Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ale panowie OT robicie chłopakowi w temacie! :D, moim zdaniem fele są najs ale myślę, że w graficie byłyby bardziej najs! Ale respect. Jakie koszta malowania? Proszkowo rozumiem?

Moim zdanie super wyglądają na czarno ale pasowało by aby ktoś zrobił dobre VT z srebnym rantem bo myślę że takie połączenie wyglądało by :naughty:

lepiej VT z dokładkami w kolorze, ramkami czarnymi, i ciemnie wszystkie szyby :naughty:

bo paski nie wchodzą w gre :tongue4:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 01:13_________________________________________________

Ale panowie OT robicie chłopakowi w temacie! :D, moim zdaniem fele są najs ale myślę, że w graficie byłyby bardziej najs! Ale respect. Jakie koszta malowania? Proszkowo rozumiem?

a tam niech sie wyżyją :tongue4:

grafit tak jak i pasek na rancie nie wchodzi(ł) w gre

za kompletna renowacje 320zł malowane normalnie bo proszek jest drogi a raczej długo w 1 kolorze nie będę ich miał, góra sezon :decayed:

Opublikowano

wszystko kupuje z lumpexu..żeby odłożyć na graty :polew:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 00:56_________________________________________________

No jak zobaczyłem 1900 to zbladłem... Tyle mam odłożone - na coś innego ;)

daj spokój..kup jej pierściona - powiedz że to białe złoto z diamentami.. i bierz te heble :polew: :polew: :polew:

http://allegro.pl/item931602037_duzy_srebrny_pierscionek_cyrkonie_kwiat_cyrkonii.html

W sam raz na dzień kobiet :decayed:

na dzień kobiet przytuliłem już pare groszy 1,99 + vat..

nawet na korek nie wystarczy :

http://allegro.pl/item926050595_korek_grzejnikowy_1_x_1_2.html

w związku z tym znowu dostanie waciki :evil:

Jeeeebany - całkowicie zmironiał

Chociaż tu prezent tani, ale od serca :polew: :polew: a miron raz na kilka lat coś podrzuci do obsługi tego expresu do kawy i d*pa :naughty::kox:

Bartek - wciągaj heble - wytłumaczysz się, że oprócz domowego ogniska to zadbasz również o Gosi bezpieczeństwo :decayed: KObiety lubia opiekuńczych mężczyzn, to jeszcze Ci sama dołoży na ten pierścionek :polew: :>[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 01:25_________________________________________________wuju - wybacz, ale nie mogłem się powstrzymać :polew:

EOT już sobie idę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

czyli malunek felg grafit :cool1: :gwizdanie: to juz postanowione ?

na ten sezon czorne :tongue4:

Opublikowano

konkret fela-świetnie się prezentuje

Opublikowano

Dobrze wyglada na tej feli :kox:

Już widze jak ludziska od ogladania się za autkiem będą sobie karki ukręcać jak pojedziesz :)

Opublikowano
  • Autor

Dobrze wyglada na tej feli :kox:

Już widze jak ludziska od ogladania się za autkiem będą sobie karki ukręcać jak pojedziesz :)

mało powiedziane ale zdjęcia nie oddają tego :kox: :kox:

f8b0abee.jpg

no jak stał na parkingu to każdy :shocked:

Opublikowano

Robi wrażenie i super wygląda :good:

Opublikowano

Sam bym się ogladał :) dzisiaj np miałem do wyboru jechać przez miasto w korku za B7 w ori s-line albo boczna drogą i ominąć korki i co wybrałem??? korki i B7 ojjjj była kox, juz nie mogę sie doczekać az taka będę pomykał :kox:

Opublikowano

Fajnie wyglądają w czarnym kolorze, jakbyś chciał takie naklejki BBS to sie odezwij bo kupiłem sobie na zaś na ten sezon do nowego felunku :D

Opublikowano

Dobrze wyglada na tej feli :kox:

Już widze jak ludziska od ogladania się za autkiem będą sobie karki ukręcać jak pojedziesz :)

mało powiedziane ale zdjęcia nie oddają tego :kox: :kox:

f8b0abee.jpg

no jak stał na parkingu to każdy :shocked:

Patrzyli, co za idiota :blink:. Samochód niekiepieski, a na zimówki żałuje :wallbash:

:polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dobrze wyglada na tej feli :kox:

Już widze jak ludziska od ogladania się za autkiem będą sobie karki ukręcać jak pojedziesz :)

mało powiedziane ale zdjęcia nie oddają tego :kox: :kox:

f8b0abee.jpg

no jak stał na parkingu to każdy :shocked:

Patrzyli, co za idiota :blink:. Samochód niekiepieski, a na zimówki żałuje :wallbash:

:polew:

zawsze można założyć zimową 19 :naughty:[br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 11:47_________________________________________________zrobiłem małe VT z nudów, zaznaczam ze amatorka, to moje 1-sze :decayed:

coś podobnego chciał bym osiągnąć + s-line

co o tym myślicie?

0cb0b407.jpg

dokładki do świąt powinny być w kolorze :kox:

Opublikowano

This is one bad black madafaka! :decayed:

Opublikowano
  • Autor

zawsze marzyła mi się murzynka :wink4:

Opublikowano

Wygląda jak karawan z Pimp My Ride - założenie :kox:, kiedyś w HH widziałem Dodge'a Durango B&B i był :slina::evil::kox:

Opublikowano

Rany Olek czarny Olek :decayed:

wyglada :kox:

wuju poprawilem sie :tongue4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

śrubki przyszły trza było rezać :kox:

na pierwszy ogień poszedł smerf mod :polew: :polew: :polew: :polew:

d18474a7.jpg

później zderzak i lotka s-line :cool1: no i oczywiście wziąłem pędzel i pomalowałem troszku na czarno :gwizdanie: :evil: :evil:

9d5ec41b.jpg

96c934dd.jpg

0fd92013.jpg

kudłaty66 :notworthy: jak by nie ty.. :gwizdanie:

Opublikowano

o qwa!!! ja pier.... :)

:hi: :hi: :hi: :hi:

pełen szacung ;)

Zawsze chodzilo mi cos takiego po głowie... a ta audiolka to przerasta nawet moje marzenia :)

GRATKI !!!

Opublikowano

Poprostu CUDO, ja proponuje jeszcze chrom z szyb out i lampy bixenon albo środki na grafit/czarny. Cudo auto ! A listwe klapy malowałeś??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.