Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl


przemciotorun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:decayed: dzieki za fotke, tylko teraz problem jest z kierunkami bocznymi bo niewiem czy dymione czy biale?

ja na wiosnę wracam do serii, pomarańczy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszlo kolejne zamowienie do showcarshine.pl :naughty:

---------- Post dopisany 28-12-2012 at 13:38 ---------- Poprzedni post napisany 02-12-2012 at 17:34 ----------

wczoraj odebralem dokladke od mannego takze moglem zaczac skladac zderzak.... i bedzie to mniej wiecej tak wygladac..... i na ta podkladke przyjdzie tablica.... ogolnie minutka i tablicy nie ma razem z podkladka.... zostaje goly zderzak, mam juz prototyp mocowan

Zdj1190cie0594_zpsda8b55c1.jpg

Zdj1190cie0593_zpsbda38a08.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest podkladka od alfy, mocowania beda home made i wydaje mi sie ze nawet ich nie bedzie widac, po nowym roku ogarne wszystko razem ze śrubami itp... bo mam teraz inna robote....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki

---------- Post dopisany 08-01-2013 at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany 28-12-2012 at 15:30 ----------

dzisiaj sie cos ruszylo w aucie.... coprawda najpierw musialem przebudowac garaz ale potem juz jakos poszlo.... zmienione boczki na takie z ori miejscem pod czerwone lampki, oczywiscie wszystko podpiete i swieci, diode od alarmu zasatpily ori diody przy ryglach :) wpadl tez przekaznik 361 z ori podstawka i wiazka pociagnieta juz do lusterek :banan:, jutro walcze dalej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale jeszcze nie teraz, narazie przygotowywuje wszystko..... przelacznik/wiazke/przekaznik a potem tylko podlaczyc lustro do kostki i tyle :)

---------- Post dopisany 09-01-2013 at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany 08-01-2013 at 19:07 ----------

instalacja skladanych lusterek na aucie i nawet dziala :naughty: czrwone lapki w boczkach i tez nawet swieca :naughty:

DSCF2937_zps290560a3.jpg

DSCF2944_zps03513393.jpg

diody od alarmu przy ryglach......

DSCF2941_zps89915409.jpg

DSCF2942_zpsc630521d.jpg

wpadl panel na 4el dolozona wiazka na tyl, wszystko juz podpiete... przod dziala jak powinien na nowej wiazce w dzwiach, i ptroszke przerobionej starej, tyl trezba tylko wprowadzic w dzwi i dopiac reszte wiazki i podpiac pod podnosniki i przuciski ale to jutro :)

DSCF2939_zpsf24be99a.jpg

DSCF2935_zps09aa8260.jpg

DSCF2933_zps28766c0d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek, ale masz auto brudne :polew: orientowałeś się coś o tych lusterkach od A8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krańcówki w drzwiach tylnych wymieniałeś/wymienisz na liftowe (2pin), czy idzie na tych 1-pinowych zrobić czerwone lampki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto jest masakrycznie brudne, ale dlatego ze caly czas jezdze.... nawet worki serwisowe pozakladalem na fotele zeby nie upierniczyc... nie orientowalem sie nic co do tych luster z a8 ale chyba nie bede kombinowal bo trafiaja sie na allegro lustra skladane w fajnych cenach takze chyba nie ma sensu wydawac kasy i a moze podpasi.... moze jak sie trafi jakies za free to pokombinuje.... ale narazie musze pozakladac wszystko co czekalo na zalozenia a potem bede szukal/kupowal nastepnych gratow :)

---------- Post dopisany at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany at 18:41 ----------

Krańcówki w drzwiach tylnych wymieniałeś/wymienisz na liftowe (2pin), czy idzie na tych 1-pinowych zrobić czerwone lampki?

wymieniam, mam juz zamowione

---------- Post dopisany 11-01-2013 at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany 09-01-2013 at 18:42 ----------

4x elektryczne szyby on board! wszystko dziala razem z domykaniem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to wrzuciłem ta wiazke co mialem od Ciebie... a w zasadzie jej czesc.... :decayed:

czyli jednak cos tam pasowało:naughty: ja sobie juz chyba całkowicie dałem spokój z tylną elektryką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie pasowalo :) rozwalilem wiazke w drobny mak i podpiolem wszystko po swojemu, dolozylem tylko tyl, przód zostal stary i powiem Ci ze jak przygotujesz sobie wiazke w domu i opiszesz wszystko razem z orginalnymi pinami to wrzucenie na auto to zaden problem, nie musisz nawet sierodka wywalac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie pasowalo :) rozwalilem wiazke w drobny mak i podpiolem wszystko po swojemu, dolozylem tylko tyl, przód zostal stary i powiem Ci ze jak przygotujesz sobie wiazke w domu i opiszesz wszystko razem z orginalnymi pinami to wrzucenie na auto to zaden problem, nie musisz nawet sierodka wywalac :decayed:

ja mam jeszcze alarm:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...