Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

nie odebrałem D2Sów :thumbdown: Zajarały mi sie heble w hujdaju na karkonoskiej ... Ale narobiłem obory :evil: Zacisk się zapiekł

:polew: :polew: :polew: nieźle

Masz wszystko do samopoziomu czy z palca będzie poziom ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Qrak jak Ci się chce pogrzebać przy elektryce to oddam Ci za cytrynówkę lubelską moje boshe z halogenami . Chyba że robisz od razu konwersję na polift z bixem jak ja :naughty:

Biorę! to wrzucę USA, w takim razie :good:

Będzie full komplet :naughty:

W niedzielę jestem z "towarem" :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie :hi: potrzebuję małej pomocy. Miał by moze ktos chwilke i by podskoczył tutaj http://www.wrocar.pl/podstrony/kontakt.htm trzeba mi zobaczyc dokładnie czy oferowany alarm z wkładka podchodzi pod ori pilota. Pan niestety cos takiego ma ale ponoc nie robi wysyłek ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cycu masz jakieś podwórko z garażem w razie deszczu. O czasie w sobotę nie będę wspominał ponieważ to oczywiste... tylko nie w tą bo mnie nie będzie..... a szczurek może kreską zaliczymy w niedzielę.... ile Ty tam masz ???

Ja mam podwórko garaz, kanał, co chcesz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę jestem z "towarem" :notworthy: :notworthy:

spoko jakoś odkopię je spod gruzów mojego składu :gwizdanie:

Miał by moze ktos chwilke i by podskoczył tutaj

W tamtej części Wrocławia niestety nie mamy aktywnych klubowiczów :thumbdown: A i ja dopiero teraz dowiedziałem się o istnieniu takiej ulicy :blink:

Gniady bedę jutro u Ciebie Hujdaja uzdatniłem dzisiaj do jazdy to może jutro odbiorę xenon i podrzucę Ci flaszkę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cycu masz jakieś podwórko z garażem w razie deszczu. O czasie w sobotę nie będę wspominał ponieważ to oczywiste... tylko nie w tą bo mnie nie będzie..... a szczurek może kreską zaliczymy w niedzielę.... ile Ty tam masz ???

Ja mam podwórko garaz, kanał, co chcesz :naughty:

Masz kanał! :kox:

mój zalali betonem ;( ostatnio musiałem podnosić auto na podnośniku i wdrapywać się pod spód :wallbash:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 08:37_________________________________________________Maciek, jak tam Twoja ramka a grillu? są odpryski? Znalazłem lakier bezbarwny, matowy. U mnie zdaje egzamin, bo nawet po trasie nie ma najmniejszego uszczerbku. Coś mi tam zostało z niego, więc mogę Ci podrzucić, jak będziesz chciał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie :hi: potrzebuję małej pomocy. Miał by moze ktos chwilke i by podskoczył tutaj http://www.wrocar.pl/podstrony/kontakt.htm trzeba mi zobaczyc dokładnie czy oferowany alarm z wkładka podchodzi pod ori pilota. Pan niestety cos takiego ma ale ponoc nie robi wysyłek ...

Solar. Chlopaki z WROCAR maja urlop do 22 sierpnia, wiec nic nie zalatwie :rolleyes: Jak to nie macie aktywnego klubowicza w tych rejonach ? :evil: Okolice srodmiescia, jakby ktos cos potrzebowal, walic jak dym :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę jestem z "towarem" :notworthy: :notworthy:

spoko jakoś odkopię je spod gruzów mojego składu :gwizdanie:

Miał by moze ktos chwilke i by podskoczył tutaj

W tamtej części Wrocławia niestety nie mamy aktywnych klubowiczów :thumbdown: A i ja dopiero teraz dowiedziałem się o istnieniu takiej ulicy :blink:

Gniady bedę jutro u Ciebie Hujdaja uzdatniłem dzisiaj do jazdy to może jutro odbiorę xenon i podrzucę Ci flaszkę .

:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: bydlaki..... szczurek kiedy będziesz miał żeby zrobić sobie podróż po PL ze mną...... do WLKP musimy skoczyć... znasz się trochę na lakiernictwie więc przydasz się..... jechalibyśmy rozkręcić jednego paździocha :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 12:55_________________________________________________Jedno BMW wyleczone dzisiaj na Legnickiej :naughty: Kolesie lekko zdziwieni byli :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, jak tam Twoja ramka a grillu? są odpryski?

obłazi sucz nie będę już tego malował tylko zamówię to http://allegro.pl/grill-atrapa-audi-a4-s4-rs4-rs-style-rs-look-i1755138175.html

kolega ma coś takiego i jest zadowolony nic sie nie kruszy nie obłazi i ładnie leży na masce.

szczurek kiedy będziesz miał żeby zrobić sobie podróż po PL ze mną...... do WLKP

dogadamy się na spocie muszę ogarnąć plan zajęć w pracy na przyszły tydzień bo ponoć młyn się straszny zrobił jak mnie nie było .

Gniady bedę ok 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ja mam podwórko garaz, kanał, co chcesz :naughty:

Tylko daleko do Ciebie...

Etam daleko, 20 km :gwizdanie:

U szczura jak się nawalimy to na piechotę do domu dojdę ( jak żonka nie przyjedzie po mnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe spoko, jakby coś było potrzeba to wal :good:

Dalej mam, a w sumie mój brat ma do sprzedania mondeo, znajdźcie mi kupca :kox:

http://allegro.pl/ford-mondeo-mk1-1-8-stan-db-wazne-oc-przeglad-i1757651184.html

Później będzie mondeo 98 z klimą, elektryką, diesel 1,8, za coś koło 3 tyś zarejstrowany :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiamy co Hornet kupi dzisiaj w Lubiniu ? :naughty: Poszedł spać wczoraj o 20 bo nie mógł się doczekać giełdy . Proponowane odpowiedzi :

a) Opolskie klocki i nakładkę na rurę

B) Diody i płomienie

c) Turbo ze scanii 124L , intercooler z Unimoga

Nagrodą jest uścisk łapy szczura odciśnięty w betonie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiamy co Hornet kupi dzisiaj w Lubiniu ? :naughty: Poszedł spać wczoraj o 20 bo nie mógł się doczekać giełdy . Proponowane odpowiedzi :

a) Opolskie klocki i nakładkę na rurę

B) Diody i płomienie

c) Turbo ze scanii 124L , intercooler z Unimoga

Nagrodą jest uścisk łapy szczura odciśnięty w betonie .

qurwa nic nie kupiłem... bo nic nie było...

Jestem tak wqrwiony że głowa boli. Wczoraj padłem bo całym tygodniu zapierdzielu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiamy co Hornet kupi dzisiaj w Lubiniu ? :naughty: Poszedł spać wczoraj o 20 bo nie mógł się doczekać giełdy . Proponowane odpowiedzi :

a) Opolskie klocki i nakładkę na rurę

B) Diody i płomienie

c) Turbo ze scanii 124L , intercooler z Unimoga

Nagrodą jest uścisk łapy szczura odciśnięty w betonie .

qurwa nic nie kupiłem... bo nic nie było...

Jestem tak wqrwiony że głowa boli. Wczoraj padłem bo całym tygodniu zapierdzielu.....

To coś tam szukał obywatelu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...