Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Plastik na tylny słupek ? :decayed:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

wyslales mi?

Opublikowano

Tak.

Opublikowano
  • Autor

ta moja poczta to taki zamul ze i tak pewnie pod choinka je dopiero znajde, ale mikolaj bedzie wporzo w tym roku ja doniesie reszte gratow...

Opublikowano

a co kupiłeś? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a co kupiłeś? :naughty:

jak mikolaj da rade sie z tym dotachac to wrzuce fotki :kox:

Opublikowano

a co kupiłeś? :naughty:

jak mikolaj da rade sie z tym dotachac to wrzuce fotki :kox:

ładnie jedziesz z modami :kox:

Opublikowano

no Przemek powiem CI ze jestem pod wrazeniem...caly czas cos modzisz i modzisz :notworthy:

Opublikowano

K^&@! Dropsone, pomysły ci się kiedyś skończą?

Opublikowano
  • Autor

K^&@! Dropsone, pomysły ci się kiedyś skończą?

powoli juz sie koncza, ale teraz juz jest kox, ogolnie w planach zostalo tylko wytlumienie dzwi, ale to jak sie cieplej zrobi, odrazu wywale caly dywan i zaloze bose tak jak w ori

Opublikowano

Jesteś moim idolem :thumbup: pełen szacun :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

kuzwa, caly czas myslalem ze ten troche przestawiony kat wtrysku u mnie powoduje to ze przy wiekszych mrozach nawet grzejac swiece 2-3 razy auto musi troche pokrecic zanim odpali, a tu :shocked: na 4 swiece jedna tylko w miare sie nadawala, takze wpadly tez dzisiaj 4 nowe swieczki boscha.... [br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 15:13_________________________________________________

........... ale mikolaj bedzie wporzo w tym roku jak doniesie reszte gratow...

juz nie wierze w mikolaja!frajer napisal mi dzisiaj meila ze nie da rady przyniesc gratow osobiscie, bo za ciezkie i nie da rady tego wrzucic przez komin, i wyslal ups-em, malo tego jeszcze jakies pieniadze chce :decayed::naughty:

Opublikowano

kuzwa, caly czas myslalem ze ten troche przestawiony kat wtrysku u mnie powoduje to ze przy wiekszych mrozach nawet grzejac swiece 2-3 razy auto musi troche pokrecic zanim odpali, a tu :shocked: na 4 swiece jedna tylko w miare sie nadawala, takze wpadly tez dzisiaj 4 nowe swieczki boscha.... [br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 15:13_________________________________________________

........... ale mikolaj bedzie wporzo w tym roku jak doniesie reszte gratow...

juz nie wierze w mikolaja!frajer napisal mi dzisiaj meila ze nie da rady przyniesc gratow osobiscie, bo za ciezkie i nie da rady tego wrzucic przez komin, i wyslal ups-em, malo tego jeszcze jakies pieniadze chce :decayed::naughty:

:polew:, to tak jak mój :tongue4:

Opublikowano

nie zna ktos moze jakiejs aukcji z podobnym zestawem ?;)

Opublikowano

Zakochałem się w tych osłonach pod maską :>

Musze takie mieć :naughty:

Opublikowano
  • Autor

slepy mial caly komplet na sprzedanie, ale juz chyba pogonil [br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 11:53_________________________________________________zdjcie0373j.jpg

Opublikowano

slepy mial caly komplet na sprzedanie, ale juz chyba pogonil [br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 11:53_________________________________________________zdjcie0373j.jpg

pucuj sie

felgen?

Opublikowano

felgen :naughty:

Opublikowano

Avusen? :P

Opublikowano

a ty nie miałeś czornych tych felg?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.