Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, marcin_o23 napisał:

brak znaczków na duży plus, dla mnie z tyłu to brakuje tylko wycieraczki, brak to ani to użyteczne a do tego czegoś brakuje, te końcówki to już tak na gotowo?? można by trochę schować chyba że tak ci się podoba

Wycieraczka była zepsuta nie działała wiec ja wywaliłem , co do końcówek to chyba wydech się ułożył i bardziej wystają i muszę je trochę schować 

Opublikowano

tak ze zdjęć to jakby ze 2 centy można by schować żeby bardziej estetycznie to wyglądało

Opublikowano
  • Autor

panowie.... żeby nie było że temat stoi jak sosna w lesie :banan:

 

dzisiejsze zakupy.....

do ogarnięcia i będzie cacy

IMG-3083.jpg

IMG-3082.jpg

IMG-3081.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziś w końcu zamontowałem listwy dolne drzwi :banan:

 

pozostało Jeszcze ogarnąć spoiler klapy i było by z zewnątrz ogarnięte :wub:

 

no i na lato poszukuje koła łopaty 18”

07030A8D-5235-4845-9039-6F75A4E05077.jpeg

6518E422-3424-4360-A7C6-1F132FD5E5B7.jpeg

184D8ED2-C06C-4DE2-9CBD-CEBE37682272.jpeg

55877914-CCE6-4D4B-927E-C4829F3425B0.jpeg

E7008AEB-7826-45F9-AF84-E8E24743AC21.jpeg

BF78D9EB-22F9-425C-A88B-7182ED885D9B.jpeg

EBF1A8FD-36E6-4C12-AC9C-CDC51950B158.jpeg

B9AA28DD-1AA9-4459-8A01-62CEB8799E5A.jpeg

Opublikowano

Niestety na ciemnym sline ginie totalnie... Sam znam ten ból... :lol:

Opublikowano

Lufy wydechów bym wciągnął pod auto ze 20 mm.

Opublikowano
10 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Lufy wydechów bym wciągnął pod auto ze 20 mm.

Ja bym zostawił 

Opublikowano
  • Autor
25 minut temu, Ivanek napisał:

Ja bym zostawił 

Tez tak myśle żeby ich narazie nie ruszać :wink:

 

na żywo wyglada dobrze , patrząc od góry to wystają jakieś 20mm i mi się podoba :hi:

Opublikowano
1 godzinę temu, seboll2 napisał:

Tez tak myśle żeby ich narazie nie ruszać :wink:

 

na żywo wyglada dobrze , patrząc od góry to wystają jakieś 20mm i mi się podoba :hi:

Ale jak się wydech zagrzeje to pewnie wystają z 5 cm. Słabo... 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nie śpimy :banan:

 

S-Linę się buduje :wub:

 

komcowki pójdą na równo ze zderzakiem jednak :decayed:

 

 

A6D19A09-21C8-4008-AB4F-996B1AA004F8.jpeg

DD589CFD-47AB-4B1F-9A36-0D86686D548F.jpeg

0B30A211-8CB8-40E6-8D3E-FD62FBF0EB80.jpeg

296FFFC5-7BDB-4866-9011-2BFDAF007053.jpeg

A6E7EDB7-6632-4235-A2EE-5421ACD1D903.jpeg

0B8887CF-5DB2-403A-AD1F-532C9CFC836F.jpeg

3734EA2E-9F6D-4759-9D51-F74B7E64F07B.jpeg

363C97B5-0BFC-4EB0-A1F8-966A3C2AD98B.jpeg

57DAFB8B-7EDA-4B47-AE44-608ABE536C0B.jpeg

BA027704-3D47-4376-AE06-74B5A66EF486.jpeg

D6E7E5CB-8055-43E8-93D5-120667562976.jpeg

Opublikowano

Fajna, podoba mi się, na klapie zrobił się porządek, widzę że lotka wleciała, będę musiał również poszukać, bo dziwnie bez niej. 

Opublikowano
  • Autor

Między czasie zrobiłem korektę lakieru (zostały zderzaki i klapa tył do ogarnięcia tylko) 

oraz cofnąłem końcówki (trzeba je jeszcze obniżyć bo lekko dotykają zderzaka) 

 

Oto efekt 

 

 

BE02BF98-877A-41C6-8E8E-C829C29E8DDF.jpeg

888DE4B7-447D-485E-9573-A873F41F79FE.jpeg

17C08483-C73B-4CD1-A796-AFA17F6F659A.jpeg

D1D9BF7D-ABD5-4095-AF16-3547B0A4F9CE.jpeg

234288A0-6575-43CA-90E6-BF037C1F9F21.jpeg

3DBD5010-0860-41CB-8E81-9523F9718C57.jpeg

532F45EC-F5E4-4846-BD04-B47F15185A95.jpeg

8C842B00-81ED-4330-BF34-D0684B0A904C.jpeg

ABA28628-C453-4027-8716-2F0428046BDE.jpeg

A0336895-CF83-42AB-8CA6-317894FA2EFE.jpeg

91C7332D-1383-471F-A990-86FE74BB7C7F.jpeg

EB73E602-F23A-4A3D-9653-238B70B31A48.jpeg

7EC438B2-D140-41F5-BA1D-2993EDACDF24.jpeg

326C3A0A-C04F-4391-8942-17849FFA5C02.jpeg

7C234367-3DE3-4C65-AB63-1E4DDA4DB499.jpeg

FBB92248-6157-46D7-B5AE-B1DF74BCA82E.jpeg

370485D1-8372-4069-B0BB-F19D341F8F55.jpeg

C62CB053-B0BC-4022-8C6C-3D5E5F69AB35.jpeg

68DD467D-6953-44ED-930D-4CBFDE78AF5C.jpeg

DB8B7424-6AE0-4FD8-A40F-E7E185D296FC.jpeg

B64383BD-0077-40EE-B043-D67D02899DEC.jpeg

9993EAE2-369B-44A0-BD1A-D55D2970EF65.jpeg

1D79DF8D-38BF-4585-B405-6A47500F79FA.jpeg

BDC6AC76-E474-459A-ABA5-AC62A228CE76.jpeg

36A14D53-D013-4F23-9742-3260FEF4A8B2.jpeg

B1991800-9FE5-4CFC-B5FA-F914BF8D515C.jpeg

6A6DCB35-93CC-41BB-9471-D2DAC1095412.jpeg

CF7EB90E-F708-43CC-B4B7-A82F773EF9F8.jpeg

E22D2C4E-D283-4707-8F36-4949AD7AE6BB.jpeg

08F2B566-FC15-4719-A75F-4E9B77428CFE.jpeg

EFC765C4-CF39-465B-9B58-638A24F53F0A.jpeg

E56E7559-3F33-4EA1-9BED-AB5E4658E1DF.jpeg

81ABBB45-2476-4E82-A5B4-65941EF9DFD9.jpeg

951A6C25-78C3-4A88-B51B-478F093B1BF6.jpeg

67BE7617-B6E7-47EE-81A8-418EC66BF06D.jpeg

F41D7062-B76B-43E4-B1DD-AB611F8E12A8.jpeg

B6977860-62AA-48FF-9705-375BD3B2FC41.jpeg

7EE92D38-4DF3-4124-9FD9-611D328B5F60.jpeg

41953675-8A8D-48B5-804F-E5B678BF769C.jpeg

696EF753-01D4-472D-B2E6-2FC21621E155.jpeg

B0F4D519-79C4-4581-9F95-D04B10FF84EB.jpeg

553CECE5-A733-4245-8749-9B7006976C4A.jpeg

D4ABA32B-E01F-46F6-9A0F-7C2F67B25D4F.jpeg

Opublikowano

Jest na czym oko zawiesić :-) widać, że korekta była potrzebna. Wygląda mega dobrze.

Opublikowano
  • Autor

Wydechy ustawione :thumbup1:

Teraz tylko polowanie na zderzak tył sline no i dokończyć srodeczek B)

 

a i poluje na łopaty 18” wiec myśle ze siądą ładne :thumbup1:


zdjecia robione bez żadnych filtrów :a4fan:

na żywo prezentuje się jeszcze lepiej i nie mogę się na nią napatrzeć :grin:

DDAEE876-A14F-4CA7-971B-DB5BF7C6EFF0.jpeg

61D5382A-3319-41B5-B0B6-D974E0AF13D9.jpeg

6BD91B12-0D44-41B8-9EA5-4B31F75784B6.jpeg

8A197A57-418F-41B4-A3D1-04145D645DF9.jpeg

9D8D59AB-874C-46B8-A5F4-E408B7DA0220.jpeg

E8F6EC06-D80F-4E6A-B5A0-5FE1EF7E6EE6.jpeg

9987B5FC-E848-43B1-96FA-11ECD3D9B05A.jpeg

624E4895-168B-474C-89C8-F32009F8C28D.jpeg

2F8F0623-C8DB-4D73-A482-5499CC37F03E.jpeg

1EA33273-F80F-4DF6-968A-DF877D44C284.jpeg

Opublikowano

Dwie rzeczy psują dupcie:
1. brak oznaczeń TDI bo to musi być uwiecznione że pod maską legendarny bocian,

2. zwykły zderzak :( 

Trzymam kciuki by szybko to poprawić

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Ivanek napisał:

Dwie rzeczy psują dupcie:
1. brak oznaczeń TDI bo to musi być uwiecznione że pod maską legendarny bocian,

2. zwykły zderzak :( 

Trzymam kciuki by szybko to poprawić

Oznaczeń nie będzie bo mi się tak podoba a zderzak no jak pisałem w poście poszukuje ale czekam aż się pojawi w dobrej cenie :banan:

Opublikowano
7 minut temu, seboll2 napisał:

Oznaczeń nie będzie bo mi się tak podoba a zderzak no jak pisałem w poście poszukuje ale czekam aż się pojawi w dobrej cenie :banan:

Dzisiaj to są takie ceny tych zderzaków że mógłbyś ode mnie w tej kasie laptopa odkupić i pograłbyś komfortowo w Forze 5 :D Dlatego ja już dawno odpuściłem ten temat. Z resztą do diesla oryginalnie był taki jaki mam czyli bez otworów na wydechy.

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Ivanek napisał:

Dzisiaj to są takie ceny tych zderzaków że mógłbyś ode mnie w tej kasie laptopa odkupić i pograłbyś komfortowo w Forze 5 :D Dlatego ja już dawno odpuściłem ten temat. Z resztą do diesla oryginalnie był taki jaki mam czyli bez otworów na wydechy.

Mam na oku za 1300zl zderzak ale hmmmm planuje najpierw kupić felgi i myśle ze to będzie lepszy zakup niż zderzak , zderzak w drugiej kolejności :cwaniak:

Opublikowano

Brak emblematów na duuuuuuzy plus :P

Dobrze furka sie prezentuje,kładłeś coś na lakier ?

Opublikowano

Sebol masz jakis rysunek lub jakies zdjecie z oznaczeniem gdzie zrobic otworki do splittera z cupry? Mam to zakupione i planuj esie za to zabrac

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.