Opublikowano 21 Października 202521 Paź Trochę mnie to przerosło, trzeba by było mieć trochę sprzętu a myślałem ze jest to mniej skomplikowane ;\ Sprawa szybko załatwiona z fachowcem @turzol i nie dużych pieniądzach 😉 Android auto bezprzewodowo śmiga aż milo
Opublikowano 21 Października 202521 Paź 25 minut temu, Barato napisał(a): Trochę mnie to przerosło, trzeba by było mieć trochę sprzętu a myślałem ze jest to mniej skomplikowane ;\ No o tym pisał Ci kolega wyżej.
Opublikowano 2 Listopada 20252 Lis On 10/13/2025 at 8:00 AM, Deniro said: Mogę pomóc zdalnie z aktualizacjami i kodowaniami wystarczy kabelek allegro.pl ALLEGRO.PL czesc, interesuje mnie conversion z usa na europe, da sie?
Opublikowano 2 Listopada 20252 Lis 14 minut temu, tdi-bart napisał(a): czesc, interesuje mnie conversion z usa na europe, da sie? tak zdalnie kup kabel i sie odezwij 696 669 346
Opublikowano 2 Listopada 20252 Lis VNCI 6154 może być? bo planuje do vctool kupić muszę zrobić jeszcze kilka rzeczy... sfd2 unlock wgrać apr i matrix unlock
Opublikowano 4 Listopada 20254 Lis Odebrałem auto z ASO dziś i niby coś zaktualizowali, ale nie podali szczegółów. Niby oświetlenie ambient ma być naprawione, jednak nie miałem jak tego zweryfikować jeszcze. Na pewno za to nie ruszyli MMI, wersja pozostała ta sama... Także nie ma co liczyć na ASO w tej kwestii.
Opublikowano 7 Listopada 20257 Lis Cześć, Panowie czy w mojej jednostce można aktywować CarPlay? A najlepiej bezprzewodowy? B9 lift, 2019, jedno usb stare pod klimatronikiem i jedno usb C w podłokietniku, nie wiem czy ma to znaczenie MIB3 Wersja oprogramowania: 3281 Wersja oprogramowania: MHI3_ER_AUG45S_K3281 Sprzęt: H8W2035043 Sterownik mediów: CL32_MIB3H_AU_ER_G45S_A3B_2001801PROD-1
Opublikowano 7 Listopada 20257 Lis Tak można aktywować Phone Apps (Carplay i AndroidAuto bezprzewodowo), ale wymaga to podniesienia softu w kilku pośredniczących modułach jak Conbox, Gateway itp Edytowane 7 Listopada 20257 Lis przez turzol
Opublikowano 7 Listopada 20257 Lis 53 minuty temu, turzol napisał(a): Tak można aktywować Phone Apps (Carplay i AndroidAuto bezprzewodowo), ale wymaga to podniesienia softu w kilku pośredniczących modułach jak Conbox, Gateway itp Do ogarnięcia zdalnie przez chińskiego VCDS? Czy kogoś polecasz w okolicach Warszawy i jakie to mogą być koszta? Dzięki
Opublikowano 9 Listopada 20259 Lis W dniu 7.11.2025 o 22:47, SobierajA4B9 napisał(a): Do ogarnięcia zdalnie przez chińskiego VCDS? Czy kogoś polecasz w okolicach Warszawy i jakie to mogą być koszta? Dzięki tak moge uruchomic i zaktualizowac całość zdlanie potrzebujesz kabel ENET (allegro) i laptop całość uruhcomie zdalnie po podłaczeniu , szybko sprwnie i z domu
Opublikowano 10 Listopada 202510 Lis Czy przy fabrycznym nagłośnieniu Bang&Olufsen można robić aktualizację czy trzeba jakieś kombinacje ? Obecnie mam 3248 ale chciałbym przejść na 3853 oczywiście po kolei podnosząc wersje. Samochód to audi A4 B9 Lift 2020
Opublikowano 10 Listopada 202510 Lis 9 godzin temu, Pjendrus napisał(a): Czy przy fabrycznym nagłośnieniu Bang&Olufsen można robić aktualizację czy trzeba jakieś kombinacje ? Obecnie mam 3248 ale chciałbym przejść na 3853 oczywiście po kolei podnosząc wersje. Samochód to audi A4 B9 Lift 2020 Śmiało, bez kombinacji.
Opublikowano 11 Listopada 202511 Lis 20 godzin temu, Pjendrus napisał(a): Czy przy fabrycznym nagłośnieniu Bang&Olufsen można robić aktualizację czy trzeba jakieś kombinacje ? Obecnie mam 3248 ale chciałbym przejść na 3853 oczywiście po kolei podnosząc wersje. Samochód to audi A4 B9 Lift 2020 Niema sensu ta aktualizacja nic nie wniesie , najlpiej odrazu 4853 w pakiecie z aktualizacja Conboxa oraz Gatwaya i licznika wtedy masz zestaw najnowszego oprogramowania z koncówki 2025 , wspiera ci bezprzewodowy android auto , wskazania android auto na liczniku , Nowy system Głosowy SDS
Opublikowano 11 Listopada 202511 Lis 37 minut temu, mcemsi napisał(a): Update do 4398/4853 wytnie mi odblokowaną nawigację? To już trzeba pytać u źródła
Opublikowano 14 Listopada 202514 Lis W dniu 11.11.2025 o 07:59, Deniro napisał(a): Niema sensu ta aktualizacja nic nie wniesie , najlpiej odrazu 4853 w pakiecie z aktualizacja Conboxa oraz Gatwaya i licznika wtedy masz zestaw najnowszego oprogramowania z koncówki 2025 , wspiera ci bezprzewodowy android auto , wskazania android auto na liczniku , Nowy system Głosowy SDS ogarniesz to zdalnie czy trzeba osobiście ?
Opublikowano 14 Listopada 202514 Lis 55 minut temu, Pjendrus napisał(a): ogarniesz to zdalnie czy trzeba osobiście ? można zdalnie , kup sobie kabelek tylko z allegro "ENET BMW" wpisz i laptop i tyle odezwij sie na priv
Opublikowano 23 Listopada 202523 Lis Witam. Jaką wersję mogę wgrać samemu żeby zaczął działać android auto? Ikonkę phone apps mam w menu ale nie wykrywa telefonów. Wystarczy mi połączenie kablem, nie musi działać bezprzewodowo.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto