Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Ciekawe czy mamy obok siebie chociaż :naughty: :naughty: :naughty:

tak nam samotnie bedzie, to chociaz przez CB bedziemy sie porozumiewać :polew: :polew: :polew: :polew:

albo przez kratki wentylacyjne w toalecie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Ciekawe czy mamy obok siebie chociaż :naughty: :naughty: :naughty:

tak nam samotnie bedzie, to chociaz przez CB bedziemy sie porozumiewać :polew: :polew: :polew: :polew:

albo przez kratki wentylacyjne w toalecie :kox: :kox: :kox:

Aby temu zapobiec , poprosiłem chłopaków o dwójkę dla nas :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty::polew:

Opublikowano

w sumie czerwony by mi bardziej pasował :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

w sumie czerwony by mi bardziej pasował :polew: :polew: :polew: :polew:

jest na to prosty sposób :gwizdanie:

samoboj9525248.gif

:decayed:

Opublikowano

Madas, nie dostałeś przelewu ode mnie?? wczoraj zrobiłam, więc już powinien być!!!

ps. Słyszałam, że tylko 2 osoby dostały pokoje jednoosobowe :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

dostałem dostałem ale farba niebieska mi się skończyła :embarrassed::polew: :polew:

Opublikowano

Zwolniło się jedno miejsce u mnie. Jak ktoś chętny to niech pisze.

Opublikowano

Zwolniło się jedno miejsce u mnie. Jak ktoś chętny to niech pisze.

Proszę jeśli ktoś chętny na Adecneo żony miejsce to pisać do niego PW ....

jeśli ktoś się zdecyduję to nie wpłacać zaliczki na moje konto tylko rozliczać się z Adrianem ...do mnie pójdzie tylko końcowe 105 zł ....

Opublikowano

ja moze byłbym chetny ale potrzebuje jeszcze +1

Opublikowano

Mi się udało uwolnić od kagańca, może i ty dasz radę :naughty:

Opublikowano

ja jeszcze szukam kobity na zlot, wiec jak cos to czekajcie do konca :decayed::naughty:

Opublikowano

ja moze byłbym chetny ale potrzebuje jeszcze +1

przypominam, że również pisałem, że zwalniam miejsce :decayed:

Opublikowano

ja moze byłbym chetny ale potrzebuje jeszcze +1

przypominam, że również pisałem, że zwalniam miejsce :decayed:

po drodze zgarniesz jedną panią i po kłopocie :naughty: :naughty: :wink4:
Opublikowano

dobra, jade sam :decayed:

Adecneo, biore Twoje miejsce :wink4:

Opublikowano

Pamietajcie, ze jest jeszcze wolne miejsce po zonie pre_pl - gdyby ktos mial ochote.

Po co ma placic za 2 osoby...

Opublikowano

dobra, jade sam :decayed:

Adecneo, biore Twoje miejsce :wink4:

możesz wziąć miejsce za pre_pl żonę :)

Opublikowano
  • Autor

Pamietajcie, ze jest jeszcze wolne miejsce po zonie pre_pl - gdyby ktos mial ochote.

Po co ma placic za 2 osoby...

po żonie pre-pl miejsce jest już zajęte przez kolege z Radomia Jariko

natomiast miejsce po żonie Adeceneo będzie dla Sokolnh

Opublikowano

Ale Wy mieszacie.

A może sama żona jedzie ? :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

czyli sprawa żon załatwiona :naughty:

Opublikowano

Pamietajcie, ze jest jeszcze wolne miejsce po zonie pre_pl - gdyby ktos mial ochote.

Po co ma placic za 2 osoby...

po żonie pre-pl miejsce jest już zajęte przez kolege z Radomia Jariko

natomiast miejsce po żonie Adeceneo będzie dla Sokolnh

A nie da sie na odwrót tak jak chcieli :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pamietajcie, ze jest jeszcze wolne miejsce po zonie pre_pl - gdyby ktos mial ochote.

Po co ma placic za 2 osoby...

po żonie pre-pl miejsce jest już zajęte przez kolege z Radomia Jariko

natomiast miejsce po żonie Adeceneo będzie dla Sokolnh

A nie da sie na odwrót tak jak chcieli :decayed:

chodziło mi o kolejność i o to że pre_pl pierwszy pisał o tym że zwalnia miejsce i Jariko się pojawił na to miejsce. :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.