Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Moja A4


peteair

Rekomendowane odpowiedzi

teraz mam ET45 i koła są troche schowane pod nadkola a ja chce żeby były równo

no to pisze przecież weź et35 :gwizdanie: tylke ta felga fajna bedzie ale w min. 18tce, jeśli myslisz o 16tce to nie kupuj, 17 no ujdzie na siłe :naughty:

Nie słuchaj go - on ma hak i chlapacze, więc się nie zna :tongue4:

Ale ja Ci powiem - bierz ET35 w 18'. Na 16' to szkoda wogóle kasy wydawać a 17' szału nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to będzie trzeba pewnie od razu obniżyć?

przy 17 jak i 18 trzeba dla estetyki

Nie słuchaj go - on ma hak i chlapacze, więc się nie zna :tongue4:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to będzie trzeba pewnie od razu obniżyć?

przy 17 jak i 18 trzeba dla estetyki

Bez gleby nawet nie podchodź do 17' i więcej - nie ma to sensu, pieniądze wyrzucone w błoto.

Jeśli chciałbyś 16' to najlepiej ori 5ramienne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam et45 i są schowane więc bierze 35.. :) co do samego rozmiaru to czy wsadzisz 17 czy 18 to trzeba glebę.. i kolejny wydatek.. więc może najpierw się zastanów czy se gleby nie zrobić a na przyszły rok na wiosne odłożyć więcej kasy na konkretną felgę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gleba ile może kosztować i ile najlepiej mm zrobić?

spręzyny 300-400zł nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Po długim czasie zbierania kasy, w mojej A4 wymieniłem rozrząd z opcją rozszerzoną w warsztacie u Rogala.

Czas powoli przygotowywać się do większych wtryskiwaczy.[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 10:51_________________________________________________Witam.

Czy ktoś z forum ma dojścia do wtryskiwaczy. Mam 1,9 tdi i będę chciał niedługo wstawić sobie większe ale w intercarsie takie ceny że głowa boli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wymianie poddałem poduszki pod silnikiem a szarpanie całego samochodu (jak by trząsł się) przy dynamiczniejszym przyspieszaniu jak było tak i jest. Czy ktoś ma pomysł co teraz wymienić żeby ustało?[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 13:32_________________________________________________jeśli chciałbym zmienić zawieszenie na niższe to gdzie najlepiej się udać? Jestem z Konstancina-Jeziorny to może gdzieś znacie w okolicy fachowców? Chodzi mi o projekt i wykonanie bo kompletnie się nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wtrysków uderz do kolegi olek_wroc :good: ma od reki w dobrej cenie

O jaki Ci projekt chodzi z tą zawiechą :co: kupujesz spręzyny albo odrazu cały kit jedziesz do mechanika i przekłada Ci :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz obnizyc to wymieniasz spręzyny, mozesz też do tego amortyzatory kupić

np.

http://allegro.pl/zawieszenie-sportowe-audi-a4-b5-avant-40-40mm-mts-i1411568453.html

Albo szukasz w uzywce 1BE (-20) nawet same spręzyny i zakładasz na swoje amortyzatory :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obnizenie poprawi napewno własciwości ale w parze z tym wypadało by wymienić felgi najlepiej na te 17ki wtedy jest juz znosnie, bo robić glebe i dalej tłuc sie na 15kach to tylko nerwicy sie nabawisz podczas jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to słabo na razie albo zawieszenie albo felgi będę musiał kupić. Sporo to wszystko kosztuje. A ile najlepiej obniżyć żeby na 17" dobrze wyglądał? nie chcę totalnej gleby bo mi się nie podoba ale tak delikatnie[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 15:40_________________________________________________a jak wejść na twój wątek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...