc krajówka miałem sporo zabudowań. Autostrada 120 km/h w głównej mierze plus wyprzedzania to 11,5-12 l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, BartoszSoldier napisał(a):

A co to za apke masz do LPG? 

Tak jak piszą koledzy wyżej, Fuelio, polecam, przydatna aplikacja.

 

24 minuty temu, george napisał(a):

Można notować PB i LPG. ;) Fajna apka.

 

@dedpad, mam średnią 13 l/100 km, ale sporo miasta. Wcześniej jeżdżąc krajówka miałem sporo zabudowań. Autostrada 120 km/h w głównej mierze plus wyprzedzania to 11,5-12 l.

No to wychodzi bardzo podobnie. Ty masz quattro więc pewnie przez to pali trochę więcej, ale to znikoma różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dedpad napisał(a):

No to wychodzi bardzo podobnie. Ty masz quattro więc pewnie przez to pali trochę więcej, ale to znikoma różnica.

U Ciebie jest seria, u mnie chip, więc czymś musi podlać, żeby wytworzyć tą moc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, george napisał(a):

U Ciebie jest seria, u mnie chip, więc czymś musi podlać, żeby wytworzyć tą moc.

Właśnie muszę w końcu wybrać się na hamownie, bo mam dwie faktury z SKN Tuning GmbH. Pierwsza faktura na ECO tuning, a rok później stage 2, ale niestety nie mam żadnego wykresu do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, george napisał(a):

Co robiłeś w ramach stage 2?

Ja kompletnie nic nie robiłem w celu podnoszenia mocy. Jest taka jak przyjechała z Niemiec. W książce z fakturami znalazłem właśnie te z SKN Tuning. Jedyne zauważalne zmiany to to, że w fakturach z ASO był wpisany inny soft silnika niż na początkowych fakturach, założony jest blow off, był włożony filtr powietrza k&n no i założony jest silikonowy przewód do kolektora dolotowego. Tyle wiem :co:IMG20230130170118.thumb.jpg.290e3bce4a543c58dc2cb80a379ae06d.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dedpad napisał(a):

Tyle wiem

Logi wrzuć/zrób to będzie coś więcej widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, pelonek1 napisał(a):

Logi wrzuć/zrób to będzie coś więcej widać.

Trzeba będzie w końcu zrobić, auto mam już ponad 2 lata i jeszcze się za to nie wziąłem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recaro na pokładzie :lol1:IMG20230204134946.thumb.jpg.ec96c7cfaf55615eb6522b6f81661a78.jpgIMG20230204135117.thumb.jpg.ea3e88b654bded0acf26fbd1a15a81fa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Langista napisał(a):

Mokry sen :grin: ile dałeś?

Dałem ponad 3 razy, ale warte swojej ceny :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dedpad napisał(a):

Recaro na pokładzie :lol1:IMG20230204134946.thumb.jpg.ec96c7cfaf55615eb6522b6f81661a78.jpgIMG20230204135117.thumb.jpg.ea3e88b654bded0acf26fbd1a15a81fa.jpg

image.png.2a2cc43bfa2f789525a3a7f04cee162f.png

juz chyba wiem czym sie w exeo wzorowali do sport foteli, szkoda ze pozydzili na wysuwanym podudziu :facepalm:

Edytowane przez Mukade93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mukade93 napisał(a):

image.png.2a2cc43bfa2f789525a3a7f04cee162f.png

juz chyba wiem czym sie w exeo wzorowali do sport foteli, szkoda ze pozydzili na wysuwanym podudziu :facepalm:

Ja jeszcze ani razu od 3 lat nie użyłem funkcji wysuwania podudzia :grin:

Fajnie, że w exeo pokusili się o skopiowanie akurat foteli recaro. W porównaniu do sportów dużo lepiej trzymają w zakrętach i bardziej można napompować lędźwie, co w dłuższej trasie bardzo się przydaje. No i wiadomo wygląd dużo robi, ale to już kwestia gustu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega siodła , rarytasik  skóra/alcantara .:thumbup1:

Graty zakupy Dawid.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dekiel 13 napisał(a):

Mega siodła , rarytasik  skóra/alcantara .:thumbup1:

Graty zakupy Dawid.

Dzięki! Juz od dawna odpuściłem sobie poszukiwań recaro z alcantara, ale ostatnio przypadkowo je zauważyłem i jeszcze 50km ode mnie, to nie mogłem ich nie wziąć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...