Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6


DarekS4

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, DarekS4 napisał:

Zamówiona.... okazało się ze OE kosztuje 60zł a zamiennik 50zł 

W czerwcu w ASO też płaciłem 60 zł, za całe podszybie 210 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlak mnie już trafia z braku lamp. Założyłem stare szroty do przodu i wyprowadziłem furę dzisiaj na spacer. 

Gwint siadł niemiłosiernie . 

Możecie zobaczyć jak wyszedł plaster miodu. Teraz czas na grill i pozbyć się chromów . 

 

 

IMG_20211009_195613.jpg

IMG_20211009_195626.jpg

IMG_20211009_194913.jpg

IMG_20211009_195643.jpg

IMG_20211009_200032.jpg

IMG_20211009_200118.jpg

IMG_20211009_195746.jpg

Edytowane przez DarekS4
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas przyciemnić deczko szprajem tylne kierunki i cofania  no i przednie lampy też by się przydały czarne środki.

Jakie końcówki masz z tyłu , małe jakieś i za bardzo wystają   ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dekiel 13 cofnij się kilka stron .... Napisałem przecież że wrzuciłem szroty lampy. Lampy są już czarne full na biledzie ale w reklamacji . 

 

Tylne lampy są do wymiany i wtedy chce przyciemnić ten kierunek 

 

Wydech jest cały z S4 na klapach końcówki leżą już nowe. Wstawię jak będę uruchamiać klapy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję Ci tej sytuacji z lampami... 

A wygląd widzę idziesz jak ja, taki trochę podrasowany standard ? zdj z frontu zrób jak ten plaster siadł, ale ogólnie mi się to połączenie podoba, bo naprawdę rzadko widzę u mnie B6 z takim przodem jak mój ? felgi rzecz gustu, ale łopaty też mi się podobają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kamil-vag napisał:

A wygląd widzę idziesz jak ja, taki trochę podrasowany standard

Dokładnie.... Dlatego OEM + :D

 

Godzinę temu, kamil-vag napisał:

Współczuję Ci tej sytuacji z lampami... 

Lampy są na reklamacji drugi miesiąc. Chłopak się nie odzywa nie odp nie odbiera tel. 

Tłumaczy się że ma dziecko w szpitalu i są tam na zmianę z żoną. Jako że od roku jestem ojcem nie wyobrażam sobie takiej sytuacji i nie mam serca go więcej cisnąć. A czy mówi prawdę czy ściemnia nie mam bladego pojęcia. Gość mieszka w Rybniku więc niedaleko. 

 

Mi się łopaty podobają bardzo. Do tego duży zacisk fajnie się za nimi czai i fajnie to razem gra. Jak się mi się sprzedadzą JR30 do wiosny to możliwe że na nowy sezon je założę i chociaż sobie na nich polatam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, DarekS4 napisał:

Lampy są na reklamacji drugi miesiąc. Chłopak się nie odzywa nie odp nie odbiera tel. 

Tłumaczy się że ma dziecko w szpitalu i są tam na zmianę z żoną. Jako że od roku jestem ojcem nie wyobrażam sobie takiej sytuacji i nie mam serca go więcej cisnąć. A czy mówi prawdę czy ściemnia nie mam bladego pojęcia. Gość mieszka w Rybniku więc niedaleko. 

Czy tak jest czy nie,powinien się wywiązać. Albo lampy sprawne,albo kasa do zwrotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra bo chłopu chyba chrosta na języku wyskoczyła albo dostał cynk bo już zaczolem o niego wypytywać tu i tam. Więc dostałem odp i nie jestem z niej zadowolony bo znowu kazał mi coś tam przepinać w tej lampie. I znowu pokazuje że ma ten temat w d*pie. 

Teraz już bez owijania. 

 

Firma to WM Autocare która ma siedzibę w marklowicach ale chłopak tam nie mieszka. 

Ostatnim razem jak odwoziłem reflektory na reklamacje nie dzwoniłem że będę tylko poprostu pojechałem w dany dzień popołudniu tak jak się umówiliśmy . Dosłownie 2 min przed dotarciem do celu miałem tel czy będę. Ja mówię że tak że mam 2 min że prawie jestem. On mi na to żebym zostawił lampy pod garażem i zrobił zdjęcie bo jego nie ma. 

Podjeżdżam a tam dwa samochody pootwierane lampy zdemontowane no ogólnie widać że robota wre i pusto nikogo nie ma ..... No to gówniarz chowa się przede mną czy ocb??? 

 

Panowie poniżej rozmowa z nim dodam że odp po prawie miesiącu jak oddałeś. Lampy na reklamacje. 

Znowu mam sobie sam przepinać kable. Mnie to wali lewa lampa działał cały czas dobrze i nie ma z nią problemu. Ja mam dostać towar sprawny bez kombinowania a nie że ja będę kablami się bawić. Owszem mogę nie jest to dla mnie problem chwycić miernik i się pobawić ale nie mam na to czasu aktualnie a dwa ja za to zapłaciłem umówiona kwotę. Tzn prawie bo widzę mu 500zl żale nie zapłaciłem ponieważ były fuckupy od samego początku. 

Ja jestem gotowy postawić mu auto i niech się męczy. Skoro lewa lampa działał dobrze a z prawa były przygody i zamiennie nic się nie zmieniło czyli lewa na prawej stronie też świeciła dobrze no to sorry ale diagnoza była prosta. 

Problem był taki że armatka drogowa mrugała na prawej lampie kazał mi przepiac Kabel plusowy bo są dwa i wtedy nie mrugała ale nie zauważyłem ze świecą ledy po obwodzie dopiero zobaczyłem to potem i zgłosiłem problem ze lampa prawa na drogowym nie świeci pełną mocą . Wychodzi na to że nawet on nie wiedział że DRL to nic innego jak świecenie po obwodzie a nie o 50% mocy jak mówił na początku. Czyli poprostu przepięcie kabli jak mi wtedy kazał uruchomiło DRL na opcji drogowej. Dodatkowo walił błędem po odpaleniu drogowych a brak błędu był jednym z wytycznych . Na bi ledzie nie było problemu problem jest tylko z drogowym. O i to że odkleiły się klosze . 

Screenshot_2021-10-10-11-25-50-092_com.facebook.katana.jpg

Screenshot_2021-10-10-14-02-37-250_com.whatsapp.jpg

Screenshot_2021-10-10-14-02-43-359_com.whatsapp.jpg

Screenshot_2021-10-10-14-02-50-948_com.whatsapp.jpg

Screenshot_2021-10-10-14-04-46-382_com.whatsapp.jpg

Screenshot_2021-10-10-14-04-50-796_com.whatsapp.jpg

Screenshot_2021-10-10-14-02-57-056_com.whatsapp.jpg

Screenshot_2021-10-10-14-03-16-256_com.whatsapp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DarekS4 ja bym zabrał lampy, jakoś się spróbował polubownie finansowo dogadać i trzymać się od gościa z daleka, póki jeszcze większych szkód nie narobi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn powiem otwarcie że 1000zł za robote jest do zwrotu za materiał mogę zapłacić. 

Przecież mnie by ludzie na widłach wynieśli jakbym tak robił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wróży niczego dobrego z tymi lampami. Jak Ci się uda odzyskać kasę, to możesz się zainteresować lampami od tego gościa: https://www.facebook.com/dudicarsandparts/      a d
Profi podejście do tematu. Mi nawet sam wysyłał foty z postępu realizacji bi-ledów do b6. Nawet ma konto na forum - @Duds

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten 'lampowiec' jak bedzie tak podchodził do tematu to na prawdę wyląduje w szpitalu. Ewidentnie wali w ch...Kasa do zwrotu albo...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza odp od niego to

Mam podstawić samochód i do 1 tyg będzie wszystko gotowe ..... :thumbup: .... :grin: .... Także Panowie z okolic Rybnika jakbyście widzieli fajne B6 na SBI to dajcie cynka :grin:

Powiedziałem mu że zabieram lampy i że nie zapłacę i mam mi zwrócić część kasy. Nie zgodził się i powiedział że nie odda kasy bo bez samochodu zrobić to P&P to jest niemożliwe. 

Nie wiem czy liczył że się ugną ale od razu powiedziałem ze w weekend podstawiam mu auto. .... I tak pewnie będzie tam stało kolejny miesiąc. I za chwile będzie rok jak mam to auto a w sumie pojeździło może z dwa miesiące. Porażka. 

 

NA pocieszenie doszły fanty od Bigmana. Dokładamy czerwone akcenty. 

 

IMG_20211010_152357.jpg

Edytowane przez DarekS4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DarekS4 napisał:

Nie zgodził się i powiedział że nie odda kasy bo bez samochodu zrobić to P&P to jest niemożliwe. 

Taaa... widocznie zasilacza warsztatowego nie posiada ....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, pila24 napisał:

Taaa... widocznie zasilacza warsztatowego nie posiada ....?

posiada i na zasilaczu jest OK podobno 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak auto odebrane. 

I teraz nie wiem co powiedzieć bo chłopak finalnie wywiązał się z wszystkiego 

- Poprawił klejenie i nawet w przedwczorajszym pierwszym deszczu nie pojawiło się ani grama pary. 

-Wyczyścił soczewki na igłę 

- Ogarną Bicie błedami 

-ogarną armatki DRL bo źle podłączył ale zrobił też ż nie mrugają 

- Finalnie spuścił mi połowę hajsu który miałem mu dopłacić za paliwo i za czas że musiałem tyle razy jeździć i zapłacił od sienie postojówki LED na CAN i kondensatory do armatek. Na koniec wystawił Fakturę i dał gwarancję na 6 lat .... A no i nawet przeprosił. 

 

Czyli finalnie wyszedł z twarzą z tej całej akcji i nie wiem co mam myśleć. No robota jest zrobiona profi. Wygląda to na żywo petarda a świeci tak za***iście że pała mała. 

 

Dokupiłem jeszcze zaślepkę na aku i pod maską mam kmpl 

Oraz @pila24 ogarną mi mój ryżowy adapter do RNSe z BT z Exeo + wiązki do mikrofonu i licznika. Polecam i wielkie dzięki ziom. ! 

 

IMG_20211029_203409.jpg

IMG_20211029_203400.jpg

IMG_20211103_201854.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że ogarnięte, z czasem zapomnisz o problemach ? teraz jeździć i cieszyć się z bezpiecznych nocnych tras ?

Wrzuć jeszcze jakieś foto jak to wygląda i świeci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że koleś miał tyle honoru w sobie, żeby ogarnąć jak trzeba i dać rekompensatę za wcześniejsze fakupy. Nie zapomnij fotek wrzucić jak to świeci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie zachował się, jedynie szkoda, że potrzebne było tyle czasu. :) 

Też jestem ciekaw jak to świeci. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2021 o 10:18, DarekS4 napisał:

Oraz @pila24 ogarną mi mój ryżowy adapter do RNSe z BT z Exeo + wiązki do mikrofonu i licznika. Polecam i wielkie dzięki ziom. ! 

Adapter był ok jak na chińczyka,aczkolwiek został przerobiony pod Twój samochód. Problem to za radiem masz,ale wiesz co zrobić ?

W dniu 4.11.2021 o 10:18, DarekS4 napisał:

Wygląda to na żywo petarda a świeci tak za***iście że pała mała. 

Też chętnie bym na jakimś filmiku zobaczył jak świecą te lampki ?

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...