Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 AVANT-unio by KoJ@K "projekt niski budżet" wszystko po taniości / reanimacja trupa ;)


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, afroo. napisał:

W tytule 'projekt niski' - to kiedy gwint? :rolleyes:

No jak kiedy ... - jak się trafi jakiś w okazyjnej cenie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te adaptery zmieniające rozstaw śrub jaką mają minimalną dostępną szerokość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy kto i jak to robi. Niby 15mm to chyba minimalna szerokość, a ja miałem chyba kiedyś 12mm, które gościu mi zrobił w pracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje, że ten projekt "po taniości" skończy się tak, że auto będzie wyposażone lepiej niż większość A4 na tym forum :decayed: Powodzenia, będę śledzić temat :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie panowie, tak jak mówiłem - noe bede tutaj pchał nie wiadomo ile kasy i nie wiadomo jakich fantów. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, KoJ@K napisał:

Nie no nie panowie, tak jak mówiłem - noe bede tutaj pchał nie wiadomo ile kasy i nie wiadomo jakich fantów. :cool1:

:bag:

Zazdroszczę ilości wolnego czasu patrząc na to ile grzebiesz przy aucie:thumbup1:

BTW - Mam "po taniosci" Heble 300mm tył:decayed:

Edytowane przez Wandej
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ten czas to ogromny problem.... tak to by juz byla zlozona ....

Powiem tak - każdy kto ma jakieś zbędne graty i chce się dorzucic do tego "projektu" moze wysylac fanty na moj adres, a obiecuje że jak odbiore to podziekuje tutaj oficjalnie przy wszystkich :decayed:

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, KoJ@K napisał:

No wlasnie ten czas to ogromny problem.... tak to by juz byla zlozona ....

Powiem tak - każdy kto ma jakieś zbędne graty i chce się dorzucic do tego "projektu" moze wysylac fanty na moj adres, a obiecuje że jak odbiore to podziekuje tutaj oficjalnie przy wszystkich :decayed:

Jakiś czas temu wyrzuciłem do śmieci kpl boczków z blendami bose 4x el. skóry:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Wandej napisał:

:bag:

Zazdroszczę ilości wolnego czasu patrząc na to ile grzebiesz przy aucie:thumbup1:

BTW - Mam "po taniosci" Heble 300mm tył:decayed:

Podeślij PW ile to po taniości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2021 o 15:42, KoJ@K napisał:

moze wysylac fanty na moj adres, a obiecuje że jak odbiore to podziekuje tutaj oficjalnie przy wszystkich :decayed:

Za pobraniem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym myta komora silnika w sensie jaki środek użyty ? tak btw to zauważyłem że rura która wychodzi od intercoolera jest spięta na obejmę oraz kolanko które wchodzi do egr  z tego co wiem to nie jest oryginalne rozwiązanie :grin: ktoś tu chyba "przyjanuszował" :tongue4:

Edytowane przez marky2552
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, marky2552 napisał:

tak btw to zauważyłem że rura która wychodzi od intercoolera jest spięta na obejmę oraz kolanko które wchodzi do egr  z tego co wiem to nie jest oryginalne rozwiązanie :grin: ktoś tu chyba "przyjanuszował" :tongue4:

Projekt budżetowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marky2552 napisał:

czym myta komora silnika w sensie jaki środek użyty ? tak btw to zauważyłem że rura która wychodzi od intercoolera jest spięta na obejmę oraz kolanko które wchodzi do egr  z tego co wiem to nie jest oryginalne rozwiązanie :grin: ktoś tu chyba "przyjanuszował" :tongue4:

To chyba jest AVB a tam jest to inaczej pomotane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2021 o 15:42, KoJ@K napisał:

 

Powiem tak - każdy kto ma jakieś zbędne graty i chce się dorzucic do tego "projektu" moze wysylac fanty na moj adres, a obiecuje że jak odbiore to podziekuje tutaj oficjalnie przy wszystkich :decayed:

Mam funkiel nówkę .................. korek spustowy oleju. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, staniek napisał:

To chyba jest AVB a tam jest to inaczej pomotane ;)

Dokładnie, co silnik to inne roozwiązanie.

Silnik myty różnymi MOCNYMI specyfikami, min Dimerkiem , nielsem Non Acidic Alu Cleaner , pędzele i ciśnienie z myjki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to plusem avb jest to że mniej pali niż taki AWX, AVF... Na dojazdy do pracy jak znalazł... Można śmiało na te 130 KM dłubać... 

Te opaski zdecydowanie lepiej trzymają niż te śmieszne ori klamry z AWX, AVF... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamil-vag napisał:

 

Te opaski zdecydowanie lepiej trzymają niż te śmieszne ori klamry z AWX, AVF... 

No z tym się zgodzę akurat moje już trochę luźne są na tych klamrach 

 

4 godziny temu, KoJ@K napisał:

Dokładnie, co silnik to inne roozwiązanie.

Silnik myty różnymi MOCNYMI specyfikami, min Dimerkiem , nielsem Non Acidic Alu Cleaner , pędzele i ciśnienie z myjki :)

Po cichu tak myślałem że dimmer bo wiele osób go polecało gdzieś ciekawe czy z podwoziem by sobie poradził bo mój troche od spodu uwalony w oleju

Edytowane przez marky2552
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...