Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C7 3.0 BiTDI by Mordeliuss | ShadowLine in progress |

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema: Witajcie :siema:

 

Jak z poprzednimi moimi autami jak A3, B5, B7, B8 przyszedł czas by rozstać się także z A8 D3 która jednak została w rodzinie :) Szukając auta miałem pewne założenia co do wyposażenia czy silnika ale jak zwykle z czegoś trzeba było zrezygnować bo ideału znaleźć się nie da :( Plan jednak był na samym początku inny po szukałem dobrze nabitego Q7 z 4.2 TDI pod maską, ale życie i rynek weryfikuje wiele oczekiwań marzeń i planów jednak nie ma tego złego...

Przedstawiam Wam więc nowy projekt który nabyłem zupełnie przypadkiem bo pojechałem po zupełnie inne A6 :facepalm: 
:wub: A6 C7 2012 r 3.0 biTDI Quattro :wub:

Wyposażenie:
- Fotele S-line Alkantara elektryka + pamięć
- Kamera 360 stopni
- ACC
- Audi Breaking Guard
- Side Assist
- Lane Assist
- System nagłośnienia Bose
- Rozpoznawanie znaków
- 4 strefowy climatornic
- Pneumatyczne zawieszenie
- aktywny wydech
- Audi DRIVE SELECT
- 8-biegowa skrzynia TIPTRONIC
- Czujniki ciśnienia w kołach
- Pakiet oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego
i wielee wieleee innych

Z modów jakie do auta wlecialy:
- Zderzak przód polift
- Lampy Matrix Full Led
- Grill Competiton Polift
- Zderzak tył + dokładka i wydech polift
- Lampy tył polift
- Pływające kierunki
- Kierownica Rs6 ścięta robiona na zamówienie (Alkantara + perforowana)
- Zaciski hamulcowe Akebono 375mm
- Felgi Lato JapanRacing JR11 10J 20"
- DynoShade na tylnych lampach
- Moduł Aktywnego Wydechu ASU (+sterowanie z telefonu)
- Moduł Pneumatycznego zawieszenia ASU (+sterowanie z telefonu)
- Czarne Emblematy OOOO
- Czarne Emblematy V6T
- Lampy FullBlack Matrix by @KoJ@K + PPF
- SubWoofer 10" + dedykowana skrzynia + wzmaczniacz Bulava
- Apple CarPlay
- Wideorejestrator 70MAI DashCam Pro+


Planów na auto już mam kilka i lista modów rośnie z dnia na dzień 

Planowane mody:
- tu nie zdradzam i zachęcam do śledzenia i komentowania. Będzie mnie to na pewno motywować

LECIMY GRUBO JAK PRZY A8!:whistling:

Na chwilę obecną wrzucam tylko jedno SPY Photo :)

image_6483441.JPG

Edytowane przez Mordeliuss

Opublikowano

Graty, w takim razie czekam na rozwój wydarzeń ? wrzuć foty wnętrza. 

Opublikowano

Graty pięknego , rodzinnego powozu.  :thumbup1:

Jest w czym modzić , będziem śledzić temacik. :naughty:

Opublikowano

Ahhh, Ty jak zwykle z grubej rury:wub:

OBSERWACJA:witch:

Opublikowano

Graty! Jaki przebieg?

Opublikowano
  • Autor

Aktualnie przestawiam się z A8 na A6 bo to trochę inna liga i auto inaczej się zachowuje i w ogóle inaczej się jeździ. Ale muszę przyznać że a6 z 3.0 bitdi i tipem to wyścigówka w porównaniu do A8 4.2 tdi na starym tipie :kox: Tak czy siak wleci pewnie program ;)

Aktualny przebieg auta to 328 tys ale podobno jakieś 30 tys temu poprzedni właściciel wymienił silnik na taki który miał 150 nalotu bo miał dojście do zdrowego motoru a był taki trochę zbzikowany jak ja na punkcie aut wiec wymienił :polew:

DPF dopala bez problemy, na końcówkach nie ma żadnej sadzy więc jest raczej w dobrej kondycji tfu tfu tfu...

Brakuje mi tylko grzanej szyby przedniej :(

 

Opublikowano

Fajna A6, rób od razu program i wyłącz w sofcie regulator ciśnienia oleju, jeśli nie chcesz żeby Cię spotkała przykra niespodzianka ;) 

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, H4mm3R napisał:

Fajna A6, rób od razu program i wyłącz w sofcie regulator ciśnienia oleju, jeśli nie chcesz żeby Cię spotkała przykra niespodzianka ;) 

Ooooo, takich odpowiedzi oczekuje najbardziej :)

Generalnie program jest w planach ale nie myślałem żeby wyłączać regulator. Ale fakt były z tym problemy, ale szczerze nawet nie wiedziałem czy da rade wyłączyć to softowo.

Opublikowano

Musimy się chyba styknąć swoimi A6, gdzieś na S7 ??

Opublikowano
6 minut temu, Mordeliuss napisał:

Ooooo, takich odpowiedzi oczekuje najbardziej :)

Generalnie program jest w planach ale nie myślałem żeby wyłączać regulator. Ale fakt były z tym problemy, ale szczerze nawet nie wiedziałem czy da rade wyłączyć to softowo.

Da się ;)

Faktycznie masz czujniki w kołach? wyświetla na MMI ciśnienie i temp w każdym kole? Pytam, bo ten system był tylko w RS.

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, Gremlin0209 napisał:

Musimy się chyba styknąć swoimi A6, gdzieś na S7 ??

Oczywiście jak najbardziej i musimy zgarnąc @Adam87 :D
 

10 minut temu, H4mm3R napisał:

Da się ;)

Faktycznie masz czujniki w kołach? wyświetla na MMI ciśnienie i temp w każdym kole? Pytam, bo ten system był tylko w RS.

masz kogoś poleconego kto mi zrobi przyzwoitą mapę w tym aucie? Nie chce tego silnika oddawać byle komu.

Musze sprawdzić dokładnie, bo właściciel i mówił że tak, a jak wchodze w opcje to mam do zrobienia konfiguracje po zmianie kół. Ale nie wywala mi błędu TPMS. Więc może jest wykodowane. Zbadam sprawę.

Opublikowano
29 minut temu, Mordeliuss napisał:

masz kogoś poleconego kto mi zrobi przyzwoitą mapę w tym aucie?

CompSport. Jedna z najlepszych firm w PL.

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, kamelus_ napisał:

CompSport. Jedna z najlepszych firm w PL.

To wiem, tylko mam dość daleklo bo 300km i to takimi średnimi drogami.

Szukam czegoś w Mazowieckim i Kieleckim ewentualnie. Generalnie te silniki są problematyczne dlatego też nie chce oddawać tego komukolwiek, a łatwo narobić sobie biedy.

 

Edit: Troche gratów już kompletuje :) zobaczymy jak pozwolą terminy.

Opublikowano
16 minut temu, Mordeliuss napisał:

To wiem, tylko mam dość daleklo bo 300km i to takimi średnimi drogami.

Szukam czegoś w Mazowieckim i Kieleckim ewentualnie. Generalnie te silniki są problematyczne dlatego też nie chce oddawać tego komukolwiek, a łatwo narobić sobie biedy.

 

Edit: Troche gratów już kompletuje :) zobaczymy jak pozwolą terminy.

Mają też oddział w Krakowie czyli jak dobrze patrze 200 km od Ciebie. Ja bym wolał podjechać a mieć zrobione top.

Opublikowano

w Warszawie jest przecież Rogal ;)

Opublikowano
  • Autor

A może karne się do Krakowa na weekendzik i zalatwie 2 rzeczy za jednym strzałem :decayed:

Opublikowano
1 godzinę temu, Mordeliuss napisał:

Oczywiście jak najbardziej i musimy zgarnąc @Adam87 :D
 

masz kogoś poleconego kto mi zrobi przyzwoitą mapę w tym aucie? Nie chce tego silnika oddawać byle komu.

Musze sprawdzić dokładnie, bo właściciel i mówił że tak, a jak wchodze w opcje to mam do zrobienia konfiguracje po zmianie kół. Ale nie wywala mi błędu TPMS. Więc może jest wykodowane. Zbadam sprawę.

Pytaj @Hugo gdzie robił softa ;) 

Możliwe że masz zwykłe TPMS bez czujników :whistling:

Opublikowano
3 minuty temu, H4mm3R napisał:

Pytaj @Hugo gdzie robił softa ;) 

Od zawsze, wszystkie softy w aucie robi mi Rogalik :wink:  

WWW.FACEBOOK.COM

R-PERFORMANCE - CHIPTUNING ORAZ MODYFIKACJE MECHANICZNE AUT GRUPY VAG (VW AUDI SEAT SKODA)... Mineralna 26, 02-274 Ochota

 

Opublikowano
2 godziny temu, Mordeliuss napisał:

Oczywiście jak najbardziej i musimy zgarnąc @Adam87 :D

Innego planu nie widzę:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
19 minut temu, Adam87 napisał:

Innego planu nie widzę:thumbup1:

No to juz musisz powiedzieć kiedy Ci pasuje :thumbup1:

3 godziny temu, H4mm3R napisał:

Fajna A6, rób od razu program i wyłącz w sofcie regulator ciśnienia oleju, jeśli nie chcesz żeby Cię spotkała przykra niespodzianka ;) 

z tego co sie orientowałem to podobno BiTDI nie potrzebuja wylaczania regulatora. Ale tak czy siak wpadnie Stage1. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.