Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

:polew: ja też :gwizdanie: właśnie się podniosłem ...[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 11:39_________________________________________________Wojtas widze że wrzuciłeś wszystko w zwijak i audi pomniejszyłeś :naughty:

Ja właśnie skończyłem wymieniać tylne lampy i usunąłem znaczki z tylnej klapy zostawiłem tylko 1.8T :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

szczurek ,kupiles te lampy co to tutaj ktoś sprzedawał ? :cool1:

Tak będę je jeszcze rezał pod siebie żeby nie wyglądały jak dziesiątki innych z allegro :naughty: Depo to syf dolne listewki nie dolegają jak w oryginale :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:papa:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 13:05_________________________________________________Panowie, ma ktoś pożyczyć prostownik? Mój zaginął w akcji... :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjedz to Ci pożyczę będę w domu ok 0:30 [br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 17:09_________________________________________________to jeszcze dla kuraka przed nocną nauką :naughty:

75f07be13d05b154dade88d0f70fac06.png?1326662989

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja żyje panowie. Mi się ta felga widzi, ale nie na moim avancie - na czyimś jak najbardziej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Panowie.

Daje znaki życia po długiej przerwie od forum.

Zaczęły się problemy z autem to od razu powrót do forum :tongue4: to tak jakby "Jak trwoga to do Boga" :rolleyes:

Co do felg to zmień ten czerwony na obojętnie jaki byle nie róźowy i biały :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spartan_wroc ... ładne ,ładne :) a co to za model ? masz jakieś dane ? :przebiegly:

aaa,widziałem twoją furę ostatnio...hmm we wtorek chyba. Jechałeś trzebnicką około 15:50 :hi:

Będąc w temacie...Ktoś ma pojęcie,co to za felgi ? :cool1:

http://imageshack.us/photo/my-images/689/888339513134461248b8320.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spartan_wroc ... ładne ,ładne :) a co to za model ? masz jakieś dane ? :przebiegly:

aaa,widziałem twoją furę ostatnio...hmm we wtorek chyba. Jechałeś trzebnicką około 15:50 :hi:

Będąc w temacie...Ktoś ma pojęcie,co to za felgi ? :cool1:

http://imageshack.us/photo/my-images/689/888339513134461248b8320.jpg/

wiem że RH...modelu nie znam konkretnie...

a na trzebnickiej bardzo mozliwe a raczej pewne ze to ja :wink4: [br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 14:27_________________________________________________A ta zielona felga to VOLK Racing Takata Green :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki macie może VAGa i mógłbym podjechać? Zaświeciło mi sie "check engine" na żółto i z tego co wyczytałem to prawdopodobnie jakaś cewka zapłonowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...