Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl


przemciotorun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kox fajny motyw z zębami na boxie

Edytowane przez Hesik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek auto wyszło słodko, motyw na bagu dobry :kox: Ale te koła są jak najszybciej do zmiany, w 19 jeszcze te koło robi szał, niestety w 18 jest słabe :thumbdown: Wogóle gdzie to na wczasy śmigasz, może będzie można Cie gdzieś ustrzelić?? :decayed: Napisz też coś więcej o zawieszeniu, jakie podzespoły, kompresor i jak się sprawuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na temat kola pisalem juz predzej.... ze powinna byc 19.... do tego teraz jest bardzo ujowa opona... ogolnie temat kola narazie odpuszczam, musze zbierac kase na malowanie auta i troche wypchnac blotniki bo teraz tyl to max 8cali co wejdzie miedzy blotniok a okucie :/ ale chyba i tak na przyszly rok wpadna 19"

na wakacje smigam w okolice mielna, wyjezdzam w sobote rano

co do zawiechy:

zawory 1/4 -przod-tyl

kompresor

viair 380c

poduszki 3 balwankowe na gwincie te tehnicx

butla 10

odwadniacz

sterowanie z kabiny - customowe w miejscu zapalniczki

wiekszosc zlacvzek skrecanych

co do sprawowania, to na butli mam mala nieszczelnosc ale chyba zwiazana moze byc z brakiem zaworu zwrotnego i moze cofa na sprezarke, ok 1bar na 1-1,5 dnia, tylne amorki trzymaja super, praktycznie malo co schodzi, ale przod juz troche gorzej, teraz jeszcze pojezdze ale na zime wysle je do uszczelnienia, bo tak co godzine musze podpompowac lekko zeby nie tarlo przy skrecaniu


10610602_709483615768045_873599938104369

1454654_709483002434773_3787041409073978

10544404_709482912434782_717167931487054

10629786_709482705768136_800970508428747

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

konkret auto barwo za wytrwałość i muszę zobaczyć na żywo :decayed:

z kołem jakieś tragedii nie ma ale 19' będzie się lepiej prezencić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myslales nad mniejszym et z przodu? Rekin na dachu jest mega, tez mi chodzi po głowie bagażnik ale na rowery haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blacha byla bo auto przygotowane bylo do dzisiejszego wyjazdu.... Ponad 250km i wszystko oki. Przednie et napewno bedzie mniejsze. Teraz nawet dystansu zadnego nie mam a spokojnie wejdzie z 10-15 ale z inna opona.... A moze z inna felga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opona to musowo z jakimś naciagiem, małe detale, spasowwnie i będzie kox

Edytowane przez slavko87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty lepiej poka jak moj turecki dywan spasowales :banan:

Dywan wyszedl spoko. Przepralem go troche i jest gocio

Opona to musowo z jakimś naciagiem, małe detale, spasowwnie i będzie kox

Jak zostana 18" to mysle o 205/40 na 8"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty lepiej poka jak moj turecki dywan spasowales :banan:

Dywan wyszedl spoko. Przepralem go troche i jest gocio

Opona to musowo z jakimś naciagiem, małe detale, spasowwnie i będzie kox

Jak zostana 18" to mysle o 205/40 na 8"

ja bym pchnął to koło, na 8J szału nie bedzie a założysz wąską gumę to bedzie jak kolarzówka wyglądał :wink: , szukaj czegoś w 9J na tył :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jakiej firmy masz te reling na dach i ile dałeś i gdzie bo sam szukam do sedana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa ori relingi audi do sedana kupowalem na forum lub na allegro juz nie pamietam za ok 150zl juz z kw

Edytowane przez przemciotorun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadne :) jako ze cos mi sie yebie i auto zaczyna delikatnie drzec stojac np na swiatlach (zmienione juz wszystkie poduszki na corteco, zmienione zawiesie tlumika....) po wygluszeniu drgania so mniej odczuwalne.... ale sa... jako ze teraz nie ma mnie w domu a auto lezy sobie na parkingu..... nie mam jak zmierzyc glosnosci wewnatrz, ale predzej mierzylem db jadac po prostej drodze 140km/m teraz bede chcial to powtórzyć... dam znac ale nie licze na zbyt duza roznice...


ogolnie auto zrobilo ponad 500km na airze i odczucia calkiem calkiem ogolnie na minus jest to ze troche za miekko i trzeba uwazac zeby nie zanurkowac gdzies..(przy 5,5bara z przodu), nieszczelnosc przedniej osi i ciulowe opony... pozatym podroz na wakacje calkiem udana i nawet przydala sie roleta tylnej szyby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zmienione juz wszystkie poduszki na corteco

I masz powody drgań. Albo dobre używki albo ori. Corteco to guma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmienione juz wszystkie poduszki na corteco

I masz powody drgań. Albo dobre używki albo ori. Corteco to guma.

w zyciu..... corteco jest wkladane w opakowania lemfordera i tak sprzedawane jako lemforder.... pozatym teraz przy gaszeniu i odpalaniu silnika byda nawet nie drgnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmienione juz wszystkie poduszki na corteco

I masz powody drgań. Albo dobre używki albo ori. Corteco to guma.

w zyciu..... corteco jest wkladane w opakowania lemfordera i tak sprzedawane jako lemforder.... pozatym teraz przy gaszeniu i odpalaniu silnika byda nawet nie drgnie

Przeca ori gumowo-olejowe poduszki do b5 produkuje Avon (i są wyprodukowane w Anglii). I takie w ASO są po 450 i 500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I takie w ASO są po 450 i 500zł.

nie jestem na 100% pewny ale sprawdze bo stare poduszki mam w garazu ale u mnie chyba byly lemfordery.... i na takie chcialem zmienic bo jak rozmawialem z dzikiem to mowil zeby zmieniac tylko na lemy a zebym nie przeplacal to brac corteco ale w pudelkach corteco a nie lema.... a nie wydaje mi sie ze te moje poprzednie poduszki ktos zmienial od nowosci... ogolnie ze komplet tez mnie wyszlo z 600zl u dzika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...