Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6


DarekS4

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, DarekS4 napisał:

I została mi jedna luźna wtyczka od adaptera czyli tak jakby u mnie w aucie brakowało jednej wtyczki do navi.

Ta wtyczka jest od navi/telefonu ,jeżeli nie było tego w wyposażeniu auta to nie używasz i tyle. Jak chcesz to mogę Ci zrobić nowy adapter z ISO na quadlock,i od razu wyprowadzić resztę instalacji do fabrycznego bt do rozmów. Bo jednak ten fabryczny bt to taki must have mod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, pila24 napisał:

Bo jednak ten fabryczny bt to taki must have mod.

Jakoś bardziej przemawia do mnie taki uniwersalny gdzie mogę jednak więcej rzeczy zrobić przez ten BT 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, pila24 napisał:

Błędna teoria ,standardowe bixy mają wady konstrukcyjne,przez co po kliku latach parują wpuszczając wodę do środka. I nie ma różnicy czy lewa czy prawa.

Auto stoi od tyg nie jeżdżone. Wczoraj spadł deszcz i od razu lampa zaparowała. I paruje od kierunkowskazu do środka - Ale to już nie mój problem o ile wykonawca wykażę chęć do poprawy bo na razie cisza. 

15 godzin temu, pila24 napisał:

Kamil tam coś nie tak z canem lub radiem musi być u @DarekS4,jak radio zassie VIN z zegarów  po pierwszym wpisaniu kodu to nie zapyta już o kod ponownie,mimo odłączania go itd.

Godzina też się nie zaktualizowała tak BTW 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DarekS4 napisał:

Jakoś bardziej przemawia do mnie taki uniwersalny gdzie mogę jednak więcej rzeczy zrobić przez ten BT 

A co byś chciał robić? Odtwarzać muzykę, odbierać i wykonywać połączenia, tyle fabryczny obsłuży, tzn moduł + emulator, który Łukasz dokłada do swoich zestawów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Langista napisał:

A co byś chciał robić? Odtwarzać muzykę, odbierać i wykonywać połączenia, tyle fabryczny obsłuży, tzn moduł + emulator, który Łukasz dokłada do swoich zestawów ?

Ten emulator korzysta z fabrycznego zestawu BT czy mikrofonu np. od BOSE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ze sobą połączone i nie ma żadnych zakłóceń, mikrofon z tego co wiem może być od Bose chociaż Łukasz dał mi inny, który podobno lepiej wychwytuje dźwięki.

Jak Cię interesuje to pisz do @pila24 :hi:On Ci na pewno wszystko wyjaśni co i jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Langista napisał:

Są ze sobą połączone i nie ma żadnych zakłóceń, mikrofon z tego co wiem może być od Bose chociaż Łukasz dał mi inny, który podobno lepiej wychwytuje dźwięki.

Według tego co czytałem mam podobno dwa mikrofony, ale na pewno w razie potrzeby fantów elektrycznych zwrócę się do Łukasza - kupiłem moduł BT i fajnie śmiga, moduł kierownicy pod MF i tempomat czeka na montaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, DarekS4 napisał:

Jakoś bardziej przemawia do mnie taki uniwersalny gdzie mogę jednak więcej rzeczy zrobić przez ten BT 

Przerabiałem to ,chyba z 5 różnych urządzeń miałem uniwersalnych bt + mikrofon . Ostatecznie pod względem jakości wygrał fabryczny bt + rozmów i zmieniarka bt do muzyki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2021 o 16:34, pila24 napisał:

Przerabiałem to ,chyba z 5 różnych urządzeń miałem uniwersalnych bt + mikrofon . Ostatecznie pod względem jakości wygrał fabryczny bt + rozmów i zmieniarka bt do muzyki. 

W to rozwiązanie myślę że pójdziemy. 

Na razie lampy oddane na reklamacje. Auto uziemione. Armatka w prawej lampie świeci tylko w połowie. Do tego parowało bo odkleił się cały klosz . I to nie że nie był doklejonny czy coś. Poprostu odlazł od korpusu. Problemy są tylko z prawa lampą. Lewa igła. 

Z tymi lampami mam przeprawę przez piekło. Staram się być miły i uczciwy ale chłopak mnie wk***ia już maksymalnie. Od tygodnia mam zero info. Co się dzieje. Dodatkowo chce odsyłać armatkę na reklamację więc pewnie auto będzie stało jak nic do końca października. Ale nie widzi w tym żadnego problemu. Oczywiście kontakt tylko sms bo telefonu nie odbierze. Ja nie wiem czy on jest tylko wobec mojej osoby taki czy wszystkich tak traktuje. Opinie ma wszystkie pozytywne. 

Ja w między czasi zrobiłem wydech. Dołożyłem środkowe rezonatory z S4 bo sa przelotowe. umieściłem je tez bardziej pod kanapą z tyłu. Poprawa jest ogromna. Nawet powiedziałbym że auto jedzie ciut lepiej. Pozostał jeszcze minimalny rezonans pod nogami z przodu auta. Tam dołożę też małe rezonatory przelotowe i mam nadzieje że uda się uruchomić przepustnice i otworzyć go w końcu na przelot i zobaczyć jak to chodzi. 

Problem kolejny to sterowanie przepustnicami. Ja poszedłem w prosty sprawdzony sposób czyli N75 + sterowanie przyciskiem.... No właśnie i miał być przycisk S który występował w S4 i w RS4 B7 ... Ale okazało się że wszystkie magazyny są wyczyszczone i już go nie kupię. Tutaj muszę cos wykombinować. No i na koniec chciałbym w końcu wymienić te końcówki wydechu które tez czekają. 

 

BTW szukam alu 18" z zimówkami jakby ktoś coś miał to kodujcie 

Edytowane przez DarekS4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna fota po poskładaniu pieca. 

Wszystko suche nic nie cieknie jest spoko. 

Reszta z powyższego postu bez zmian czekam dalej na lampy :facepalm: - odp to zmiana sposobu sklejenia kloszy - projektor który nie świecił w całości był podpięty jako DRL i dlatego swiecił po obrysie. - Ma dołożyć coś co zapobiegnie wyświetlaniu spalonej żarówki - No i oczywiście dalej twierdzi że coś jest nie tak w samochodzie. Tygodnie mijają ... autko stoi ... super:facepalm:

Środek audi do sprzedania - w rozliczeniu chętnie przyjmę deske soul - Czeka już nowy środek w ciekawej konfiguracji. 

Szukam też felg z S4 B6 18" AVUS III bo trzeba się na zimę przygotować. 

@pila24 ogarnia BT + adapter do RNSe 

 

 

IMG-20210923-WA0003.jpg

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę wiedzieć dlaczego ja tak późno trafiłem na temat mojego wiernie komentującego kolegi Darka? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.09.2021 o 10:34, DarekS4 napisał:

Jedna fota po poskładaniu pieca. 

Wszystko suche nic nie cieknie jest spoko. 

Reszta z powyższego postu bez zmian czekam dalej na lampy :facepalm: - odp to zmiana sposobu sklejenia kloszy - projektor który nie świecił w całości był podpięty jako DRL i dlatego swiecił po obrysie. - Ma dołożyć coś co zapobiegnie wyświetlaniu spalonej żarówki - No i oczywiście dalej twierdzi że coś jest nie tak w samochodzie. Tygodnie mijają ... autko stoi ... super:facepalm:

Środek audi do sprzedania - w rozliczeniu chętnie przyjmę deske soul - Czeka już nowy środek w ciekawej konfiguracji. 

Szukam też felg z S4 B6 18" AVUS III bo trzeba się na zimę przygotować. 

@pila24 ogarnia BT + adapter do RNSe 

 

 

IMG-20210923-WA0003.jpg

Zdrowy piec, wszystko lśni.. Musi bardzo cieszyć. Cudo! :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osłona na przepływomierz, aku i było by jak z fabryki:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, tass napisał:

aku

Rozglądam się za takową 

16 godzin temu, tass napisał:

Osłona na przepływomierz

były takie OE ?? 

 

17 godzin temu, R4xx napisał:

Zdrowy piec, wszystko lśni.. Musi bardzo cieszyć. Cudo! :thumbup:

Najbardziej to że lśni nic nie jest upocone i wszystko udało się ogarnąć na strzał bez poprawek. A jak motor suchy to cieszy

 

W sobote kiwka w małopolskie po wiochach i udany zakup. Avus III z S4 B7 z nówkami zimówkami. Teraz tylko dokupić dekielki i jedno z bani. 

Dodatkowo spalanko po wiochach w trybie mieszanym też cieszy. A finalnie spadło na jeszcze mniej. 

IMG_20210925_093032.jpg

IMG_20210925_211543.jpg

Edytowane przez DarekS4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Ori osłona na przepływkę, ostatnio ktoś tutaj cały zestaw wystawiał, może pojedynczo znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, DarekS4 napisał:

były takie OE ??

Były, były ja w ASN miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2021 o 12:44, kamil-vag napisał:

To jeszcze osłonka na aku ? i będzie elegancko.

Zamówiona.... okazało się ze OE kosztuje 60zł a zamiennik 50zł 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...