Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[1,9 AWX] S4 diesel edition


Dzo-Dzo

Rekomendowane odpowiedzi

szacun modów - ale w ośce to chyba troche przegięcie :) walczy się o wyciśniętego każdego konia a przy starcie ......... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ruszał z 4 :polew:. Zresztą teraz pewnie w przypływie radości Dżo-Dżo rozdaje na rynku wszystkie ciuchole ze swojego markietu :laghing2: :laghing2:

226,5KM obstawiam :naughty::kox: zresztą efektu nie widać, jak i całego rodzinnego miasta autora postu (słyszałem,że za Dżo-Dżo teraz śmiga straż pożarna, bo ludzie gadają, że się fura w locie pali) :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem go online ale pewnie stwierdził że potrzyma nas w niepewności i pojawi się jutro :gwizdanie: :polew:

własnie dzwoniłem do niego - kończy rysować wykres :polew:[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 21:56_________________________________________________Ps. pytał ile chcemy mieć :polew:

bo nie będzie rysował 2 razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekamy... :> ciekawe co opisze :gwizdanie: jakie wrazenia z jazdy... :evil:

jak dobre to odezwie się dopiero jak mu się kasa na paliwo skończy :decayed:

czyli tak jak mówiłem :gwizdanie: , jak będzie chciał pożyczyć od kogoś kasę na paliwo to nie dawajcie dopóki nie da wykresów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cała noc siedzi i rysuje wykres :decayed: a, że zabrakło papieru a paierniczy otwieraja o 10.00 więc dajmy mu jeszcze trochę czasu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buduje napięcie :naughty: :naughty:

Ale rozumiem was...siedzicie, czekacie co nasz avant speed master tu wklei :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

A on przecież pojechał zalać verve :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...