Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Na Bajana mieszkasz? Dowoziłem do tęczy pieczywo z familijnej na PF... Niedaleko do Astry tak samo. Jaki ten świat mały... :wink4:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 00:56_________________________________________________

to nam sie klub rozrasta :naughty: Najpierw Gniady potem Kaju teraz Emay i na końcu Hornet. Znaczy się letnie spoty będą ponownie na Niskich łąkach na trawce z rodzinami :good:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 22:33_________________________________________________aaa odkopałem jakiś stary monitor CRT 15 pisze ten post i już mnie oczy bolą ... :wallbash: jade jutro po jakieś LCD żeby można było normalnie pracować :naughty:

Reasumując Maćku... Najwyższy czas na Ciebie i Ewe ;)

Kaju a do społem południe też dostarczałes pieczywo

Yyyyyyy... Chodzi Ci kolego o tego PSSa w osiedlu koło stacji shella? Jeśli tak, to zgadza się, tam też dojeżdżałem, ale co drugi dzień. Dlaczego pytasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

ma chęć na kajzerke a nie bedzie za***rdalał w taki śnieg do sklepu :naughty:

7af748ca0f9d4e3714684edaa03a7627.jpg?1327303407 Foto koło dworca głównego :decayed:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 22:46_________________________________________________widzę że już i na forum cenzura :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak bym mu nie dostarczył po drzwi, bo raz: nie było czasu, a dwa, to nawet sobie nie miałem okazji nic zayebać, bo wszystko sprawdzane... No i nie chciałoby mi się lecieć z czterema kajzerkami na śniadanie przykładowo na trzecie piętro bez windy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju ty z piekarni familijnej woziłeś pieczywo?? Ja niedaleko tej piekarni mieszkam. a ty gdzie mieszkasz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on mieszka w Londynie przestał pracować bo na dojazdy do pracy mu nie stykało :naughty:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 23:13_________________________________________________Bracia Figo-Fagot - Gdybym zgolił wąs Zacieralia 2012

Klub Progresja, Warszawa

V festiwal twórczości żenującej

Kto zna braci Git produkcję powinien ich znać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Maćku nie chcę pisać dlaczego się stamtąd zwolniłem, ale uwierz mi, że można by było książkę napisać :) temat do kilku butelek rudej, ale to jak przyjadę do kraju :good:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 23:16_________________________________________________BTW, niezłe kwiatki hahahaha :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on mieszka w Londynie przestał pracować bo na dojazdy do pracy mu nie stykało :naughty:

Z londynu do kuźnicy to faktycznie kawałek :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziendoberek :przebiegly:

panowie,ktos sie orientuje jaki koszt mniej wiecej by wynioslo obicie podsufitki alcantra,jak i slupkow.

Bo nie wiem ,czy w ogole jest sens myslec o takim myku fiku :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziendoberek :przebiegly:

panowie,ktos sie orientuje jaki koszt mniej wiecej by wynioslo obicie podsufitki alcantra,jak i slupkow.

Bo nie wiem ,czy w ogole jest sens myslec o takim myku fiku :gwizdanie:

Napisz to tego zioma :good:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=2493

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wisko ? :polew: skończy się tak że będziesz siedział na skórach obłożony alcantarą w aucie bez silnika :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem ,że mi szczuraz przypomni o wisko :polew: :polew: .

Spoko ,spoko . Auto teraz stoi,trzeba powkładać wszystko co się kupiło. Na dniach sprzeglo wisko tez kupie. A pomyślalem sobie,ze i tak bede sciagał podsufitkę... to może od razu ją obić :decayed:

kurfa,mialem cos zapytac ... i tak siedze 15 minut i nie moge sobie przypomnieć. Teraz caly wieczór będę o tym myślał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Wrocław jeździłem raptem 5 tygodni, więc możemy się nie pamiętać... Jeśli kiedykolwiek się spotkaliśmy, bo ja na PSSie byłem poniedziałek, środa i piątek między po 6 na kilka minut i wypad dalej, na gotowo ten sklep robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pomyślalem sobie,ze i tak bede sciagał podsufitkę... to może od razu ją obić :decayed:

Flock rozważałeś ? też dobra opcja i wyjdzie taniej niż alcantara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede swoje niedlugo wystawial 17'',ale watpie zeby ci sie spodobaly. Opony przod juz tez do wymiany. raczej wystawie je na allegro,bo w klubie wstyd sprzedawac.

Szczuraz,ale ja mysle o brazowej alcantrze,jak z takim flokiem?

Alcantre widzialem czarna,wyglada bardzo najs...ale floku, nigdy na zywca nie widziol jo :chytry:

a z ciekawosi to flok ile ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggamana pytaj on ma flockerki :wink4:

z ciekawości ile będziesz cenił za swoje fele ? ranty tam mocno pokasowane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...