Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ice Silver Allroad by Norbas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiery od polifta tutaj brakuje

Opublikowano
  • Autor

Myślę, że to kwestia czasu... chociaż ceny ściętych coraz wyższe ? 

Opublikowano
2 minuty temu, Norbas napisał:

Myślę, że to kwestia czasu... chociaż ceny ściętych coraz wyższe ? 

Dokładnie,niektórym na alledrogo już całkiem sufit na łeb spadł

Opublikowano

Niestety tak jest,  do starszych auto używane części droższe jak do nowszych.

@siemian ma kilka sztuk na sell

Edytowane przez Dev

Opublikowano
6 godzin temu, Rabbi napisał:

Dokładnie,niektórym na alledrogo już całkiem sufit na łeb spadł

Ceny kształtuje popyt i podaż. Takie prawo rynku. 

Opublikowano

No cena to maskara 

Opublikowano

jaka masakra ?

jak @siemian napisał, prawa rynku, popyt - podaż i odwrotnie

ja to widzę jeszcze inaczej i kazdemu powtarzam, nie ma: tanio - drogo

jest: albo Cie stac albo nie

 jak sie uprę na na jakis zakup to tak długo zbieram kase az to kupię

i nie płacze zę wydałem nie wiadomo ile

Edytowane przez Dev

Opublikowano
Godzinę temu, Dev napisał:

jaka masakra ?

jak @siemian napisał, prawa rynku, popyt - podaż i odwrotnie

ja to widzę jeszcze inaczej i kazdemu powtarzam, nie ma: tanio - drogo

jest: albo Cie stac albo nie

 jak sie uprę na na jakis zakup to tak długo zbieram kase az to kupię

i nie płacze zę wydałem nie wiadomo ile

No tu masz rację , też tak patrzę ogólnie na to bo jak mnie nie stać to nie mówię ale oni drogo mają . Chodzi o to że ceny są duże jak musisz kupić kompletna z poducha dla przeciętnego Kowalskiego . Ale albo się chce lux i prestiż albo OEM  przedlift he

Opublikowano

Albo robisz wszystko na "Nelsona PL" :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie mój poziom... 

 

Obecnie kasa na poduszkę poszła na zestaw odcięcia poduszki :decayed: 

2174D368-FBEB-482C-8E5D-583643B54A09.thumb.jpeg.f29cdf3813851a116f486b81c5014d42.jpeg

DC6A20DC-E02B-406C-96D2-656841F145D5.thumb.jpeg.c737915b80086fb58fa65bb57c6f9de3.jpeg


ponadto pytanie... mam poduchę  z zakupionej kiery pod polifta ale za grzyba nie chce zaskoczyć na zaczepy od kiery z polifta a4/a5. Znalazlem jakis napis na poduszce, ze niby a3 ale wiązka jest o numerze  8u0971589j Czyli pod a4 a5. powiedzcie mi czy jest jakaś różnica po między poducha a3 - a4 - a6 ? :mysli:
poducha z a3 pasuje pod kiere a4 ? 

 

 

Opublikowano
1 godzinę temu, Norbas napisał:

Nie mój poziom... 

 

Obecnie kasa na poduszkę poszła na zestaw odcięcia poduszki :decayed: 

2174D368-FBEB-482C-8E5D-583643B54A09.thumb.jpeg.f29cdf3813851a116f486b81c5014d42.jpeg

DC6A20DC-E02B-406C-96D2-656841F145D5.thumb.jpeg.c737915b80086fb58fa65bb57c6f9de3.jpeg


ponadto pytanie... mam poduchę  z zakupionej kiery pod polifta ale za grzyba nie chce zaskoczyć na zaczepy od kiery z polifta a4/a5. Znalazlem jakis napis na poduszce, ze niby a3 ale wiązka jest o numerze  8u0971589j Czyli pod a4 a5. powiedzcie mi czy jest jakaś różnica po między poducha a3 - a4 - a6 ? :mysli:
poducha z a3 pasuje pod kiere a4 ? 

 

 

Ja mam Kiere z s1 i niby to było to samo co a3 ale jednak podobno różni sie to czymś jak sprzedawałem multi z tej kiery i niby to nie jest to samo co w kierze z s1,w każdym bądź razie jak by ktoś wrzucał Kiere z a1/s1 to ori poducha z 3 ramiennej kiery pasuje od a4 poliftowej 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Już poduchę ogarnąłem. Był zaczep lewy wykrzywiony tak jakby ktoś zapomniał o nim, ze jest i szarpał go... 

02BDF568-3CFB-4FFC-81C0-5B1BC5D477F0.thumb.jpeg.66cdaff6407a82d00ba975169b4307d3.jpeg

41C2E756-C598-481D-AF6F-1D993BA3577F.thumb.jpeg.fa4fcb9c7c8404ea59fd5fec6d878d96.jpeg

duzo lepiej ale wystawiłem na sprzedaż bo jednak chciałbym ścięta... 

w między czasie na wymianę czekają dolne wahacze... 

06C7DDB6-76DD-4203-8511-A47BCF6B0782.thumb.jpeg.4c4a6f8cf1eac8fbf2c9d40486aeb5d4.jpeg
 

Opublikowano

Skąd brałeś poduchę z pl czy u was w NO 

Opublikowano
  • Autor

Razem z kiera z pl 

Opublikowano

Dobrze że wahacze  wymieniasz profilaktycznie :polew:

Ta kiera dużo odmładza wnętrze. 

Edytowane przez Rob@k

Opublikowano

A jakie mialeś objawy ze dolne wymieniasz wahacze 

Opublikowano
  • Autor

No profilaktycznie jak robak :decayed: :kox: 

 

Na poważnie to przedni skrzypi i tuleja przesowa się wiec koło chodzi przód tył z dwóch stron a tylny dźwięki wydaje i już popękane tuleje... góra na razie spoko... jakby skrzypiały to bym nasmarować tak jak w aso robią i na rok spokoj... 

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Norbas napisał:

No profilaktycznie jak robak napisał  :decayed: :kox: 

 

Na poważnie to przedni skrzypi i tuleja przesowa się wiec koło chodzi przód tył z dwóch stron a tylny dźwięki wydaje i już popękane tuleje... góra na razie spoko... jakby skrzypiały to bym nasmarować tak jak w aso robią i na rok spokoj... 

 

Opublikowano

Mod na duży + we wnętrzu:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj jeszcze była chwila na czyszczenie przepustnicy, egr, i fotela kierowcy, kodowanie audio pod b&o i ustawienia głośności w zielonym menu . 
 

egr po czyszczeniu i do tego zestaw nowych uszczelek. 

C75A9A36-486D-41AA-851E-4A1F75F69C22.thumb.jpeg.005deac8f50d161be693922d66d02404.jpeg

BE7EF842-446D-4905-BC74-2E5FF1869FC0.thumb.jpeg.0f5dffbd5195132be61bed0741faedef.jpeg

 




Fotel przed
7C6EDED7-347F-41ED-AC9B-E58058201C2C.thumb.jpeg.9210faec6263b855b7d8c9d512256e8b.jpeg

655C5EB5-8B86-46D8-BB54-AE5C5C1455AF.thumb.jpeg.51320749a1405f55448790a659ffb9b1.jpeg



6D781607-7584-494F-9CD7-AE264D66F013.thumb.jpeg.c98c59903dc65a09afaad56c65a542e8.jpeg
1F263A94-CBF7-4155-9533-A6D5D97E185A.thumb.jpeg.cc9f23c9d4bb7b9bce2451b3206eb99e.jpeg



po wyczyszczeniu 
C6742479-449D-4B2F-BAC7-EA09E9AB3199.thumb.jpeg.41217c3bbe8331678fd9be5792c566d2.jpeg

i po balsamowaniu 

81C794C4-C3BF-4831-BC9D-F449961D057D.thumb.jpeg.2b4a562dcad1fe259296879d6a546fad.jpeg

 i na drugi dzień po wyschnięciu i przetarciu... 
 

668E4A89-B700-4C1E-9357-D9DB12BBD593.thumb.jpeg.8419c8582345e1020fcf04735ca55ce2.jpeg



kodowanie ASS 3G high 

72EF95A0-2995-4773-9074-51C1AE05BB68.thumb.jpeg.a8ce76188a835cd06df9ac440e6a96a5.jpeg

a kodowanie pod banga jest ma „0” na 10 miejscu :) 
 

ustawienia głośności radia, dab, sd card etc pod ASS 

E6366097-2CC6-4A01-A81A-EC4D4FC0CE4F.thumb.jpeg.6f8489311f308c2564b46351ac2449de.jpeg

72494DA0-64F8-429E-9D3F-B5857A399E18.thumb.jpeg.c69718f4ebb8cb617c1a08325bcdfdf5.jpeg

 

i ustawienia aby potencjometr regulacji głośności nie odbijał zbyt mocno przy zmianie głośności 
 

3E3045C2-BB08-405F-B706-4B2DA634BDFE.thumb.jpeg.546efd2b63c7897a9925d58874016525.jpeg

25847E34-6211-4E30-9626-F95F587B68DA.thumb.jpeg.0d4f4b703cc0ca3fd5c0a20961804cd6.jpeg

 

 :hi: 

 

 

 

 

  

  

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.