Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siemianowe A4 B9 Avant Daytona Grey


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, marcinch001 napisał:

A miałem pisać czemu taki pospolity kolor zacisków , teraz robi robotę ja też swoje dałem jaskrawe .

 

 

IMG_3850.JPG

To już kwestia gustu. Osobiście akurat taki żółty jakoś nigdy mi nie podchodził, ale to Tobie ma się podobać. Daj sobie chociaż znaczek na ten zacisk 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, siemian napisał:

Z czystością nie ma problemu bo zaciski brudzą się tak jak felgi wiec poprostu myjąc jedno myjesz i drugie.

Miałem na myśli, że bardziej widać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.10.2021 o 16:35, siemian napisał:

Hampelki zmienione :kox:01643D07-BCFA-4E81-902D-C81460ADF9E5.jpegFFFC36F8-EEC5-4AD8-98AA-6460F7430E4B.jpeg0A829EEB-348A-4EC9-8D89-8BE78D7B17B4.jpeg095E3888-3DE5-4E10-A3B7-CC687C3331D7.jpeg5765444B-8A3A-4E81-9565-EE7350397955.jpeg07087AD9-024C-4A5E-BA01-698A971ECAD9.jpegD22D4FB5-66B6-4A3E-9CA2-F1FEB65B7069.jpeg

228E8059-4C46-4C32-BA19-3AEAE96D6BA7.jpeg

Jaki rozmiar felg jest teraz najmniejszy, który spasuje? 19" czy może jeszcze 18""

Wygląda dobrze:thumbup1:

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Muskel1 napisał:

Jaki rozmiar felg jest teraz najmniejszy, który spasuje? 19" czy może jeszcze 18""

Wygląda dobrze:thumbup1:

19’. Stronę wcześniej masz foto z zimówka. To jest 19 i już tam nie za za dużo miejsca 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna B9  :thumbup1: . Fajnie się taki temat obserwuje jak wszystko robione ze smakiem . Tył , teraz hamulce - super . 

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, siemian napisał:

Taka mała zmiana :-D

5A2594E8-0CF9-426C-80DA-AFF340461824.jpeg

CCCB7203-9020-4C73-92A0-7832C8970A17.jpeg

060859CB-A694-433D-A7C0-62BD3B5DD051.jpeg

wow :slina: piękne fotele. 

 

A z innej beczki. Z tego co wyczytałem masz założone sprężyny Eibach Pro-kit? Czy wcześniej miałeś zawias 1BE? Jak z komfortem jazdy między fabryką, a Eibach-em? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dazwid napisał:

wow :slina: piękne fotele. 

 

A z innej beczki. Z tego co wyczytałem masz założone sprężyny Eibach Pro-kit? Czy wcześniej miałeś zawias 1BE? Jak z komfortem jazdy między fabryką, a Eibach-em? 

Ja nie mam 1be tylko 1bq czyli ze zmienna charakterystyka. Zreszta ciężko by mi było powiedzieć bo razem ze sprężynami dawałem stabilizatory z h&r a to bardzo usztywnilo auto. Bardzo bardzo. Do tego stopnia ze czasem mam kłopot jak skręcam gdzieś pod duża górkę bo jedno koło zaczyna wisieć w powietrzu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, siemian napisał:

Ja nie mam 1be tylko 1bq czyli ze zmienna charakterystyka. Zreszta ciężko by mi było powiedzieć bo razem ze sprężynami dawałem stabilizatory z h&r a to bardzo usztywnilo auto. Bardzo bardzo. Do tego stopnia ze czasem mam kłopot jak skręcam gdzieś pod duża górkę bo jedno koło zaczyna wisieć w powietrzu 

Rozumiem, to komfort Ci ucierpiał pewnie, jeszcze felga 20 cali :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, dazwid napisał:

Rozumiem, to komfort Ci ucierpiał pewnie, jeszcze felga 20 cali :decayed:

Dla mnie jest komfort jak jest k**ewsko sztywno :-D

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię takie niespodzianki. Jeszcze wczoraj w południe w ogóle nie myślałem ze będę zmieniał jakieś fotele :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde załadowało mi się aby jedno zdjęcie z tych  foteli (to pierwsze gdzie zmienione jest pasażera, a kierowcy jeszcze nie) i myślałem, że kurna aby jeden zmieniłeś. . . :facepalm:

Auto petarda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, mlody020 napisał:

Kurde załadowało mi się aby jedno zdjęcie z tych  foteli (to pierwsze gdzie zmienione jest pasażera, a kierowcy jeszcze nie) i myślałem, że kurna aby jeden zmieniłeś. . . :facepalm:

Auto petarda ;)

Nie nie. Zmieniona całość. Jeszcze z dwie godzinki siedziałem i przekręcałem podłokietniki w tapicerkach. Bo miałem skórzane ale z czarna nicią. Przy tamtych fotelach fajnie to wyglądało ale jak tutaj jest wszystko w białej nici łącznie z boczkami tunelu w skórze to postanowiłem ze zmienię i te bo ta czarna nic mi jakoś się gryzła. Kto to odkręcał ten wie ile śrubek tam jest ;-D 

jeszcze i tak czeka mnie za jakiś czas podpinanie pamięci, grzania tylnej kanapy i takie tam. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...