Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ja w piątek byłem u Rogalottiego i jestem pod dużym wrażeniem kunsztu i wiedzy człowieka. To co zrobił z moim autem to prawdziwy majstersztyk. Soft uszył na miarę i choć fachowcem nie jestem, dokładnie wiedział co robi. Efekt, moje 116 KM, którymi byłem kompletnie zdruzgotany po zakupie mojego A4 B7, przerodziło się w auto dające przyjemność z jazdy.

Po piątkowej wizycie, w sobotę zrobiłem trasę na Mazury, tę samą którą robiłem tydzień temu i na prawdę nie chciałem wysiadać z auta. Na dodatek spalanie nawet chyba odrobinę spadło przy znaczącym wzroście tempa podróży.

Reasumując gorąco polecam!

P.S. Chips to dopiero początek, zbieram dodatkowe graty do tego 1.9 i niebawem znowu zawitam u Witka na kolejny etap :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

ja w piątek byłem u Rogalottiego i jestem pod dużym wrażeniem kunsztu i wiedzy człowieka. To co zrobił z moim autem to prawdziwy majstersztyk. Soft uszył na miarę i choć fachowcem nie jestem, dokładnie wiedział co robi. Efekt, moje 116 KM, którymi byłem kompletnie zdruzgotany po zakupie mojego A4 B7, przerodziło się w auto dające przyjemność z jazdy.

Po piątkowej wizycie, w sobotę zrobiłem trasę na Mazury, tę samą którą robiłem tydzień temu i na prawdę nie chciałem wysiadać z auta. Na dodatek spalanie nawet chyba odrobinę spadło przy znaczącym wzroście tempa podróży.

Reasumując gorąco polecam!

P.S. Chips to dopiero początek, zbieram dodatkowe graty do tego 1.9 i niebawem znowu zawitam u Witka na kolejny etap :-)

A jakie parametry uzyskałes po zmianie programu??[br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 18:01_________________________________________________

jesli juz tu jestem.. to mam takie małe pytanko..

czy ma ktos jakies doswiadczenie z tą hamownią:

http://www.hamownia.com/hamownia/

szukam kogos kto mógłby mi powiedziec kilka słow o chłopakach którzy tam grzebią w autach.. jak u nich z programami, czy dają rade i w ogole..??

jeśli nie tam to mógłby mi ktoś polecic jakas inna hamownie w Łodzi lub okolicach?

PS: Do Rogala mam w sumie ~100km :mysli::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Witku dziękuję (po szybkiej trasie powrotnej do KR wiem, że parametry uzyskane u Ciebie są rzeczywiste, a nie wynikają ze "strojenia" hamowni albo wykresu)

pochwal się lub zacznij temat , jestem ciekawy Panie :gwizdanie: :naughty::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 tygodnie temu byłem w Dynosofcie we Wrocławiu (Mirasa i Daniela polecił mi ktoś z klubu -ktoś kto nie z jednego motoryzacyjnego pieca chleb jadł).W swoim aucie dokonałem wcześniej wymiany turbiny na BRD,IC centralny,no i kat do śmietnika -oczywiście wcześniej auto też było po chipie.No niestety ta niestandardowa konfiguracja raczej nie kwalifikuje się do grupówki-ale postanowiłem sprobować zadzwoniłem do znanego tunera w Warszawie (notabene klubowicza) i co ,i nic grupówka nie obejmuje takiego auta,a to że klubowicz dla klubowicza -też nic ,a nic ,żadnych kumpli 1500zł i nic mniej(to przykre myślałem że my w klubie...-po co są właściwie takie kluby-dla bezpłatnej reklamy ?)

A więc Dynosoft Wrocław ,tel. do Gulu i ok"moje auto może być, czekałem na grupówkę wreszcie 5 osób ,więc ustaliłem termin ,zapłaciłem 1100 i wyjechałem innym autem ,nie chodzi tylko o to że mam teraz wyższą moc i moment. Auto chodzi lepiej mimo że jest dynamiczniejsze ,to tak jakby spokojniejsze i cichsze.Przy okazji dowiedziałem się że mój poprzedni program robiony w Poznaniu był katastrofą ,turbo które mi się rozpadło, miało do tego prawo ,bo AVF miał doładowanie 1.65 bara ,teraz na BRD mam 1.6 ,a auto chodzi dużo lepiej.Pomijam to że goście mili ,a Miras nawet po nas wyjechał ,bo z żoną błądziliśmy po Wrocku. Najistotniejsze jest to ,że auto chodzi naprawdę dużo lepiej.

I jeszcze jeden wielki plus dla chłopaków z Dynosoftu ,jedna osoba zaraz po zamknięciu listy musiała się wycofać ,i było nas tylko czterech (dowiedziałem się o tym dopiero po przyjeździe ,bo wcześniej nie zaglądałem na stronę)i co i nic ,a gdyby zawołali 1500 ,to czy mógłbym mieć pretensje ?(grupówka jest od 5 osóB).Zachowali się nie tylko profesjonalnie ,ale i bardzo wporządku. Szczerze ich polecam.

Tak to ja kasuje ten niepotrzebny twój wpis, który jest OT w tym dziale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TUNE-UP - chiptuning

Gdańsk, Trakt Św. Wojciecha 377a

tel: (0 58) 341-84-42, 341-72-91, 508-112-402

http://www.tune-up.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze poczekam az zacznie sie cos dziac na forum w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...