Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrzy chiptunerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Multi sie nie chipuje.

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 588,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hmm dzieki, bede musial sie rozejrzeć za czyms mocnym znowu, bo 163 w a6 avant to dobra opcja dla emeryta chyba.

Opublikowano

jest coś godnego polecenia w okolicach Rzeszowa?

chodzi o silnik 1,9tdi pozdrawiam

Opublikowano

jest coś godnego polecenia w okolicach Rzeszowa?

chodzi o silnik 1,9tdi pozdrawiam

wycieczka do warszawy

Opublikowano

gdzie konkretnie i jakie koszty ?

Opublikowano

Zagadaj z Rogalotti

Opublikowano

jezeli nie to dla mnie chipowanie multi i tiptronica to totalna porażka.

Tipa w to nie mieszaj bo tam chip daje przyrost dynamiki.

To nie czip jest porażką. To multitronic jest totalną porażką :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Z

jest coś godnego polecenia w okolicach Rzeszowa?

chodzi o silnik 1,9tdi pozdrawiam

z mojej strony moją polecić firme Profituning ze Słowacji.

http://profituning.sk/html/kontakt.html np. Kosice masz blisko

To ta firma co zrobiła z Lupo pochodzące od Mastersa ponad 400KM i ponad 700Nm !!

Opublikowano

A jak wyglądają koszty na Słowacji? Jeśli nie jest to drastyczna różnica, to może lepiej dać z(a)robić naszym "Mistrzom" :good:

Opublikowano

Witam:) :hi:

a z kujawsko-pomorskiego zna ktoś dobrego szpeca od chip-tuningu?:)

Pozdrawiam :>

Opublikowano

Witam:) :hi:

a z kujawsko-pomorskiego zna ktoś dobrego szpeca od chip-tuningu?:)

Pozdrawiam :>

zagadaj do gościa Rob555

Opublikowano

Witam:) :hi:

a z kujawsko-pomorskiego zna ktoś dobrego szpeca od chip-tuningu?:)

Pozdrawiam :>

zagadaj do gościa Rob555

Dzięki Wielkie:) ale bliżej mam do Rogala do Wawy niż do Tune-up w Gdańsku :wink4:

Opublikowano

a jakis szpec od benzynowcow ? czy Poznan czy Warszawa czy Wroclaw bez roznicy (moze byc i gdzie indziej)

Opublikowano

a jakis szpec od benzynowcow ? czy Poznan czy Warszawa czy Wroclaw bez roznicy (moze byc i gdzie indziej)

polecam compsport w bielsku lub unitronic w warszawie

Opublikowano

Panowie jestem z Pszczyny (pomiedzy Katowice - Bielsko), przymierzam się do chiptuningu, ale mam dylemat gdzie sie wybrać....... Czy ktoś z was przerabiał może w 44tuning.pl ? Siedziby mają w OPOLU, WARSZAWIE i ŁODZI. Na stronie można sprawdzić jaki średni przyrost można osiągnąć itp.... Nie interesuje mnie ile kilometrów zrobie żeby zrobić chiptuning, intersuje mnie dobrze wykonana robota. Nie chce co jakiś czas jeżdzic i robić poprawki itp itd........

Opublikowano

Oddzial dynosoft katowice ew Compsport w bielsku

Opublikowano

Oddzial dynosoft katowice ew Compsport w bielsku

dokładnie , dwaj świetni tunerzy których masz pod nosem.

Opublikowano

moze to juz bylo omawiane, ale mam pytanko,

przykladowo jakas firma by mi wgrala jakiegos wiruska,

okres gwarancji juz mam skonczony w ASO,

to czy jak mi cos siadze w aucie np turbina lub cos innego to czy mi to naprawia w ASO ? oczywiscie placone money :gwizdanie:

?

Opublikowano

Jeśłi chodzi o Bielsko-Białą to słyszałem pochlebne opinie o firmie ecusoft http://www.ecusoft.pl/ podobno działali oni jeszcze zanim chłopaki z compsportu zaczęli się tym interesować.Ostatnio się dowiedziałem że jeden z moich znajomych grzebał u nich auto(które notabene virusował zaraz po kupnie-9lat temu) i bardzo sobie ich chwali i też mi pisał że co do compsportu to ma mieszane uczucia. Może ktoś ma o nich jeszcze jakieś zdanie wyrobione...

Opublikowano

Jeśłi chodzi o Bielsko-Białą to słyszałem pochlebne opinie o firmie ecusoft http://www.ecusoft.pl/ podobno działali oni jeszcze zanim chłopaki z compsportu zaczęli się tym interesować.Ostatnio się dowiedziałem że jeden z moich znajomych grzebał u nich auto(które notabene virusował zaraz po kupnie-9lat temu) i bardzo sobie ich chwali i też mi pisał że co do compsportu to ma mieszane uczucia. Może ktoś ma o nich jeszcze jakieś zdanie wyrobione...

ja tez moge polecic ecusoft robilem u nich 2 lata temu moja a4 z 150 na 180ps smigo do dzis bez problemowo (ps ,szwagier byl tam niedawno na sprawdzenie wszystko supcio!)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.