Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?


adik1983

Rekomendowane odpowiedzi

a z oddzieleniem tej ramki od grilla nie ma żadnych problemów?? bo niechciałbym połamać... a niestety mam do tego "dar"..

Podnieś maskę, zdemontuj cały grill a później odczep ramkę od reszty. Nie jest to wielka filozofia, na pewno dasz radę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale fakt , jak ktoś ma wybitne zdolności to może sobie polamać te zaczepy , bo naprawde są delikatne . Myśle ze przy pomocy jakiegos malego plaskiego śrubokręta dasz rade z palcem w nosie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a jaka jest różnica w griliu przed liftowym i po liftowym??

Było dużo o tym na forum. Przedliftowy ma 5, a poliftowy 4 żeberka. Dodatkowo poliftowy ma masywniejszą ramkę, bardziej ociekającą chromem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się tak wszyscy tego chromu z ramki pozbywaja???czyż nie dodaje on klasy audi?na czarno pasuje do golfów i innych.chociaz jak dobrze zrobione to w niektórych a4 pasuje:) :naughty:

No dokładnie i dlatego niektórzy pozbywają się tego chromu, bo chcą zrobić z "eleganckiego" samochodu - bardziej charakterny, o sportowym wyglądzie. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się tak wszyscy tego chromu z ramki pozbywaja???czyż nie dodaje on klasy audi?na czarno pasuje do golfów i innych.chociaz jak dobrze zrobione to w niektórych a4 pasuje:) :naughty:

chrom :good::notworthy:[br]Dopisany: 03 Maj 2010, 18:51_________________________________________________

Bez żadnego podkładu do plastyku? Ten spray nie zejdzie zaraz?

Odtłuściłem i nałożyłem 5 warstw. Jak zejdzie to poprawię. Na razie jest wszystko w porządku.

zejdzie na pewno podjedź na myjnię i zobaczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paput, Tobie ktoś się na konto włamał czy co?

Najpierw proponujesz jakieś grille bez znaczka ( :sick3:). A teraz sugerujesz że sprej ramki z grilla zejdzie po pojechaniu na myjkę. Co wcale nie jest prawdą. Myję auto tylko na myjniach bezdotykowych i jeszcze nic mi nie zeszło.

Dawno spotu nie było, trzeba Cię nawrócić na słuszną drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paput, Tobie ktoś się na konto włamał czy co?

Najpierw proponujesz jakieś grille bez znaczka ( :sick3:). A teraz sugerujesz że sprej ramki z grilla zejdzie po pojechaniu na myjkę. Co wcale nie jest prawdą. Myję auto tylko na myjniach bezdotykowych i jeszcze nic mi nie zeszło.

Dawno spotu nie było, trzeba Cię nawrócić na słuszną drogę.

nie bij :tongue4::polew: kiedyś na pewno zejdzie zobaczysz w końcu nałożyłeś lakier prosto na chrom bez wcześniejszego przygotowania powierzchni :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zejdzie to psiknę sprejem jeszcze raz. Kilka osób na forum tak jeździ i nie narzeka. 5 warstw robi swoje. Zresztą co to za filozofia poprawić, tym bardziej, że spreju wystarczy na wiele takich poprawek. Sprej kosztuje raptem 20zł.

Dziwi mnie to narzekanie, że sprej zejdzie u osoby która nie ma czarnej ramki grilla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zejdzie to psiknę sprejem jeszcze raz. Kilka osób na forum tak jeździ i nie narzeka. 5 warstw robi swoje. Zresztą co to za filozofia poprawić, tym bardziej, że spreju wystarczy na wiele takich poprawek. Sprej kosztuje raptem 20zł.

Dziwi mnie to narzekanie, że sprej zejdzie u osoby która nie ma czarnej ramki grilla.

może się zrobi i na czarno nie mówię nie :):naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabooo strasznie :thumbdown:

Co słabo? Chromowana ramka i czarno w środku?

Poza wymianą grila są 4 opcje:

1. Oryginał

2. Całość na czarno

3. Ramka chrom, środek czarny - chciałbym zobaczyć przy ciemnym lakierze

4. Ramka czarna, emblemat chrom - to już widziałem. Przy ciemnym lakierze B5 wygląda jak B3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabooo strasznie :thumbdown:

Co słabo? Chromowana ramka i czarno w środku?

Bardzo słabo, właściciel tego auta już dawno z tego pomysłu zrezygnował.

1. Oryginał - średnio

2. Całość na czarno - wygląda jak grill bez znaczka, też średnio

3. Ramka chrom, środek czarny - chciałbym zobaczyć przy ciemnym lakierze - lipa

4. Ramka czarna, emblemat chrom - to już widziałem. Przy ciemnym lakierze B5 wygląda jak B3. Najlepsze wyjście :tongue4:

Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gril taki co ma Dawid 1999f772d1d8d825m.jpg dobra alternatywa tyle ze kratki w zderzaku by trzeba bylo tez ztakie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na forum atrapę z zamalowanym na czarno emblematem, ale chromowaną ramką. Nie mogę tego odnaleźć. Może ktoś podrzucić fotkę?

Edit:

Znalazłem. Może ma ktoś jeszcze ten efekt przy ciemnym lakierze?

24ffc17727f7b1b07367273.jpg

oo moje foto :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...