Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[1,9 AWX] S4 diesel edition


Dzo-Dzo

Rekomendowane odpowiedzi

Pięknie oszpecone audi :kwasny: ale wielki szacun za mody! Po korekcie będzie zamiatać :kox: Patrząc na filmiki zastanawiam się ile czasu zajmie Ci zajeżdżenie go :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co taki wielki IC? :blink:

Jakiego to auto będzie miało teraz turbolaga?

Konsultowałeś tę przeróbkę z kimś znającym się na temacie czy ułańska fantazja poniosła?

Ten IC miał być większy niż IC w tym monstrum?:

97661794.jpg

To ICka już masz teraz zostaje reszta: silnik, q, hamulce .... Body może zostać.

Rezania trochę było tylko po co?

W setupie Adamooo IC właściwie nie widać .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz zaczynasz pisac kolego to czy masz wogule jakies pojecie na temat przerobek auta ? po zamontowaniu colera nie odczulem zadnego laga , czy wiesz wogule ile pompuje turbina ? i jakie daje cisnienie ? czy jechales wogule kiedy z colerem ori i z takim monstrum bo wedlug mnie nie masz porownania

a czy fantazja ulanska hmmm mysle ze nie ale jak to ma byc najmocniejsze 1,9 tdi w polsce to czemu ma tak nie wygladać

widze po twoich przerobkach to tez grubo poszedles :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.9 są najszybsze-w piątek goniłem V10 Krakowską i prawie ją dopadłem-jak zobaczył że go dochodzę zjechał że to niby do domu :polew: :polew:

ale na poważnie już teraz masz kawał pieruna pod maską-jak ktoś z tyłu zobaczy jak ten kombiaczek zapie to się mocno zdziwi :oklaski: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego to auto będzie miało teraz turbolaga?

To jakby nie patrzeć VNT wiec pewnie znikomego,chodz troche wielkosc icka przy duza.

Ale jak ktos chce sie scigac w afryce...

PS Szacun za projekt sie nalezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzo-dzo ile teraz ten energo oszczędny 1,9 tdi będzie palił po mieście ?- i jak mu tak lekuśko depniesz na trasie do cobry :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.9 są najszybsze-w piątek goniłem V10 Krakowską i prawie ją dopadłem-jak zobaczył że go dochodzę zjechał że to niby do domu :polew: :polew:

ale na poważnie już teraz masz kawał pieruna pod maską-jak ktoś z tyłu zobaczy jak ten kombiaczek zapie to się mocno zdziwi :oklaski: :oklaski:

To tak wszystko niepozornie wyglada ze moze niejeden sie naciac na taką furke. :)

Poza tym wielkie uznanie za projekcik :hi: Czapki z głów ;)

Z niecierpliwością czekam na rozwinięcie dalsze tematu :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlansie odebralem autko o mechanika przeplywka zalorzona ale juz palca sie tam nie da wcisnąc

czekam tylko na witka i niech mi to zacznie po malu ogarniac :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym najmocniejszym 1,9 tdi w Polsce to nie tak do końca:) Chyba że mówimy tylko o A4 B6:)

Poszedłeś grubo Ci powiem ale moc i wrażenia będą przeokrutne:)

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no o audi a w jakim klubie jestem ;-) :gwizdanie:

no ale mam maly problemik teraz cos zaczal kopcic jak mpk :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no o audi a w jakim klubie jestem ;-) :gwizdanie:

No to czekam, czekam na nowego kolegę :decayed::tongue4::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no o audi a w jakim klubie jestem ;-) :gwizdanie:

No to czekam, czekam na nowego kolegę :decayed::tongue4::polew: :polew:

Zacznie spuszczać z tonu ... :naughty:

Dopisze diesel, później 1,9, później FWD, później kombi, później czarny, później z dużym IC, później coś jeszcze ... (kolejność może być inna)

I nadal pozostanie najszybszy :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poziek wez no zobacz czy tak jak seba zrobil to moze byc

ja ci pokaże jak ja mam zrobione to co na czerwono wypad to co na zielono zostaje :good: tylko tak jak ja pisałem nie mam egr i klapy, jak chcesz mieć klapę gaszącą to zostawiasz zawór n239

5ff755f507a804bamed.jpg

a tu tylko bez egr

3ab7489d1fcd020amed.jpg

[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 15:15_________________________________________________wywalilem czujnik n18 i n239 czy nie wiem czy moze tak byc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzo-Dzo men...ja silnikami na gownienka się nie zajmuję :gwizdanie: :kox::wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...