Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

Tea wątpię by sprężyny były wyruchane, nie przy tej twardości co one mają, amory masz wybujane i tyle, załóż nowe amory lub używane 1bE i po bólu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

kurde na przegladzie wyszlo ze amory maja 70% .. aa.. jak zahamuje to autem kolibie jakby pływał lewym przodem[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 13:28_________________________________________________póki co zakładam 1BA jak było, wymieniam amory z przodu na nowe i robie dokładny przelgąd wahaczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mają 70% to po co wymieniać, ja bym tu sprawdził najpierw wahacze, a może opony są winne, ja na zimę (kupiłem a4 w grudniu) od razu założyłem nowe opony Fate 205/55/16, i na drodze żucało mnie jak ping pong ;(, myślałem że amory itd, sprawdziłem i też były ok, okazało się jak wczoraj wrzuciłem letnie opony że to nie to auto, przy 180 się lepiej trzyma drogi niżeli przy 110na Fate (NIKOMU tego gówna nie polecam!!!), chyba że ktoś jeździ do 110 :naughty:

szkoda twojej kasy na wymianę zawieszenia jak jest 70%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opony mam nówki, uniroyal rainexpert, felgi proste bo był sprawdzane, dodam że wcześniej przed wymianą sprężyn autko zachowywało się normalnie na tych samych kołach .. 2 dni po wymianie sprężyn padł jeden wahacz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten problem był odrazu po wymianie spreżyn? a to że wahacz padł to nie wina spreżyn w 1Ba padł by po 5 dniach :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

herbata z tego wynika że coś kręcisz :polew:

czyżby naciski od płci pięknej :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest taka opcja. w niedziele jest gecko cup 1/4 mili . Bemowo. jest ktos chetny zeby jechac? byłem rok temu mega impreza na niewielka kase. pisac.

http://www.sss.org.pl/event.php?view=250410

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wpadlem w dziure.. juz nawet zapomniałemo tym.. wtedy wahacz wymienilem ale dalej bujalo...

Mechanik dzisaj sie przejechał i powiedział że jemu to wyglada na wysrany amorek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tymon, masz trochę racji ze swoim opisem ... po prostu mialem chwilę słabości i wqrwienia.. :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzik ja się pisze

Jak jedziecie do stolicy panowie to pamietajcie o zapłacie twarzowego+pioterk gazowe bedzie musial zapłacic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tymon, masz trochę racji ze swoim opisem ... po prostu mialem chwilę słabości i wqrwienia.. :D ...

zostawię go tak dla pamięci :decayed:

Madzik ja się pisze

Jak jedziecie do stolicy panowie to pamietajcie o zapłacie twarzowego+pioterk gazowe bedzie musial zapłacic

pokarze chłopakom dwie chatki na Żoliborzu i lokal w Konstancinie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tymek masz skore ?

chudy narazie z opon nici nie ma kiedy jechac ale jak chcesz to dam ci namiar na tego goscia co mial zemną jechac - ja nie posiadam czasu aby jechac na 3 dni

leman ty to zyjesz ?

kiki jak ja cie nie lubie ehehhehe

panowie kupie lcd 15 17 19 jak by ktos mial ale z tunerem tv :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...