Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C7 Lift "niby złota, a skromna" rodzinna firmóFka by KoJ@K 20' Eibach Full led RS-line pack


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

Patrzta Państwo, jak to się można na robieniu lamp dorobić ???

Graty furacza i zabezpiecz go dobrze antykradzieżowo, bo przyciąga uwagę ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie po zakupie auta piniondza już nie czuć :kox:

Kamil z samych lamp sie nie da niestety, bez złodziejstwa i rzucania tematem na mieście nie byłoby to do "osiągnięcia". Choć i tak nie uważam, że jest to jakiś wyczyn, bo grubsze autka mają na forumie, stawiają sobie domy, garaże - aa no i to one są droższe - bo przecież do tego pijecie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mlody020 napisał:

Nie będziemy Ci wszyscy "słodzić".... ;P Szkoda, że nie 3.0 pod maską. . . 

PS. Autko konkret !

No miało nie być słodzenia, a jednak to P.S wcisnąłeś :whistling:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, że choruje tylko mam kradzione paliwo, więc samo przez sie -  no co zrobisz :kox:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jebaniutki, podjebał szejkowi z dubaju :decayed:  Piękna sztuka , środek cudny , gratki zakupu , tu już niskobudżetowych modów nie będzie  :grin:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czujesz że  rośnie Ci nos od tych wydechów w 2.0TDI?:decayed:

Piękna jest:thumbup1:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odczucie dot. 2.0 150 km? Daje radę czy lepiej szukać 190 km albo 3.0 tdi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fura mega ale ja tu bym jakieś 3.0 tfsi widział a nie klekota ale co kto lubi :thumbup1:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezusie Nazareński..... co to za ogórek ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wzywaj imienia Pana Boga nadaremno ! :whistling:

No ogór jak ogór - kiszony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładne to . :thumbup1:

To dwudziechy są w nadkolach ?

Ile tam kuni ma ze 190 będzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze ja coś dodam od siebie.

Bardzo mi się podoba ten model A6. W wersji full competition to już cud miód i orzeszki. Ale szczerze mówiąc kolor jak dla mnie dziadkowy. Do tego auto powinno tworzyć spójną całość a tu wnętrze mimo iż piękne to pszeszyte czerwoną nicią która ma się nijak do reszty auta. Nic tu do siebie nie pasuje.

Patrząc na A6 kolegi @WojtekA4B8gdzie niby to to samo auto można zobaczyć jak bardzo zyskuje spójnie skonfigurowany samochód - całość powala na kolana.

Ale grunt żeby cieszyło oko właściciela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak na to patrzeć i interpretować w ten sposób to zakładając na siebie bluze adidasa musiałbym nawet na adidasa majtkach skończyć, a np jak ubieram majtki z targu, skarpetki 4F z decatlona, koszulka adidas, spodnie z cropa, bluza reserved i na to kurtka 4F - czy wyglądam wtedy jak pajac, nic do niczego nie pasuje i nie powinienem tak chodzić ubrany ? :eusathink: według m ie bez sensu porówna i, żeby czerwone przeszycie wewnątrz musiało nawiązywać do czegoś na zewnątrz... w środku masz czerwone pasy, czerwone przeszycia na boczkach, na fotelach, hipek na nawiewie, podświetlane klamki na czerwono... do czego to ma jeszcze być spójne ?dywaniki w czerwieni?  W sumie na zewnątrz nawiązuje to do czerwonych zacisków... O kolorze auta kto jaki ma i jaki sie komu podoba to raczej nie ma sensu dyskutować. Tak jak napisales - najważniejsze, że mi się podoba, ale szanuje jak najbardziej za rzeczową przypijerdolke :cool1:

Tak jest, koła to 20'. A z mocą to wiadomo, że tego to nigdy za dużo. Tak, jest 190. W ruchu miejskim, przy poruszaniu się do ~100 jest naprawde bardzo przyjemnie pod wzgledem dynamicznosci, ale na trasie niestety brakuje pod butem. Nie zawsze jest niedziela i wszystkiego mieć się nie da. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, KoJ@K napisał:

Tak, jest 190. W ruchu miejskim, przy poruszaniu się do ~100 jest naprawde bardzo przyjemnie pod wzgledem dynamicznosci, ale na trasie niestety brakuje pod butem. Nie zawsze jest niedziela i wszystkiego mieć się nie da. 

Zawsze można to zmienić. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady po programie to jeździ tak samo jak 3.0tdi 204km albo 3.0 clean diesel 218km ;)  
 

Graty Auta i bezawaryjności. Ciekaw jestem jak przypadnie Ci automat... ja po prawie 2 latach śmigam dalej cały czas na trybie manualnym ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Norbas napisał:

Bez przesady po programie to jeździ tak samo jak 3.0tdi 204km albo 3.0 clean diesel 218km ;)  

Do tego zmierzam. ;) 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...