Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl


przemciotorun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bo zyebal druk.... zle obrobil projekt i wyszedl maly bonusik w rogu..... ale ma zrobic nowa i wyslac w zamian tej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to na drugiej ten sam wzór dałeś? Kurde przygotowałem te wzory juz najprosciej jak mozna, bez tła, wiec zmiana koloru nie powinna być problemem.. a jednak:facepalm: u mnie obeszło sie bez problemów, po pierwszym praniu jeszcze nie wyblakły:whistling: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kwasny:

niby musial przerobic projekt i zmienic kolory i niby na projekcie nic nie bylo a wyszly jakies mini pixelki i d*pa, a mowilem ze robil juz takie predzej, to on na to ze wywalil te stare projekty.... ale ma zrobic i wyslac jeszcze jedna.... zobaczymy tylko kiedy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gramatura 280, kolego a kto tu pisze o wywalaniu czegos do kosza..... Kowi zamowil wiecej i u niego bylo wszystko oki, u mnie zrypal projekt i powiedzial ze zrobi druga i przysle bez zadnej doplaty z mojej strony oczywiscie..... tamta mu odesle i po sprawie....

---------- Post dopisany 19-10-2012 at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany 11-10-2012 at 12:59 ----------

dobra zeby nie bylo ze sie nic nie dzieje.... poszlo grube zamowienie....

2671042591.jpg

2714626719.jpg

:kox:

---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ----------

funkiel nowki nie smigane :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musi byc wszystko na tip top....

---------- Post dopisany at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ----------

pozatym za ta zaslepke zaplacilem 15zl (nowka) a za ta raczke do wykladziny 10zl (nowka) grzechem bylo by nie brac tego...

---------- Post dopisany 07-11-2012 at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany 19-10-2012 at 19:30 ----------

wpadl winter setup :facepalm: lacznie z gumowymi dywanikami i plynem zimowym do spryskiwaczy....

niestety nie obylo sie bez problemow.... ale ciezki sprzet dal rade...

Zdjcie0581.jpg

niestety tylna nakretka do gwintu do wymiany.... zeby sie wyrywaly jeden po drugim :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musi byc wszystko na tip top....

---------- Post dopisany at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ----------

pozatym za ta zaslepke zaplacilem 15zl (nowka) a za ta raczke do wykladziny 10zl (nowka) grzechem bylo by nie brac tego...

---------- Post dopisany 07-11-2012 at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany 19-10-2012 at 19:30 ----------

wpadl winter setup :facepalm: lacznie z gumowymi dywanikami i plynem zimowym do spryskiwaczy....

niestety nie obylo sie bez problemow.... ale ciezki sprzet dal rade...

http://i1174.photobucket.com/albums/r611/dropsone/Zdjcie0581.jpg

niestety tylna nakretka do gwintu do wymiany.... zeby sie wyrywaly jeden po drugim :facepalm:

jak wy to kurffa robicie? :grin::doh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja zem tylko ciagnal..... i hooy go strzelil.... musze pomyslec o nowych nakretkach do gwintu na przyszly rok..... jutro nowe hamulce/lozyska/klocki na tyl wpadna....

---------- Post dopisany 11-11-2012 at 10:49 ---------- Poprzedni post napisany 07-11-2012 at 20:54 ----------

DSCF2891.jpg

:kox::banan::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie mam... nie mialem aparatu :facepalm: bylem przejazdem, czekam az wrzucą fotki, to cos wkleje...

---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:22 ----------

263512_433393530043723_134761777_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super auto widać że zadbane. Super kolor jak nigdy nie lubiłem czerwonego to w Twoim egzemplarzy z felgami z letniego setupu i z pakietem chrom poraża :slina: Teraz coś byś ogarnął wnętrze może jakaś nowsza kiera? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgarniać dyplomy będąc na zimowym setupie :decayed: jak najbardziej zasłużony dyplom, widać od razu że jest czyścioczek :decayed: jakieś plany na felge na przyszły sezon ? :wink:

chcialbym zmienic, bo moje juz mi sie troche nudza.... ale niewiem czy je zmienie na przyszly sezon bo i tak musze wlozyc troche kasy w auto i niewiem czy starczy na felgi :kwasny:

---------- Post dopisany at 15:21 ---------- Poprzedni post napisany at 15:20 ----------

dzisiaj wpadly nowe tarcze na tyl, klocki, lozyska itp..... ale bez spawarki sie nie obeszlo zeby sruby wykrecic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie jakim cudem uzyskałeś takie progi ?? pokieruj pozdrawiam

S4:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie jakim cudem uzyskałeś takie progi ?? pokieruj pozdrawiam

S4:naughty:

gazeta i szpachla.. :polew: swoją drogą Przemek ma same rarytasy w tym aucie gratki dyplomu :hi:zasłużony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...