Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Jak wymienić wirnik zasysający powietrze do turbiny ?


studentzse

Rekomendowane odpowiedzi

jak gwizdze to oki a nie ze olej puszcza , na twojej starej nie gwizdalo i ja musiales czyscic a potem wymienic :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uszkodziły się kiedy mechanik czyścił turbo a miał wszystko tylko wyczyścić :confused4:

to niech mechanik, zaplaci przynajmniej za regenerowane turbo :cool1:[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 08:50_________________________________________________

wyczytałem na forum opinie ze jak turbina gwiżdże to puszcza olej, co sadzicie o tej opinii? co do logów to niestety nie mam jak zrobić :(

nieprawda, ze puszczajaca turbina gwizdze, powodem gwizdania sa wlasnie uszkodzone lopatki wirnika badz strony wydechowej badz ssacej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już teraz panowie nic nie wiem;/ niby nowe turbo a ma mieć uszkodzone łopatki wirnika? :confused4: już nie wiem kto ma racje :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powodem gwizdania sa wlasnie uszkodzone lopatki wirnika badz strony wydechowej badz ssacej

tez niekoniecznie ,na odleglośc nie da sie stwierdzic czy to normalny swist rozpedzajacej sie turbinki , czy moze gwizd konczacego sie lozyskowania, jak zrobisz logi to ci powiem czy turbo ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie mam VAG

kupic kabelek 60 pln i sciagnąc vag com 3.11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj chociaż kto Ci taki super serwis zrobił żebyśmy w regionie go unikali..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia co on tam zrobił, ale mam już dość "mechaników" :confused4:

Czy to ten sam mechanik naprawiał ci turbo??? tragedia

Odeślij turbine tutaj:

http://www.turbo.cdi.pl/

a do mechanika podjedz niech zwraca kasę lub partycypuje w kosztach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie dziś z ciekawości ściągnąłem wąż od turbiny(ten gruby który idzie do części zimnej) i zauważyłem bardzo niewielkie ślady oleju. czy to jest normalne? :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie dziś z ciekawości ściągnąłem wąż od turbiny(ten gruby który idzie do części zimnej) i zauważyłem bardzo niewielkie ślady oleju. czy to jest normalne? :confused4:

tak z odmy idzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli niunia ma kopa to jest dobrze turbo moze gwizdac ja ma nowa turbinke ostatnio czyscilem kierownice zadnego luzu itp i terz gwirzdze wiec sie nie martw tylko jak bedziesz mial okazje podlacz vag i dawaj na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki panowie, chylę czoła przed wasza wiedza na temat AUDI :hi: a logi zapodam jak kupie VAG, tylko na razie cienko z funduszami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...