Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 - Avant - BEX - Wisienka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakie masz spalanie na LPG?

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, MichałA4 napisał(a):

Ładnie siądą te kółeczka , też mi po głowie chodzą ?

W Q5 jakoś szału nie robią, ale do B6 moim zdaniem są po prostu idelane! To że są wklęsłe robi robotę, polecam, będzie Pan zadowolony :decayed:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, george napisał(a):

Jakie masz spalanie na LPG?

Na trasie przy jeździe 130-150 około 10l, a w trybie mieszanym do 12l. Tutaj takie podsumowanie roczne, wychodzi średnio 11lScreenshot_2023-01-28-23-25-53-78_2b3f3c8d1fd5cd66f114c90effc5a955.thumb.jpg.2fd8c4eb5efb4c27f581976425a6f549.jpg

Opublikowano

A co to za apke masz do LPG? 

Opublikowano
8 minut temu, BartoszSoldier napisał(a):

A co to za apke masz do LPG? 

Fuelio

Opublikowano
23 minuty temu, BartoszSoldier napisał(a):

A co to za apke masz do LPG? 

Można notować PB i LPG. ;) Fajna apka.

 

@dedpad, mam średnią 13 l/100 km, ale sporo miasta. Wcześniej jeżdżąc krajówka miałem sporo zabudowań. Autostrada 120 km/h w głównej mierze plus wyprzedzania to 11,5-12 l.

Opublikowano
  • Autor
47 minut temu, BartoszSoldier napisał(a):

A co to za apke masz do LPG? 

Tak jak piszą koledzy wyżej, Fuelio, polecam, przydatna aplikacja.

 

24 minuty temu, george napisał(a):

Można notować PB i LPG. ;) Fajna apka.

 

@dedpad, mam średnią 13 l/100 km, ale sporo miasta. Wcześniej jeżdżąc krajówka miałem sporo zabudowań. Autostrada 120 km/h w głównej mierze plus wyprzedzania to 11,5-12 l.

No to wychodzi bardzo podobnie. Ty masz quattro więc pewnie przez to pali trochę więcej, ale to znikoma różnica.

Opublikowano
3 minuty temu, dedpad napisał(a):

No to wychodzi bardzo podobnie. Ty masz quattro więc pewnie przez to pali trochę więcej, ale to znikoma różnica.

U Ciebie jest seria, u mnie chip, więc czymś musi podlać, żeby wytworzyć tą moc.

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, george napisał(a):

U Ciebie jest seria, u mnie chip, więc czymś musi podlać, żeby wytworzyć tą moc.

Właśnie muszę w końcu wybrać się na hamownie, bo mam dwie faktury z SKN Tuning GmbH. Pierwsza faktura na ECO tuning, a rok później stage 2, ale niestety nie mam żadnego wykresu do tego.

Opublikowano

Co robiłeś w ramach stage 2?

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, george napisał(a):

Co robiłeś w ramach stage 2?

Ja kompletnie nic nie robiłem w celu podnoszenia mocy. Jest taka jak przyjechała z Niemiec. W książce z fakturami znalazłem właśnie te z SKN Tuning. Jedyne zauważalne zmiany to to, że w fakturach z ASO był wpisany inny soft silnika niż na początkowych fakturach, założony jest blow off, był włożony filtr powietrza k&n no i założony jest silikonowy przewód do kolektora dolotowego. Tyle wiem :co:IMG20230130170118.thumb.jpg.290e3bce4a543c58dc2cb80a379ae06d.jpg

 

Opublikowano
3 minuty temu, dedpad napisał(a):

Tyle wiem

Logi wrzuć/zrób to będzie coś więcej widać.

Opublikowano
  • Autor
45 minut temu, pelonek1 napisał(a):

Logi wrzuć/zrób to będzie coś więcej widać.

Trzeba będzie w końcu zrobić, auto mam już ponad 2 lata i jeszcze się za to nie wziąłem :grin:

Opublikowano
  • Autor

Recaro na pokładzie :lol1:IMG20230204134946.thumb.jpg.ec96c7cfaf55615eb6522b6f81661a78.jpgIMG20230204135117.thumb.jpg.ea3e88b654bded0acf26fbd1a15a81fa.jpg

Opublikowano

Mokry sen :grin: ile dałeś?

Opublikowano
  • Autor
21 minut temu, Langista napisał(a):

Mokry sen :grin: ile dałeś?

Dałem ponad 3 razy, ale warte swojej ceny :grin:

Opublikowano
1 godzinę temu, dedpad napisał(a):

Recaro na pokładzie :lol1:IMG20230204134946.thumb.jpg.ec96c7cfaf55615eb6522b6f81661a78.jpgIMG20230204135117.thumb.jpg.ea3e88b654bded0acf26fbd1a15a81fa.jpg

image.png.2a2cc43bfa2f789525a3a7f04cee162f.png

juz chyba wiem czym sie w exeo wzorowali do sport foteli, szkoda ze pozydzili na wysuwanym podudziu :facepalm:

Edytowane przez Mukade93

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Mukade93 napisał(a):

image.png.2a2cc43bfa2f789525a3a7f04cee162f.png

juz chyba wiem czym sie w exeo wzorowali do sport foteli, szkoda ze pozydzili na wysuwanym podudziu :facepalm:

Ja jeszcze ani razu od 3 lat nie użyłem funkcji wysuwania podudzia :grin:

Fajnie, że w exeo pokusili się o skopiowanie akurat foteli recaro. W porównaniu do sportów dużo lepiej trzymają w zakrętach i bardziej można napompować lędźwie, co w dłuższej trasie bardzo się przydaje. No i wiadomo wygląd dużo robi, ale to już kwestia gustu :decayed:

Opublikowano

Mega siodła , rarytasik  skóra/alcantara .:thumbup1:

Graty zakupy Dawid.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, dekiel 13 napisał(a):

Mega siodła , rarytasik  skóra/alcantara .:thumbup1:

Graty zakupy Dawid.

Dzięki! Juz od dawna odpuściłem sobie poszukiwań recaro z alcantara, ale ostatnio przypadkowo je zauważyłem i jeszcze 50km ode mnie, to nie mogłem ich nie wziąć :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.