Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl


przemciotorun

Rekomendowane odpowiedzi

wpadly ramiona wycieraczek z passata fl + piora BOSCHA aerotwin :kox:

20140226_112537_zps93a4604c.jpg

i grill z eski..... ale jakos on mi nie lezy.... i chyba bedzie na sprzedarz jakos ten poliftowy robil lepsza robote :wink:

20140226_114834_zps956b6aff.jpg

20140226_113508_zpsce3a9aad.jpg

20140226_114828_zps54741b15.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

i jakie długosci w końcu kupiłes tych piór?

---------- Post dopisany at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ----------

a gril polift faktycznie lepiej leżał:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem tego zdania, ostatnio ogólnie jakoś polift najlepiej mi siedzi ze wszystkich dostępnych w b5 atrap :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 razy 530..... w katalogach tez jest 2x530 i zmierzyliśmy u tego mojego kumpla i tez ma 2x530..... musialo mu sie cos poyebac ze zakladal dwie rozne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na efekt "finalny" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałeś czy założysz? bo dystans powinien mieć frez od wewnętrznej strony centrowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po sposobie wykonania obawiam sie go nie założysz:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu? bo jest za plytki? nie mam jak zabardzo teraz tego przymierzyc ale wydaje mi sie ze jest taki sam jak w poprzednich dystansach bez kolnierza.. w sumie robil to koles co sprzedaje dystanse na allegro... to chyba ma pojecie..... podkreslam chyba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja ostatnio przerabiałem temat 10mm, koleś mówi łze zrobi, wysłałem mu wymiary piast i sie poddał, napisał że min. 15mm moze zrobic z centrowaniem, napisałem mu że mam 13mm, ale u mnie to centrowanie jest o wiele bardziej frezowane niz te na Twoich zdjeciach:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja ostatnio przerabiałem temat 10mm, koleś mówi łze zrobi, wysłałem mu wymiary piast i sie poddał, napisał że min. 15mm moze zrobic z centrowaniem, napisałem mu że mam 13mm, ale u mnie to centrowanie jest o wiele bardziej frezowane niz te na Twoich zdjeciach:wink:

Piotrek Tobie chyba chodzi o takie dystanse na które się zakłada jeszcze pierścień centrujący i one występują w najmniejszej szerokości 13mm. Możesz kupić cieńsze na które się nie zakłada już pierścienia centrującego. Te cieńsze dystanse mają już kołnierz równy otworowi w feldze tak jak widać na zdjęciach. Nie wiem czy Ci wytłumaczyłem a jak nie to zrobię rysunek:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli felga ma większy otwór centrujacy niż 57 to da się cieniutkie zrobić bo jest na czym, jeżeli nie to minimum 13-15 mm ale z wytrzymałością bywa różnie bo widziałem ze pękają strasznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli felga ma większy otwór centrujacy niż 57 to da się cieniutkie zrobić bo jest na czym, jeżeli nie to minimum 13-15 mm ale z wytrzymałością bywa różnie bo widziałem ze pękają strasznie

73,1 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak spraedzales te dystanse czy pasuja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...