Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gdzie zamontować gaśnice?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie?

Gdzie jest nalepsze miejsce na zamontowanie gasnicy?

Opublikowano

podlaczam sie do pytania, ja osobiscie woze w bagazniku ale wydaje mi sie ze powinna byc gdzies bardziej w zasiegu reki :a4fan:

Opublikowano

moze pod siedzeniem pasazera (z przodu przy siedzeniu)....?

Opublikowano

ja woze w kole zapasowym w bagazu.pod siedzeniami raczej z miejscem jest klopot, a autko w zasadzie zawsze pali sie z przodu wiec miejsce jak najbardziej wskazane :biggrin:

Opublikowano

Ja ma w bagazniku z lewej strony, tam gdzie było miejsce na narzędzia i lewarek, który wylądował w kole zapasowym.

Opublikowano

u mnie jest z prawej strony pasazera przy nodze pionowo na zaczepie

Opublikowano

Powiem tak policjant wam sie nie doczepi gdzie macie jeśli:

1. macie wogóle ( a gaśnica powina być łatwo dostepna)

2. legalizacja no ta głupia naklejka

3. czy wogóle ktoś umie użyć poprawnei gaśnice bo to nie jest tak łatwo jak wszyscy myślą ( mówie z praktyki)

:quattro:

Opublikowano

Ja zamontowałem jak proponuje Audi na rysunkach wyposażenia dodatkowego w ETCE czyli na mocowaniu pod siedzeniem kierowcy (z przodu) może mało elegancko wygląda wtedy wnętrze ale lubię ori rozwiązania...

Opublikowano

Pod fotelem kierowcy?

Co będzie jak gaśnica się poluzuje i wpadnie pod pedały - a tu trzeba zahamowac co wtedy.

Opublikowano

To co to za gaśnica ja mam z VW :) raczej się nie luzuje....no i mówię tak Audi wymyśliło jest takie mocowanie tam nawet...

Opublikowano

U mnie się pałęta po bagażniku :wink:

Opublikowano

musze jakąs kupić wreszcie.

Ale fakt mocowania brakuje w aucie na nią. - chyba wyląduje w szmatach w boczku bagażnika, żeby za bardzo nie latała

Opublikowano

U mnie jest w boczku w bagażniku przy zbiorniczku na spryskiwacz szyby tył

Opublikowano
U mnie jest w boczku w bagażniku

umnie też - oby nigdy nie była potrzebna..

Opublikowano

Ja musze kupić ale jak to zrobie to jej miejsce bedzie tylko i wyłącznie w bagażniku :biggrin:

Opublikowano

Ja tez mam ją w boczku nad pojemnikiem spryskiwacza ale powiem szczerze że troszke ją słychać, może ktoś wrzucić zdjęcie jak ma przymocowaną pod siedzeniem albo z boku przy siedzeniu pasażera??

Opublikowano

rowniez i u mnie tam siedzi. probowalem ja zamocowac pod siedzieniem pasazera ale to nie wyszlo. nie ma tam mozliwosci dorzego przykrecenia trza by bylo jakas blaszke dorabiac ale na to nie mam czasu,.

Opublikowano
  • Autor

A ja mam wysuwane polki spod siedzen wie ten patent odpada:(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.