Opublikowano 2 Maja 20215 l 5 minut temu, siemian napisał: Hehehe czekałem aż wyciągniesz tą wypowiedz fakt przyznaje się ze byłem niedouczony i cały czas myślałem ze on jest taki sam jak ten z drugiego lifta ;-) dopiero jak na spokojnie zacząłem przeglądać zdjęcia to okazało się ze jednak nie :-D Nie mogłem się oprzeć ???
Opublikowano 2 Maja 20215 l 6 minut temu, siemian napisał: No to na co czekasz zakładaj lampy ;-) mam lampy, fabrycznie nowe BCMy, tylko montować :-D Kusisz kusisz ... ?
Opublikowano 9 Maja 20215 l W dniu 2.05.2021 o 10:57, siemian napisał: No to na co czekasz zakładaj lampy ;-) mam lampy, fabrycznie nowe BCMy, tylko montować :-D ile taki komplet? Tak poza tym świetnie dopchana sztuka. Bezawaryjności
Opublikowano 9 Maja 20215 l 41 minut temu, D4NTE napisał: ile taki komplet? Tak poza tym świetnie dopchana sztuka. Bezawaryjności Pewnie z montażem w 5k się zmieścisz ?
Opublikowano 9 Maja 20215 l Autor 2 godziny temu, D4NTE napisał: ile taki komplet? Tak poza tym świetnie dopchana sztuka. Bezawaryjności Dzięki :-) tak koło 4-5 tys wychodzi zestaw.
Opublikowano 9 Maja 20215 l Autor 2 godziny temu, vvalery napisał: Pewnie z montażem w 5k się zmieścisz ? Akurat D4nte chyba takie ma ;-)
Opublikowano 10 Maja 20215 l 11 godzin temu, siemian napisał: Akurat D4nte chyba takie ma ;-) Właśnie Marku mam tylko dynamiczne kierunki bez czerwonej animacji 20210213_164824.mp4 Edytowane 10 Maja 20215 l przez D4NTE
Opublikowano 10 Maja 20215 l Autor 9 minut temu, D4NTE napisał: Właśnie Marku mam tylko dynamiczne kierunki bez czerwonej animacji 20210213_164824.mp4 Ale to akurat jest kwestia parametryzacji i kodowania sterownika :-) lampy są te same
Opublikowano 10 Maja 20215 l 5 minut temu, siemian napisał: Ale to akurat jest kwestia parametryzacji i kodowania sterownika :-) lampy są te same taak? wrc już to ogarnia?
Opublikowano 12 Maja 20215 l Kiedy był ten drugi polift? Bo jak piszesz masz trochę dodatków z pierwszego (jesień 2019) i drugiego (?)
Opublikowano 12 Maja 20215 l Autor Jesień 2019 (czyli początek modelu 2020) to drugi polift. Z niego są lampy. Dokladka wydechu jest z pierwszego polifta i to szło z tego co pamietam od roku modelowego 2018 albo 2019. Wtedy tez była zmiana kratek w zderzaku np Edytowane 12 Maja 20215 l przez siemian
Opublikowano 12 Lipca 20214 l Autor Dawno nic się tutaj nie działo wiec zacząłem eksperymentować z grillem i włożyłem blacka
Opublikowano 13 Lipca 20214 l 17 godzin temu, siemian napisał: Dawno nic się tutaj nie działo wiec zacząłem eksperymentować z grillem i włożyłem blacka Super
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto