Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak szybko silnik 2.0 tdi łapie temperaturę ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A nie pokradli wam już w serwisach osłon spod silników? ?

Opublikowano

Ja wymieniłem u siebie główny termostat i temp osiąga 90 w trakcie jazdy ale wystarczy stanąć na światłach i spada do 70 i to nie jest normalne. Czekamy na film Krzyśka z EKG dyżur, twierdzi że ma na to 2 rozwiązania. 

Opublikowano
Godzinę temu, ozi58 napisał(a):

Ja wymieniłem u siebie główny termostat i temp osiąga 90 w trakcie jazdy ale wystarczy stanąć na światłach i spada do 70 i to nie jest normalne. Czekamy na film Krzyśka z EKG dyżur, twierdzi że ma na to 2 rozwiązania. 

ok bo to dziwne, zawsze auto dogrzewalo sie na postoju przeciez...

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Koalakm napisał(a):

ok bo to dziwne, zawsze auto dogrzewalo sie na postoju przeciez...

U mnie też się dogrzewa, ale przy normalnych temperaturach, przy -15-20 stopniach i włączonym klimatroniku na 20 stopni w kabinie nie ma szans na zagrzanie silnika na postoju, oczywiście w kabinie grzeje.

Edytowane przez MiruK

Opublikowano
Godzinę temu, MiruK napisał(a):

U mnie też się dogrzewa, ale przy normalnych temperaturach, przy -15-20 stopniach i włączonym klimatroniku na 20 stopni w kabinie nie ma szans na zagrzanie silnika na postoju, oczywiście w kabinie grzeje.

U mnie  jeszcze wskazówka od temp nie drgnie a po 3km już grzeje, to jest właśnie zaleta i zarazem wada pompki chłodnicy egr. W niedzielę EKG Dyżur wrzuca film z rozwiązania tego problemu. 

Opublikowano

W EKG to ma być o A4 b8 a to zupełnie inna konstrukcja silnika i ten problem nie dotyczy A4 B9. Jak masz nagrzewnice elektryczną to grzeje już po 1-2 minutach a  wyłącza się dopiero jak płyn nagrzeje się do 70 stopni. 

Opublikowano
35 minut temu, patryciusz napisał(a):

W EKG to ma być o A4 b8 a to zupełnie inna konstrukcja silnika i ten problem nie dotyczy A4 B9. Jak masz nagrzewnice elektryczną to grzeje już po 1-2 minutach a  wyłącza się dopiero jak płyn nagrzeje się do 70 stopni. 

Nie no ja mam a4 b8.  

Opublikowano
47 minut temu, ozi58 napisał(a):

Nie no ja mam a4 b8. 

Ale ten temat tutaj jest o B9.

Opublikowano
16 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Ale ten temat tutaj jest o B9.

O kurcze faktycznie, sorki mój błąd ??

Opublikowano

panowie wtrącę temat, brat ma tourana dwójkę, takiego z 2011r ma tam 2.0tdi cr i okazuje się że u niego nie ma cyrków z temperaturami bo podobno każdy touran II w dieslu ma webasto pod maską które dogrzewa silnik, szkoda że nie stosowano tego seryjnie w a4 b8 w 2.0 tdi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.